1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Seul Uçak Bileti

Seul Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. Jungsik Seul
  2. Yang Good
  3. Gusto Taco
  4. Hemlagat

1. Jungsik Seul

Jungsik Seul, son zamanlarda Seul'da hızla büyüyen restoranlardan birisi. Gangnam'da bulunan bu restoran Kore mutfağıyla Jungsik Seul, özellikle de deniz mahsülleri konusunda aşmıştır. Şarapları da en az yemekleri kadar lezzetli olan bu restorana yolunuz düşerse mutlaka uğramalısınız.

Jungsik Seul

2. Yang Good

Yang Good, hrika bir barbekü nasıl olmalı sorusuna yanıtı bu restoran oldukça güzel cevap vermiş. Seul'un en iyi barbekü restoranı desek yeridir. 2017 yılında mükemmellik sertifikası kazanan mekan müşterilerine daimi en iyi hizmeti sunmakta. Yemekleri için söylenecek tek söz yok. Ayrıca etleri de helal kesim, gönül rahatlığıyla burada yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Yang Good

3. Gusto Taco

Gusto Taco, Seul'un en kaliteli Meksika restoranlarındandır. Sadece Meksika mutfağı değil Seul'un yerel mutfaklarında da adından epey söz ettirmiştir. Mekanın gerek atmosferi olsun gerek çalışanlarının güler yüzlülüğü olsun sizi epey güzel bir akşam yemeği vaad ediyor. Vejetaryen dostu bu restorana imkanınız varsa kesinlikle gitmelisiniz, inanın pişman olmayacaksınız.

Gusto Taco

4. Hemlagat

Hemlagat, Seul'da isveç yemeklerini tadabileceğiniz eşsiz yerlerden biri olan Hemlagat, yemeklerini büyük bir özenle hazırlayarak her zaman aynı lezzeti müşterilerine vermeyi amaçlamaktadır. Restoranın atmosferi oldukça rahat, dizaynı şık bir yerdir. İçeride yiyeceğiniz İskandinav yemeklerinin tadına bayılacaksınız. Ayrıca restoranın şarap ve viski seçimleri de oldukça isabetli olmaktadır.

Hemlagat

Seul hakkında daha fazla şey keşfet!

Seul'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Seul'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Seul Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Seul Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Seul’un gece hayatı da tıpkı gezilecek yerleri gibi oldukça çok ve renklidir. Başkentin gece hayatını genellike pub, bar ve lounge’ler oluşturur. Seul kentinde eğlencenin genellikle mevsimi olmaz. Her mevsim gece kulüpleri tıklım tıklım dolabilir. Gece hayatına tıpkı çalışmaya olan düşkünlükleri gibi düşkündür bu bölgenin insanı. Mekanların en çok dolu olduğu zamanlar genellikle ertesi günü tatil olan günlerdir. Bu gibi zamanlarda mekanlar dolulukta zirve yaparak eğlencenin doruklarına ulaşır. 

Eğer kalabalık ortamlardan hoşlanmıyorsanız sizler için de elbette sakin ve güzel mekanlar mevcuttur. Aşağıda sizler için en iyi mekanları sıraladık. Eğer Seul için uçak biletiniz hala yoksa hemen sitemiz üzerinden ucuz uçak bileti bulabilir, gece hayatına akmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Seul Gezilecek Yerler

Seul Gezilecek Yerler

Seul oldukça turistik bir kenttir. Her yıl yüzbinlerce turistin ziyaret ettiği bu kentte gezilecek yerler de epey fazladır. Bu turistik yerlerin kimi bir müze, kimi ise mimari şaheserlerden oluşmaktadır. Aynı zamanda çeşitli caddeleri ve sokakları da alışveriş tutkunları için oldukça heyecan vericidir. Yeşil alanlarıyla doğayla iç içe yürüyüşler yapabileceğiniz bu yerlerin en güzellerini aşağıda sizler için seçtik. Eğer Seul’a bu güzel yerleri görmeye gelecekseniz uçak biletlerine bir servet dökmeyin, sitemizden online ucuz uçak bileti alarak uçak biletine vereceğinizi parayı aşağıda anlattığımız yerlerde harcayın.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Seul Ne Yenir?

Seul Ne Yenir?

Seul'da Güney Kore mutfağının kendine özgü yemeklerini tadabilirsiniz. Güney Kore mutfağı Türk mutfağına pek benzemese de kendi damak tadınıza uygun yemekler bulabilirsiniz. Burada bol soslu ve baharatlı yiyecekler tercih edilmektedir. Ayrıca çatal bıçak kullanmak yerine waribashi isimli yemek çubukları kullanılmaktadır. Seul'da ne yenilir ne içilir sorusunun yanıtını sizin için araştırdık. İşte Seul'un en meşhur yemekleri:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Seul Uçak Bileti