1. Anasayfa
  2. Hannover Uçak Bileti

Hannover Uçak Bileti

Hannover Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Hannover Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Ülkemiz şehirlerinden Antalya, İstanbul, Antalya gibi şehirlerimizden Hannover’a direkt uçuş mevcuttur. Hannover’a gitmek için biletinizi alabileceğiniz uçak firmaları şu şekildedir: Türk Hava Yolları, Pegasus, SunExpress, Lufthansa ve Scandinavian Airlines. Ülkemizden Hannover’a en sık uçuş yapılan şehirlerimiz Antalya, İzmir ve Adana’dır. Ocak, Mart ve Mayıs aylarında New York için en ucuz fiyatlı biletleri bulabilecekken; Temmuz, Haziran ve Nisan aylarında ise en ucuz fiyatlı uçak biletlerini bulmanız mümkün.

Hannover’a gitmek için henüz biletinizi almadıysanız sitemiz üzerinden online uçak bileti satın alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Hannover'a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Hannover Hakkında
  3. Hannover Ne Yenir?
  4. Hannover Nerede Yenir
  5. Hannover Gezilecek Yerler
  6. Hannover Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Hannover'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Hannover'daki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Hannover Otel Tavsiye

Hannover Havalimanları Hakkında Bilgiler

Hannover’a hizmet eden yalnızca bir tane uluslararası havalimanı vardır. Bu havalimanı sivil taşımacılık için kullanılmaktadır. 1962 yılında açılmıştır ve çalışmaya da bu tarihte başlamıştır. Henüz ucuz uçak biletinizi almadıysanız sitemiz üzerinden Hannover varışlı online uçak biletinizi alabilirsiniz.

Langenhagen Hannover Havalimanı


Havalimanı ile şehir merkezi arasında 10 kilometre gibi bir mesafe bulunmaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için farklı seçenekler mevcuttur. Bunlar taksi, araç kiralama ya da toplu taşıma gibi seçeneklerdir.

Tren: Genel olarak burada inen ve şehir merkezine gitmek isteyen kullanıcıların tercih ettiği ulaşım aracı trendir. Çünkü havalimanı içerisinde bulunan C terminalinde bulunan istasyonu kullanabilirsiniz. S5 hattında ilerleyen S-Bahn trenine binerek yaklaşık 20 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Tren 30 dakikada bir hareket etmektedir.

Tek yönlük bir bilet almak isterseniz bu size 3,40 Euro’ya mal olacaktır. Bunun yanında eğer 24 saatlik bir tane yetişkin bileti almak isterseniz ödemeniz gereken tutar 6,60 Euro’dur. 6-14 yaş arası çocuklar için biletlerin tanesi 1,30 Euro’dur.

Otobüs: Langenhagen Zentrum, yani Merkez İstasyonu olarak da adını anabileceğimiz yerden de havalimanı ve şehir merkezi arasında seferler mevcuttur. Trenden ve diğer ulaşım sistemlerinden çok daha ucuza gelmektedir otobüsler. Sabah 4.30 ile akşam 23.00’a kadar hizmet veren otobüsler, haftanın her günü açıktır. Pazar günleri hariç otobüsler yarım saatte bir hareket etmektedir ancak Pazar günleri saat başı hareket ederek hizmet sağlamaktadırlar.

C terminali çıkışında 3 numaralı otoparktan hareket eden otobüsler için tek yön bilet ücreti 2,80 Euro’dur. Bunun yanında eğer 24 saatlik yetişkin bileti almak istiyorsanız bunun için ödemeniz gereken tutar 5,40 Euro’dur. Yine çocuk bilet ücreti 1,50 Euro olup 24 saatlik çocuk bileti ücreti ise 2,80 Euro’dur.

Taksi: Mesafeye göre yaklaşık 25 Euro ile 30 Euro arasında şehir merkezine varabiliyorsunuz. Bu taşıma aracını genellikle çok geç saatlerde havalimanına varan insanlar tercih etmektedir. Ya da çok yüklü geldiyseniz yine taksi iyi bir seçenek olacaktır.

Taxi Hannover Airport ve Airport Transfer havalimanına hizmet veren iki resmi taksi firmasıdır. 24 saat hizmetleri vardır.

Araç Kiralama: Araç kiralamak son tercih edilen ulaşım türlerinden biridir. Yine havalimanı içerisinde buna hizmet eden firmaların yerleri bulunmaktadır. Eğer arzu ederseniz internetten de özel araçlr için rezervasyon yaptırabiliyorsunuz.

Hannover'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Uçak biletinizi önceden almanız sizin için daha uygun olacaktır. Hannover’e gitmeyi kafama koydum ama henüz bilet almadım diyorsanız sitemiz üzerinden ucuz uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Gittiğiniz restoranlarda etlere dikkat etmeniz tavsiyemiz. Alman mutfağında en çok tüketilen et domuz etidir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz