1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Napoli Uçak Bileti

Napoli Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. Pizzeria Brand
  2. L’Antica Pizzeria Da Michele
  3. Sorbillo
  4. Gay Odin

1. Pizzeria Brand

Gerçek odun ateşinde pişirdikleri klasik pizza margeritanın yanında deniz ürünleri kullanılarak yapılan pizzaları ile de müşterilerinin damak zevkine hitap ediyor. Öğlen 12.30 ile 15.30 akşamları ise 19.30 ile 23.30 arasında servis yapılıyor.

Pizzeria Brand

2. L’Antica Pizzeria Da Michele

Salaş bir mekan olmasına rağmen İtalya’nın yerli halkının da çok fazla rağbet ettiği bir restoran. Burada margerita ve marinera pizzası bulunmakta. Çok lezzetli pizzaları nedeniyle yoğun olan restoranda yer bulabilmek için özellikle akşamları erken gitmekte yarar bulunmakta.

L’Antica Pizzeria Da Michele

3. Sorbillo

Günün her saatinde yer bulmakta güçlük çekeceğiniz Sorbillo’da pizza hamurunun ince ve çıtır olması yeme lezzetini katlamakta. Pizzanın her çeşidinin yapıldığı bu restoranda Fritta adında kızarmış pizza da bulunuyor. Alkollü içeceklerinde servis yapıldığı yerde servis gündüzleri 12.00 ile 15.30 arasında akşamları da 19 ile 24 saatleri arasında yapılmakta.

Sorbillo

4. Gay Odin

Napoli’nin nefis manda sütünden yapılma dondurmasından yemek için gidilecek en iyi yer. Çok fazla dondurma çeşidi bulunması ile her damak zevkine hitap ediyor. Sabah 9 ile akşam 20 arasında buradan dondurma almanız mümkün.

Gay Odin

Napoli hakkında daha fazla şey keşfet!

Napoli Otel Tavsiye

Napoli Otel Tavsiye

Napoli diğer İtalya kentlerine göre konaklamanın daha uygun olduğu bir yer ve her bütçede insan için farklı seçenekler bulunmakta, 5 yıldızlı lüks oteller olduğu gibi hostel denilen konaklama yerleri de bulunmaktadır.

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Napoli'deki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Napoli'deki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Napoli festivallerle bambaşka tonlara bürünen bir şehirdir. Ne demek istediğimizi festivallere katıldığınızda daha iyi anlayacaksınız işte Napoli'deki festivaller!

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Napoli Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Napoli Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Napoli gece hayatının oldukça yoğun olarak yaşandığı bir kent canlı müziğin, olduğu kafeler ve barlar eğlenceli bir gece hayatını vaat etmekte. Her bütçe için uygun olan mekanlar bulunmakta, bohem barların yanında üniversite öğrencilerinin de takıldığı barlar da keyifli vakit geçirmeniz mümkün olmakta. Bu kentte barların yoğun olarak bulunduğu yerler ise Via Casterna dell’Olio, Via Paladino ve Chiaia. Kent merkezine yakın pek çok beach bulunmakta ve bunlarda düzenlenen gece eğlenceleri ise turistler için çok ilgi çekici olmakta. Özellikle Chiaia da pek çok şarap evi ve bar bulunmakta. Gece kulüpleri saat 23 civarında hareketlenmekte ve eğlence sabaha kadar devam etmektedir.

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Napoli Gezilecek Yerler

Napoli Gezilecek Yerler

Binlerce yıllık tarihi ile Napoli’ye gittiğinizde tarihle iç içe olmaya hazır olmalısınız. Bunun yanında Capri adasının çok yakın olmasıyla da deniz kum güneş olarak tatil yapmak isteyen kişilerin de beklentilerini karşılamakta. Bu şahane mekanları görmek için Napoli biletinizi henüz almadıysanız sitemizden ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Napoli Uçak Bileti