1. Anasayfa
  2. Düsseldorf Uçak Bileti

Düsseldorf Uçak Bileti

Düsseldorf Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Düsseldorf Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Ülkemizden İstanbul, İzmir, Kayseri gibi şehirlerden Düsseldorf’a direkt uçuş mevcuttur. Düsseldorf’a gitmek için biletinizi alabileceğiniz uçak firmaları şu şekildedir: Türk Hava Yolları, Pegasus, SunExpress, Lufthansa ve Eurowings. Tercih ettiğiniz havayolu firmalarından bilet almak için sitemizden online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ülkemiz şehirlerinden Düsseldorf’a en sık uçuş yapılan yerler Antalya, İzmir ve İstanbul’dur. Kasım, Ekim ve Aralık aylarında Düsseldorf için en ucuz fiyatlı biletleri bulabilecekken; Mayıs, Haziran ve Nisan aylarında ise en yüksek fiyatlı uçak biletlerini bulmanız mümkün. Ucuz uçak bileti alabileceğiniz bir diğer adres sitemizdir. Biletbak üzerinden ucuz uçak bileti -şayet henüz satın almadıysanız- alabilirsiniz.

Düsseldorf'a Nasıl Gidilir?

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Düsseldorf'a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Düsseldorf Hakkında
  3. Düsseldorf Ne Yenir?
  4. Düsseldorf Nerede Yenir
  5. Düsseldorf Gezilecek Yerler
  6. Düsseldorf Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Düsseldorf'ta Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Düsseldorf'taki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Düsseldorf Otel Tavsiye

Düsseldorf'taki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Düsseldorf içerisindeki havalimanı Düsseldorf Uluslararası Havalimanıdır. Hem sivil havacılık hem de askeri havacılık için kullanılan bir havalimanıdır. Hâlâ biletinizi almadıysanız sitemizden Düsseldorf varışlı online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Düsseldorf Uluslararası Havaalanı

Şehrin 6 kilometre kuzeyinde bulunan havalimanı, Düsseldorf’a hizmet veren havalimanıdır. 1927 yılında inşa edilmiştir. Havalimanından şehir merkezine varmak için çeşitli seçenekleriniz mevcuttur.

Tren: S-Bahn olarak banliyö trenlerini kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. S-Bahn hattından S11 trenini kullanarak şehir merkezine direkt gidiyorsunuz.

Weeze Tren İstasyonunda RE 10 numaralı tren ile Düsseldorf şehir merkezine gidebilirsiniz. Bunu yapmak için 2,20 Euro gibi bir fiyat ödemeniz gerekir.

Otobüs: SW1 numaralı otobüslere binerek Weeze tren istasyonuna gitmeniz gerekiyor. Oradan yine bindiğiniz çeşitli otobüslerle şehir merkezine ulaşım sağlamanız mümkün.

Taksi: Havalimanı önünden kalkan teksilerle şehir merkezine gitmek mümkün. Taksiyle en fazla 20 dakika içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.

Araç Kiralama: Havalimanına gitmeden önce internet sitesinden yahut havalimanı içerisindeki firmalardan araç kiralayarak şehir merkezine ve şehir içinde ulaşımınızı sağlamanız mümkün.

Düsseldorf'ta Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Şehir her mevsim yağış aldığı için yanınızdan şemsiyenizi eksik etmemenizi öneririz. Ayrıca yanınıza yazlık kıyafet yerine kışlık kıyafet koymanızı öneririz. Zira bu şehirde açık ve güneşli bir hava bulmak zor olabilir.

Ucuza gelmesi açısından uçak biletinizi önceden almanızı tavsiye ederiz. Uçak biletinizi satın almadıysanız sitemiz üzerinden online ucuza uçak bileti bulmanız mümkündür. Festival günlerini yazmış olmakla beraber gitmeden önce son bir kez kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz