1. Anasayfa
  2. Trabzon Uçak Bileti

Trabzon Uçak Bileti

Trabzon Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Trabzon Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Türkiye'de havalimanı bulunan çoğu şehirden direkt bazılarından ise aktarmalı olarak uçuşlar mevcuttur. Çoğunlukla uçuş yapılan şehirler İstanbul ve Ankara'dır ve bu şehirlerin havalimanlarından genellikle uçuş düzenleyen havayolu firmaları Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet firmalarıdır. Eğer biletinizi uygun bir fiyata almak istiyorsanız sitemiz üzerinden 20-25 gün öncesinden online olarak alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Trabzon'a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Trabzon Hakkında
  3. Trabzon Ne Yenir?
  4. Trabzon Nerede Yenir
  5. Trabzon Gezilecek Yerler
  6. Trabzon Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Trabzon'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Trabzon'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Trabzon Otel Tavsiye

Trabzon'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Trabzon şehrinde Trabzon Havalimanı adında bir tane havalimanı bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı

Trabzon Havalimanı 1957 yılında açılmıştır. Şehrin sınırları içerisinde bulunan bu havalimanı ülkemizde denize paralel bulunan tek havalimanı olmakla beraber uluslararası hizmet de vermektedir. Trabzon ilinin merkezine yaklaşık olarak 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım konusunda birçok alternatif vardır. Bunları şöyle sıralamak mümkündür;

Araç Kiralama, Havalimanı içinde bulunan araç kiralama ofislerine giderek ya da online araç kiralama sitelerini kullanarak araç kiralayarak konforlu bir yolculuk çekerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi ile eğer araç kiralamak istemezseniz hemen havalimanı dışında bulunan taksi durağına giderek 25-30 TL civarında bir ücretle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Toplu Taşıma, Havalimanının önünde bulunan yoldan merkez yönüne giden dolmuşlara binerek 2 TL bir ücretle gidebilirsiniz.

Trabzon'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Trabzon'a festivaller için gidiyorsanız festival tarihini, yerini kesinleştirip uçak biletinizi uygun fiyata sitemizden online olarak alabilirsiniz. Sitemizden bileti aldıktan sonra otelle iletişime geçip yer ayırtmanızı tavsiye ederiz. Şayet seyahatiniz yaza denk gelir ise yukarıda da belirttiğimiz gibi mevsime aldanmamalı her ihtimale karşı kalın kıyafet ve şemsiyenizi yanınızdan ayırmamalısınız.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz