1. Anasayfa
 2. Keşfet
 3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 4. Napoli Uçak Bileti

Napoli Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

24 Mart 2021 13:31
 1. Enoteca Belledone
 2. Mosto
 3. Birra & Bollicine
 4. Viktoria Platz
 5. Bialcubo
 6. Frank Malone
 7. Caffe Svelato
 8. NaBeer Birroteca
 9. Spazio Intolab
 10. Keste
 11. Cammarota Spritz
 12. Twins
 13. Miami Barroom
 14. Boof
 15. Alter Ego Lounge Bar

1. Enoteca Belledone

Napoli’nin en ünlü şarap evlerinden birisi de Enoteca Belledone. Burada pek çok şarap çeşidi bulunmasının yanında ayrıca atıştırmalık servisi de yapılıyor. Enotece Belledone, Vico Belledonne a Chiaia'da yer alan harika bir mekan.

Enoteca Belledone

2. Mosto

Mosto, Napoli'de bira konusunda başarılı bir menüye sahip mekanlardan. Vico Il Alabardieri'de yer alan Mosto, hem uygun fiyatlı, hem de oldukça kaliteli. Burası küçük bir mekan olmasına rağmen Napoli halkı tarafından çok seviliyor.

Mosto

3. Birra & Bollicine

Gerek içkileri, gerekse de atıştırmalıklarıyla olsun Birra & Bollicine Napoli'nin başarılı barlarından. Burada güzel bir akşam yemeği yedikten sonra gece eğlencesine hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Birra & Bollicine, Via Tiberio'da yer alan nezih bir bar.

Birra & Bollicine

4. Viktoria Platz

Viktoria Blatz, hem restoran, hem de bar olarak hizmet veren mekanlar arasında bulunuyor. Güler yüzlü, sıcak personeliyle de dikkat çeken Viktoria Platz, Via G. Sagrera üzerinde yer alıyor. Buraya gelmenizi ve güzel birasından denemenizi öneririz.

Viktoria Platz

5. Bialcubo

Biraz daha Amerikan tarzında bir bar arıyorsanız, Bialcubo'yu tercih edebilirsiniz. Bialcubo, soğuk bir biranın yanında özenle hazırlanmış hamburgerleri yiyebileceğiniz bir yer. Burayı Via Domenico Cimarosa'da bulabilirsiniz. Burası bütçe dostu fiyatlarıyla da biliniyor.

Bialcubo

6. Frank Malone

Frank Malone, İngilizce bar kültürünün İtalya'daki yansımalarını görebileceğiniz bir bar. Burada çeşitli lig maçlarını da takip edebilir, Napoli halkının futbol sevgisine ortak olabilirsiniz. Frank Malone, San Martino-Vomero bölgesinde yer alıyor.

Frank Malone

7. Caffe Svelato

Napoli'de sakin bir ortamda sohbet edip, içki içebileceğiniz bir yer istiyorsanız Caffe Svelato'yu öneririz. Caffe Svelato, hem kafe olarak, hem de bar bölümüyle özellikle gençleri kendisine çeken bir yer. Kafe barı Via Francesco de Sanctis'te bulabilirsiniz.

Caffe Svelato

8. NaBeer Birroteca

NaBeer Birroteca, sokak yemekleri de sunan kaliteli bir bar. Burası Vico Sergente Maggiore'de misafirlerini en güzel şekilde ağırlıyor. Napoli'nin en büyük meydanı Piazza del Plebiscito'ya da sadece 300 metre olan bar, pek çok bira çeşidine sahip.

NaBeer Birroteca

9. Spazio Intolab

Spazio Intolab, Napoli'nin sevilen gece kulüplerinden. Burada dilediğiniz gibi eğlenebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Spazio Intolab, Piazza Enrico de Nicola'da yer alıyor. Rahat ortamı ve nezih atmosferiyle Spazio Intolab, kaliteli içkileriyle de biliniyor.

Spazio Intolab

10. Keste

Keste, Napoli'de eğlencenin asla bitmediği mekanlar arasında yer alıyor. Napoli'nin en eski kulüplerinden olan Keste, kokteyl ve müzikleriyle ünlü. Burası sahip olduğu sanat temasıyla da ilgi çekiyor. Spaccanapoli'den 5 kilometre uzaklıkta olan Keste, Largo San Giovanni Maggiore Pignatelli'de bulunuyor.

Keste

11. Cammarota Spritz

Güzel bir şarap barı olan Cammarota Spritz, Vico Lungo Teatro Nuovo'da bulunuyor. Bar, genellikle ayakta durarak şaraplarınızı yudumlayabileceğiniz masalara sahip. Özellikle gençlerin sevdiği Cammarota Spritz, uygun fiyatlarıyla da çok seviliyor.

Cammarota Spritz

12. Twins

Twins, Napoli'nin lezzetli içkileri ve güzel müzikleriyle sevilen mekanlarından. Caz bar olarak hizmet veren Twins, Vico Belledonne a Chiaia'da yer alıyor. Burası hem şarap, hem de çeşitli kokteylleri denemek için harika bir tercih.

Twins

13. Miami Barroom

Miami Barroom, Miami'nin en ilgi çekici kulüplerinden birisi olarak görülüyor. Oldukça popüler olan bar, nezihliğiyle bilinen Vomera bölgesinde yer almakta. 1999 yılında açılan bar, diğerlerinden kendisini ayıran yaratıcı bir iç mekan dizaynıyla hizmet veriyor. Maimi Barroom, İtalya'ya Miami'nin 'oda bar' konseptini getiren kulüp olarak biliniyor.

Miami Barroom

14. Boof

Müthiş bir atmosfere sahip olan Boof, eğlenceli bir ortama sahip. Via Santa Chiara'da bulunan kaliteli mekanlardan olan bar, özenli çalışanları ve sıcakkanlı işletme anlayışıyla da çok beğeniliyor. Buraya geldiğinizde viskiden biraya her türlü içkiyi bulabilirsiniz.

Boof

15. Alter Ego Lounge Bar

Alter Ego Lounge Bar, Via Santa Maria di Costantinopoli'de bulunan bir mekan. Canlı müzik dinleyebileceğiniz bir mekan arıyorsanız buraya gelebilirsiniz. Tarihi mimarisi ve yenilikçi iç mekan tasarımıyla Alter Ego Lounge Bar'ı çok seveceksiniz.

Alter Ego Lounge Bar

Napoli hakkında daha fazla şey keşfet!

Napoli Otel Tavsiye

Napoli Otel Tavsiye

Burası diğer İtalya kentlerine göre konaklamanın daha uygun olduğu bir yer. Napoli'de her bütçede insan için farklı seçenekler bulunuyor. Burada 5 yıldızlı lüks oteller olduğu gibi hosteller de turistlerin konaklaması için alternatifler arasında.

berilaslaner
24 Mart 2021 Çarşamba
Napoli Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Napoli Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Napoli'de pek çok renkli, eğlenceli festival ve etkinlikler gerçekleştiğini görebilirsiniz. Napoli halkı, cana yakınlıklarıyla sizi de kutlamalarına katmakta gecikmeyecek. Napoli festivalleriyle bambaşka tonlara bürünen bir şehir. Ne demek istediğimizi festivallere katıldığınızda daha iyi anlayacaksınız.

berilaslaner
24 Mart 2021 Çarşamba
Napoli Gezilecek Yerler

Napoli Gezilecek Yerler

Binlerce yıllık tarihi ile Napoli’ye gittiğinizde tarihle iç içe olmaya hazır olmalısınız. Bunun yanında Capri Adası'nın çok yakın olmasıyla da deniz kum güneş olarak tatil yapmak isteyen kişilerin de beklentilerini karşılamakta.

berilaslaner
24 Mart 2021 Çarşamba
Napoli Nerede Yenir?

Napoli Nerede Yenir?

Napoli'deki eşsiz lezzetlerden bahsettik. Napoli'de bölgenin geleneksel lezzetlerini deneyebileceğiniz pek çok restoran var. Ayrıca Napoli'de dünya mutfaklarını da deneyebileceğiniz çeşitli mekanlar bulunuyor. Napoli, restoranları haricinde kafeleriyle de oldukça ünlü bir şehir.

berilaslaner
24 Mart 2021 Çarşamba
Napoli Ne Yenir?

Napoli Ne Yenir?

Bir İtalya şehri olarak Napoli pizzanın en çok tüketildiği yerler arasında bulunuyor. Burada pizza yedikten sonra ülkemize döndüğünüzde gerçek pizzanın tadını bilen bir insan olarak zor beğenmeye hazır olmalısınız. Bunun yanında dondurması da oldukça kaliteli ve lezzetli. Sahil kenti olmasıyla deniz ürünleri de çok güzel. İtalyanların vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan makarnayı da denemeyi ihmal etmemelisiniz.

berilaslaner
24 Mart 2021 Çarşamba
Napoli Uçak Bileti