Bizi daha yakından tanıyın

BiletBak.com Hakkında

BiletBak.com Hakkında

Biletbak olarak 2020 yılında sizlere daha rahat ve bütçe dostu bir seyahat alternatifi sunmak için yola çıktık ve ilk adımlarımızı attık. Platformumuzu geliştirirken herkesin kolay kullanabileceği, tüm seçenekleri bir arada gösteren kullanıcı dostu bir site olmayı hedefledik ve bu doğrultuda ilerledik.

Bugün Biletbak.com yardımıyla 1500+ hava yolu ve bu hava yollarının sunduğu yüz binlerce uçuşu tek tıkla, detaylarda kaybolmadan karşılaştırabilirsiniz. Böylece en ucuz uçuşu hemen bulabilir ve her zaman görmeyi istediğiniz o şehre bilet bulmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Seyahatin Her Anında Biletbak Yanında

Biletbak mümkün olan en güzel geziyi planlamanız için sadece bilet aşamasında değil diğer tüm detaylarda da size yardımcı oluyor. Burada hangi otellerde kalabileceğinizden gezeceğiniz destinasyonun en kaliteli restoranlarına kadar her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.

Gezeceğiniz noktanın yemek kültürüne dair hiçbir şey bilmiyorsanız sorun değil. Gezi rehberimiz sayesinde yeme-içme seçenekleri hakkında gerekli bilgiyi daha seyahate başlamadan öğrenmiş olacaksınız.

Biletbak.com ile seyahat planını yaparken farklı kaynaklardan yararlanmanıza gerek kalmadan bütün geziyi en ince ayrıntısına kadar planlayabilir, zamandan kazanabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş ve Taksit İmkanı

İnternet üzerinden uçak bileti almak sizi endişelendirmesin. Biletbak ile herhangi bir güvenlik endişesi olmadan bilet rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Satın alma aşamasında kredi/banka kartı bilgileriniz sistemde saklanmaz ve sistem tarafından görülemez.

Uçak bileti fiyatları sizi hayallerinizin gezisine çıkmaktan alıkoymasın diye kredi kartına 9 taksit imkanı sunuyoruz. İnternetten taksitli ve güvenli uçak bileti alışverişi yapmak için platformumuzu kullanabilir ve geziye daha fazla bütçe ayırabilirsiniz.

2022 Tüm hakları saklıdır. biletbak.com

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz