Bize her zaman ulaşabilirsiniz

BiletBak.com İletişim

BiletBak.com İletişim

Biletbak üzerinden aldığınız tüm uçak biletleri hakkında bize ulaşabilir, sitemizle alakalı sormak istediğiniz konuları iletişim kanallarımız aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Telefon veya adres bilgimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz ‘Bize Yazın’ formunu doldurarak aklınızdakileri yazabilir ve size dönüş yapmamızı isteyebilirsiniz. Bunlara ek olarak hızlı yanıt almak ve çözüme hemen ulaşmak için ‘Canlı Destek’ hattını da tercih edebilirsiniz.

Biletbak İletişim Bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak Biletbak ekibine ulaşabilir ve müşteri temsilcisiyle konuşarak sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Bizimle sadece sorunlarınız için değil her türlü istek ve öneriniz için de iletişim kurabilirsiniz.

Adres:

Barbaros Hayrettin Paşa Mah., Şehitler Cd., Baymahall Residence, No:5, Daire:3, Kat:1, Esenyurt/İstanbul

Biletbak Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası:

0850 550 10 50

Bize Yazın

Sizinle iletişime geçmemizi istiyorsanız aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Formda istenen ad soyad, e-posta, telefon numarası, bilet rezervasyon kodu (PNR) gibi alanları doldurduktan sonra iletmek istediğiniz mesajı yazarak gönderebilirsiniz. Biletbak müşteri temsilcileri belirttiğiniz e-posta veya telefon numarası üzerinden en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Biletbak Canlı Destek

Sorununuza hemen çözüm bulmak istiyorsanız canlı destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Canlı destek hattında size yardım etmek için bekleyen müşteri temsilcilerimizle yazışarak anlık geri dönüş alma imkanına sahip olacaksınız.

Canlı destek konuşma penceresine ulaşmak için ‘Canlı Destek’ butonuna tıklamanız veya menüden ilgili sekmeyi bulmanız yeterli.

2022 Tüm hakları saklıdır. biletbak.com

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz