1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Seul Uçak Bileti

Seul Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:34
  1. The Real Seoul
  2. All That Jazz
  3. Mix & Malt
  4. Club Double 8

1. The Real Seoul

The Real Seoul, Seul'un en çok tercih edilen mekanlarından birisidir. Mekanın atmosferi oldukça ferahtır. Günlük kıyafetlerle bile rahatça girebilirsiniz. Arkadaşlar ve gruplar için uygunluğunun yanı sıra içkileri de her zaman kaliteli olmaktadır. Buranın yıllanmış şaraplarından denemenizi tavsiye ederiz.

The Real Seoul

2. All That Jazz

All That Jazz, bütün gün Seul'da gezdiniz, günün yorgunuluğunu atmak istiyorsunuz; o zaman doğru mekandasınız. Jazz müzikseverlerin genelde tercih ettiği bir mekan olmasına rağmen sadece içkileri için gelen insan sayısı da azımsanamayacak kadar fazladır. Bakarsınız bir gün jazz müziği bile sevdirebilir, ne dersiniz?

All That Jazz

3. Mix & Malt

Mix & Malt, şehir merkezinde bulunan bu yer için diyebiliriz ki alkol ve yemek ikilisini birbirine bu kadar yakıştıran bir yer olamaz. Gerçekten yemeğinizin yanında ne tür bir içeceğin gideceğini çok iyi bilen çalışanları var. Ayrıca kokteylleri de dillere destan. Kokteyllerin fiyatlarına aldanmayıp sipariş ettiğinizde gerçekten verdiğiniz paranın buna değdiğini göreceksiniz.

Mix & Malt

4. Club Double 8

Club Double 8, Seul'un önemli dans kulüplerinden birisi olan bu mekan genellikle gençlerin tercih ettiği yerlerden birisidir. Çalışanları gayet kibar ve güler yüzlü olması sebebiyle gece tatsızlık yaşanması pek muhtemel değildir. Müzik seçimleri de gayet güzel olan bu mekanı bulmak da bir o kadar kolaydır. Eğer bir gün canınız doyasıya eğlenmek isterse bu mekana uğramanızı öneririz.

Club Double 8

Seul hakkında daha fazla şey keşfet!

Seul Nerede Yenir

Seul Nerede Yenir

Seul’un önemli restoranları arasında genellikle Kore mutfağına hakim restoranlar yer alır. Kore mutfağının yoğunlukta olduğu bu yerleri sizler için bir güzel sıraladık. En beğenilen Seul restoranlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Eğer hala Seul’a gelmediniz ve uçak bileti arıyorsanız, sitemizden online ucuz uçak bileti bulabilir; hızlıca satın alabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Seul'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Seul'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Seul Gezilecek Yerler

Seul Gezilecek Yerler

Seul oldukça turistik bir kenttir. Her yıl yüzbinlerce turistin ziyaret ettiği bu kentte gezilecek yerler de epey fazladır. Bu turistik yerlerin kimi bir müze, kimi ise mimari şaheserlerden oluşmaktadır. Aynı zamanda çeşitli caddeleri ve sokakları da alışveriş tutkunları için oldukça heyecan vericidir. Yeşil alanlarıyla doğayla iç içe yürüyüşler yapabileceğiniz bu yerlerin en güzellerini aşağıda sizler için seçtik. Eğer Seul’a bu güzel yerleri görmeye gelecekseniz uçak biletlerine bir servet dökmeyin, sitemizden online ucuz uçak bileti alarak uçak biletine vereceğinizi parayı aşağıda anlattığımız yerlerde harcayın.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Seul Ne Yenir?

Seul Ne Yenir?

Seul'da Güney Kore mutfağının kendine özgü yemeklerini tadabilirsiniz. Güney Kore mutfağı Türk mutfağına pek benzemese de kendi damak tadınıza uygun yemekler bulabilirsiniz. Burada bol soslu ve baharatlı yiyecekler tercih edilmektedir. Ayrıca çatal bıçak kullanmak yerine waribashi isimli yemek çubukları kullanılmaktadır. Seul'da ne yenilir ne içilir sorusunun yanıtını sizin için araştırdık. İşte Seul'un en meşhur yemekleri:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Seul Uçak Bileti