1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Otel Tavsiye
  4. Belgrad Uçak Bileti

Belgrad Otel Tavsiye

28 Ocak 2021 19:35
  1. Square Nine Hotel Belgrade
  2. Hotel Moskva
  3. Apartment Kalemegdan
  4. Envoy Hotel

1. Square Nine Hotel Belgrade

Square Nine Hotel Belgrade, Havaalanı servisi ve iki tane retoranı bulunan otelde odalar oldukça konforludur. Fiyat aralığı da oldukça normaldir. Genel olarak aile seyahatlerinde tercih edilen odalara sahip olan otele aynı zamanda evcil hayvanlarınızla da gelebiliyorsunuz. Otel merkezde bulunmaktadır.

Square Nine Hotel Belgrade

2. Hotel Moskva

Hotel Moskva, Havaalanı servisi ve retoranı bulunan otel içerisinde spa merkezi ve sağlık merkezi de bulunmaktadır. Yine genellikle aile ile çıkılan tatillerde tercih edilen bir mekan olup cebinizi de çok zorlamayacaktır. Bu otel şehir merkezinde bulunmaktadır.

Hotel Moskva

3. Apartment Kalemegdan

Apartment Kalemegdan, Sırbistan’da genellikle tercih edilen konaklama tipi apartman konaklaması tarzıdır. Bu yüzden burası popüler mekanlardan biridir. Kalemegdan bölgesinde bulunduğu için birçok şey elinizin altında olacaktır. Havaalanı servisi ve ücretsiz Wi-Fi hizmetleri mevcuttur.

Apartment Kalemegdan

4. Envoy Hotel

Envoy Hotel, Havaalanı servisi ve ücretsiz Wi-Fi hizmetlerinin yanında merkezde olmasıyla büyük avantaj elde etmiş bir oteldir. Oda fiyatları standart oda fiyatları gibidir ve otelin içinde spa merkezi, sağlık merkezi ve fitness merkezi gibi avantajlarınız da olacaktır. Burası genelde baş başa çıkılan iki kişilik tatillere uygundur.

Envoy Hotel

Belgrad hakkında daha fazla şey keşfet!

Belgrad Nerede Yenir

Belgrad Nerede Yenir

Belgrad'ın yöresel ve bir o kadar lezzetli yemeklerini tadabileceğiniz hijyenik ve çok popüler restoranları sizin için araştırdık ve bir liste hazırladık. Belgrad ziyaretinizde gidebileceğiniz ünlü restoranlar şöyle:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Belgrad'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Belgrad'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Belgrad'da neredeyse her mevsim bir festival düzenlenir. Gideceğiniz tarihlerde mutlaka bir etkinliğe denk geleceğinizi düşünüyoruz. Siz de takviminizde önemli günleri işaretlemek isterseniz buradan bakabilirsiniz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Belgrad Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Belgrad Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Oldukça canlı bir gece hayatına sahip olan Belgrad’da her türlü eğlence mekanı bulmak mümkün bunun yanında gece konserler, kulüpleri en fazla tercih edilen eğlenceler arasında. Gece eğlencesi fiyatlarının uygunluğuyla beraber eğlenmeniz için ideal bir ortam oluşturmaktadır. Sava Nehri üzerindeki mekanlar gece kulüplerinin nabzını tutan yerdir, en popüler gece kulüpleri de oradadır. Kulüplerde canlı müzik, DJ günleri ve bazen de defilelerin yapıldığı oldukça etkili mekanlardır. 

Çoğu mekanda içeri giriş rezervasyonla olmaktadır. Birkaç gün önceden gideceğiniz yere rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın. Oldukça geniş bir içki kültürleri de vardır. Bu şahane gece hayatını tatmak için Belgrad’a gidecekseniz ve henüz uçak biletinizi almadıysanız sitemiz üzerinden online olarak uçak biletinizi alabilirsiniz. 

Kulüpler genellikle yazlık ve kışlık olarak iki konumda hizmet vermektedir.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Belgrad Gezilecek Yerler

Belgrad Gezilecek Yerler

Belgrad'da gezilecek birçok yer vardır. Belgrad ziyaretinizde öncelikle bir rota belirleyip ona göre daha rahat gezmeniz için görülmesi gereken yerleri sizin için bir araya getirdik. Belgrad'a gittiğinizde görebileceğiniz önemli yerler şunlar:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Belgrad Ne Yenir?

Belgrad Ne Yenir?

Belgrad’da özellikle hamur işleri çok tüketilen yiyeceklerdir. Bunun yanında beyaz et ve sakatat tüketme özellikleri yoktur. Genellikle kırmızı eti ve hamur işlerini çok tüketirler ve bunları aynı zamanda da tüketirler. Sırbistan’ın Osmanlı hakimiyetine girdiği dönemler bulunduğu için bizim genellikle tükettiğimiz birçok yemeği tüketmektedirler. Aslında mutfakları Bizans, Akdeniz, Türkiye ve Macar yemeklerinin bir karışımını içermektedir. Özellikle yemeklerde oldukça fazla baharat kullanmalarıyla bilinmekteler. Paprika da mutfakta en çok kullanılan tatlardan biridir, acı severler.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Belgrad Uçak Bileti