1. Anasayfa
  2. Belgrad Uçak Bileti

Belgrad Uçak Bileti

Belgrad Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Belgrad Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Ülkemiz şehirlerinden yalnızca İstanbul üzerinden Belgrad’a direkt uçuş vardır. İstanbul, İzmir ve Ankara Belgrad’a en sık uçuş yapılan şehirlerdir. Ülkemizden Belgrad’a uçan uçak firmaları şöyledir: Türk Hava Yolları, Pegasus, Lufthansa, Aeroflot ve Air France. Belgrad için bileti en ucuza bulabileceğiniz aylar ise Mart, Kasım ve Şubat aylarıdır. Bunun yanında Temmuz, Nisan ve Haziran ayları Belgrad’a gidiş için hiç doğru bir zaman değildir zira bilet fiyatları bu aylarda tavan yapmaktadır. Henüz biletinizi almadıysanız sitemiz üzerinden ucuza uçak bileti bulabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Belgrad'a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Belgrad Hakkında
  3. Belgrad Ne Yenir?
  4. Belgrad Nerede Yenir
  5. Belgrad Gezilecek Yerler
  6. Belgrad Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Belgrad'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Belgrad'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Belgrad Otel Tavsiye

Belgrad'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Belgrad’da bir tane uluslararası havalimanı bulunmaktadır. Bu havalimanı ülkenin en büyük havalimanlarından biridir ve 1962 yılında kullanıma açılmıştır. VINCI Airports Serbia şirketi tarafından işletilmektedir ve şu zamana kadar el değiştirmeden kullanımına devam edilmiştir. Henüz biletiniz almadıysanız internet sitemizden Belgrad Nikola Tesla Havalimanı varışlı uçak biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Belgrad Nikola Tesla Havalimanı

Şehrin güney kısmında bulunan havalimanı sivil taşımacılık için kullanılmaktadır. Eskiden Surčin havalimanı olarak anılsa da daha sonra dünyaca ünlü Sırbistanlı mucit Nikola Tesla onuruna ismi değiştirilmiştir ve Nikola Tesla Havalimanı olmuştur. Havaalanından şehir merkezine ulaşmak için de taksi, araç kiralama ve toplu taşıma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki uzaklık 18 kilometredir. 

Taksi: Havalimanının dışında bulunan taksilerle şehir merkezine ulaşmanız yaklaşık 15 dakika sürecektir. arası sürecektir. Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki uzaklık 18 kilometredir. 

Otobüs: Birkaç toplu taşıma seçeneğiyle şehir merkezine gitmeniz mümkün. Kırk dakikada bir geçen 72 numaralı otobüslerle 25 dakikaya yakın bir sürede şehir merkezine varabiliyorsunuz. 72 numaradan şehir merkezinde gitmek için bir durakta iniyorsunuz ve buradan 53-53 numaralı otobüslere binip 7 numaralı blokta, şehir merkezinde inebiliyorsunuz.

Ya da 72’den indikten sonra 78 numarayla 9. Blokta şehir merkezinde inebilirsiniz.

Araç Kiralama: Araç kiralamak için gerek havalimanındaki bu servisleri gerekse internetteki online siteleri kullanabilirsiniz. Araç kiralama taksiden daha rahat olacaktır. E75 rotalı yolu tercih ederseniz 10-15 dakika içerisinde Belgrad’ın şehir merkezinde olacaksınız. 

Belgrad'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Uçak biletinizi en az 2 ay önceden önceden alırsanız çok daha ucuza gelecektir. Ve henüz biletinizi almadıysanız sitemiz üzerinden online olarak en ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

Festival günleri genelde olduğu tarihlerle beraber yazılmıştır ancak yine de oraya gitmeden önce festivaller için açılan sitelerden günleri bir kez daha kontrol etmeyi unutmayınız. 

Oteller için en az 2 ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız sizin için çok daha uyguna gelecektir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz