1. Anasayfa
  2. Seul Uçak Bileti

Seul Uçak Bileti

Seul Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Seul Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Ülkemizden Seul’a uçak seferleri düzenlenmektedir. Ancak ne yazık ki direkt uçuş bulunmamaktadır. Ülkemizden en çok sefer düzenlenen şehirler Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyükşehirlerdir. En çok sefer düzenleyen havayolu firmalarını sıralamak gerekirse Türk Hava Yolları, Aeroflot, Asiana Airlines, Korean Air ve S7 Airlines demek mümkündür. Uçak biletinizi sitemizden alarak daha ucuza getirebilirsiniz. Sitemiz online olarak siz değerli müşterilerine ucuz uçak bileti sağlamaktadır.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Seul’a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Seul Hakkında
  3. Seul Ne Yenir?
  4. Seul Nerede Yenir
  5. Seul Gezilecek Yerler
  6. Seul Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Seul'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Seul'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Seul Otel Tavsiye

Seul’daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Seul’da Incheon International Havalimanı adında ve Gimpo International Havalimanı adında 2 uluslararası havalimanı bulunmaktadır. Ancak Gimpo International Havalimanı dışındaki havalimanları bölgesel olarak hizmet vermektedir. Ülkemizden gelen uçaklar Gimpo Havalimanına iniş yapmaktadır.

Gimpo International Havalimanı

Şehir merkezinden 16 kilometre uzaklıkta yer alan bu havalimanı, Seul’un dışında kalmaktadır. Genel olarak toplu taşıma ile şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Ülkemizden Gimpo Havalimanına uçuşlar düzenlenmektedir. Eğer hala uçak biletiniz yoksa hemen sitemizden en ucuz uçak biletini bulabilir ve satın alabilirsiniz. Şehir merkezine aşağıdaki yöntemleri kullanarak gidebilirsiniz;

Araç Kiralayarak, şehir merkezine varmanız daha zorludur. Ancak Korece diline hakimseniz sizin için basitleşecektir. Online araç kiralama firmalarını kullanarak havaalanına kiralayacağınız aracın getirterek tabelaları takip edip şehir merkezine varabilirsiniz. 

Otobüs ile, şehir merkezine gidebileceğiniz bir diğer alternatif ise otobüstür. Havalimanı dışında bulunan otobüs terminaline giderek buradan 3-12-50-50/1-71 nolu otobüslerden herhangi biriyle şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Taksiyle, şehir merkezine gidebilmek için havalimanı dışındaki taksi durağına gidebilirsiniz. Eğer taksi durağına gitmekle uğraşamam derseniz uber gibi çeşitli firmalardan taksi çağırabilirsiniz.

Seul'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Şehirde dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden birisi tabelaların Korece olmasıdır. Bu nedenle kaybolmanız olası olacağından telefonunuzun şarjına dikkat edin ki GPS’i kullanarak yolunuzu bulabilesiniz. Ayrıca Google’ın fotoğraflardan çeviri uygulamasını kullanabilirsiniz. Bir diğer dikkat etmeniz gereken kısım ise festival tarihleridir. Festival tarihleri değişebileceğinden gelmeden önce tekrardan kontrol edilmelidir. Eğer uçak biletinizi henüz almamışsanız sitemiz üzerinden ucuz uçak bileti bulabileceğiniz gibi hızlıca biletinizi online olarak da satın alabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz