1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Düsseldorf Uçak Bileti

Düsseldorf Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. Restaurant Setzkasten
  2. Restaurant le flair
  3. Ristorante La Luce Due
  4. Los Chicos
  5. Nagaya

1. Restaurant Setzkasten

Restaurant Setzkasten, Şahane sunumlarıyla göz kamaştıran bir restoran olan bu yer şehir merkezinde bulunmaktadır. Bunun yanında Orta Avrupa ve Alman mutfağının harmanı bir menüyle karşınıza çıkar. Ellerinden her şey gelen titiz aşçılarıyla ve meşhur olmasını sağlayan yemek sunumlarıyla sizi doyurmaya hazır.

Restaurant Setzkasten

2. Restaurant le flair

Restaurant le flair, Michelin Yıldızı’na sahip bu yer sıcak bir evimizdeki yemek odası havasında döşenmiştir ve Fransız mutfağı ile Alman mutfağını menüde görebileceğiniz bir yerdir. Genel Avrupai tatları da bulabileceğiniz restoran zengin bir menüye sahip. Bu yere gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız çok daha uygun olacaktır zira bazen dolu olabilmektedir.

Restaurant le flair

3. Ristorante La Luce Due

Ristorante La Luce Due, Çok uluslu bir menüye sahip gibi görünse de aslında menüdeki parlayan yıldız İtalyan mutfağıdır. Özellikle deniz mahsülleri üzerindeki başarısıyla adından söz ettirmiş bir yerdir ve şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Sabah kahvaltısı ve brunchlarınız hariç her öğünü yapabileceğiniz şahane sunumlarıyla sizi şaşırtabilecek sıcak bir ortama sahip bir restorandır.

Ristorante La Luce Due

4. Los Chicos

Los Chicos, Akdeniz yemekleri, İspanyol yemekleri ve menünün kraliçesi olan biftek. Tüm bunları bulabileceğiniz yer sıcak atmosferi ile sizi büyüleyecek. Biranızı içerken yiyebileceğiniz biftek, Akdeniz mezeleri buraya popüler yapan en önemli özelliklerden. Konu biftek olunca fiyatlar biraz pahalı olsa da hiç önemi yok, sonuna kadar değecek!

Los Chicos

5. Nagaya

Nagaya, Königsallee’ye 500 metre yürüme mesafesinde bulunan bu yer Japon mutfağı üzerine kurulmuş bir restorandır ve tahmin edeceğiniz üzere en popüler tatları suşidir. Burada gerçek suşiyi yiyip keyif alacağınızdan hiç şüphemiz yok.

Nagaya

Düsseldorf hakkında daha fazla şey keşfet!

Düsseldorf Otel Tavsiye

Düsseldorf Otel Tavsiye

Düsseldorf konaklama konusunda zengin bir alternatife sahiptir. "Düsseldorf'ta nerede kalınır" sorusunun yanıtını sizin için araştırdık ve sıraladık. İşte sizler için seçtiğimiz en temiz oteller!

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Düsseldorf'taki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Düsseldorf'taki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Düsseldorf'ta zaman festivalleriyle rengarenk geçmektedir. Düsseldorf'a gideceğiniz tarihlerde hangi etkinliklerin olduğunu görmek için listemize bakabilirsiniz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Düsseldorf Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Düsseldorf Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Altstadt ve Hafen bölgeleri, gece hayatının nabzını tutan bölgelerdir. Yan yana uzun bir sıra boyunca dizilmiş barlar sebebiyle Altstadt Semti dünyanın en uzun barı olarak isimlendirilmiştir. Altbier, bu bölge içerisindeki bütün barlarda bulabileceğiniz siyah bir biradır ve Almanya’da oldukça popülerdir. Gece hayatı içerisinde de en çok tüketilen içeceklerden biridir. Dünyanın belki de en ünlü alkollü içeceğini ana vatanında içmek için sitemiz üzerinden ucuz uçak bileti satın almayı unutmayın.

Bunların yanında Düsseldorf içerisinde çok fazla birahane vardır ve bira fabrikaları da oldukça fazladır. Gece hayatının en canlı olduğu yerlerde bu birahaneler en çok tercih edilen noktalardır. Bunun yanında gece kulüpleri, publar da gece hayatında vazgeçilmezler arasındadır.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Düsseldorf Gezilecek Yerler

Düsseldorf Gezilecek Yerler

Düsseldorf'ta gezilecek yerler oldukça fazladır. Seyahatiniz boyunca plansız bir gününüzün geçmeyeceğine eminiz. Siz henüz yapmadıysanız, biz sizler için Düsseldorf'ta neler yapılır sorularının yanıtını sizin için derledik. Sokaklarında amaçsızca gezinmekten bile keyif alacağınız bu kentte gezilecek en özel yerler şöyle:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Düsseldorf Ne Yenir?

Düsseldorf Ne Yenir?

Farklı etnik kökenlerden dolayı çeşitli bir mutfağı olan Düsseldorf’ta en çok ağır basan mutfak ise Japon mutfağıdır. Avrupa içerisinde en kalabalık Japon nüfusuna sahip üçüncü şehir olma özelliği gösterdiğinden Düsseldorf içerisinde çok fazla Japon restoranı bulunur.

Bunun dışında klasik Avrupa tatlarından yararlanan bir mutfağı vardır. Fransız, İtalyan ve İspanyol mutfakları buna örnektir. Yine Asya’dan Kore de Düsseldorf içerisinde çokça tercih edilen mutfaklar arasında yer almaktadır.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Düsseldorf Uçak Bileti