1. Anasayfa
  2. Konya Uçak Bileti

Konya Uçak Bileti

Konya Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Konya Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Konya şehrine Türkiye’nin diğer illerinden direkt veya bir aktarma yaparak ulaşabilirsiniz. İzmir ve İstanbul şehirlerinden Konya şehrine direkt olarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışından ise Oslo şehrinden Konya şehrine direkt uçuş mevcuttur. Konya şehri ile İstanbul şehri arası uçuş 1 saat 6 dakika sürmektedir. Konya şehri ile İzmir şehri arası ise uçakla 1 saat 7 dakika sürmektedir. Konya şehrine sık sefer düzenleyen hava yolu şirketleri ise Pegasus, SunExpress ve Türk Hava Yolları’dır. Uçak biletinizi henüz almadıysanız web sitemizden kolayca uçak biletinizi alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Konya'ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Konya Hakkında
  3. Konya Ne Yenir?
  4. Konya Nerede Yenir
  5. Konya Gezilecek Yerler
  6. Konya Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Konya'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Konya'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Konya Otel Tavsiye

Konya'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Konya şehri ve çevresindeki bölgelere Konya Havalimanı hizmet vermektedir.

Konya Havalimanı

Konya Havalimanı, 2000 yılında kurulmuştur. Konya Havalimanı, Ankara yolu üzerinde bulunmaktadır. Konya Havalimanı, Konya’nın Selçuklu ilçesinde Büyükkayacık Mahallesi’nde yer almaktadır. Şehir merkezine uzaklığı 17,9 kilometredir ve havalimanına şehir merkezinden ulaşım Ankara yolu üzerinden trafiğe de bağlı olarak ortalama 18 dakika sürmektedir. Yolcu trafiği yoğundur, yıllık ortalama 1 milyon 200 bin kişi Konya Havalimanı’nı ziyaret etmektedir. Konya Havalimanı, sivil/askeri kategoridedir. Konya Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için ise üç vasıta bulunmaktadır:

Havaş servisleri ile Konya Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Havaş servisleri otogar, Aydınlıkevler, Kulesite, Alaaddin, Zafer ve Fuar istikametinde şehir merkezine gitmektedir. Havaş servisleri, Konya Havalimanı’na inen uçakların iniş saatine göre düzenlenmektedir. Havaş ile şehir merkezine yolculuğunuz trafiğe de bağlı olarak ortalama yarım saat sürecektir. Havaş servislerinin bilet fiyatı ise 13 liradır.

Taksi ile de Konya Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksileri terminallerin yolcu çıkışında bulabilirsiniz.

Kiraladığınız araç vasıtası ile de şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden esnek fiyata aracınızı kiralayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden hızlı ve güvenilir şekilde ucuza uçak biletinizi alabilirsiniz.

Konya'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Konya şehri yüz ölçümü bakımından büyük bir şehirdir bu durumun doğal bir sonucu olarak Konya şehrine dağılmış olan ilçeleri arasındaki mesafe oldukça fazladır. Konya şehri engebesiz, düz bir şehirdir. Engebeli bir yüz ölçümü olan şehirden Konya şehrine geldiyseniz Konya şehrinin düzlüğüne alışmanız gerekecektir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz