1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Lviv Uçak Bileti

Lviv Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. Kryivka
  2. Trapezna Idey
  3. Et ve Adalet Restoranı
  4. Baczewski Restaurant

1. Kryivka

Ukrayna yemek kültürünü en iyi yansıtan restoranlardan biridir. Burada Lviv’in ve hatta Ukrayna’nın birçok yöresel lezzetini bulabilirsiniz. Üstelik nostaljik tasarımı sayesinde de Kryivka restoranının oldukça şık bir restoran olduğunu söyleyebiliriz.

Kryivka

2. Trapezna Idey

Lviv’de şık bir restoranda baş başa yemek yemek isteyenlerin tercih edebileceği ilk restorandır. Romantik ve loş ortamı, size güzel bir akşam yemeği yaşatacaktır. Tabi lezzetli yemeklerinden de memnun kalarak bu restorandan ayrılacağınızı garanti edebiliriz.

Trapezna Idey

3. Et ve Adalet Restoranı

Et yemeği nerede yenir sorusunun cevabıdır. Izgara restoranı olarak geçen bu restoranda et yemekleri dışında balık ve sebze türlerine de rastlayabilirsiniz. Lviv’in en ünlü et restoranı Et ve Adalet’e uğramadan dönerseniz pişman olacağınızı söyleyebiliriz.

Et ve Adalet Restoranı

4. Baczewski Restaurant

Lviv’de nerede kahvaltı yaparım sorusunun cevabıdır. Ukrayna’nın geleneksel kahvaltılık yiyeceklerini size özenle hazırlayan Baczewski Restaurant’ta oldukça uygun fiyata karnınızı doyurabilir ve güne zinde başlayabilirsiniz.

Baczewski Restaurant

Lviv hakkında daha fazla şey keşfet!

Lviv Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Lviv Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Lviv'de hareketli geçecek Noel dışında katılabileceğiniz birçok etkinlik mevcuttur. Özellikle arkadaş grubunuzla geldiyseniz harika aktiviteler sizi bekliyor! Sizin için Lviv'in katılmak isteyeceğiniz önemli günlerini listeledik. Seyahatinizden önce bu listeye göz atmak isteyebilirsiniz:

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Lviv Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Lviv Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Lviv’in hareketli bir gece hayatı vardır. Arkadaş grubunuzla tatile çıktıysanız çok eğleneceğinizi söyleyebiliriz. Sakin bir müzik eşliğinde alkol alarak geçirebileceğiniz bir akşam veya tüm gece çılgınlar gibi dans edeceğiniz hareketli bir program! Lviv'de aradığınız türden bir eğlence bulabilirsiniz. Lviv programınızı yaptıysanız bizim de size birkaç eğlence mekanı önerimiz var. Bu hareketli gece hayatının tadını çıkarmak isterseniz size önerimiz olan şu mekanlara gidebilirsiniz:

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Lviv Gezilecek Yerler

Lviv Gezilecek Yerler

Lviv'de gezilip görülecek birçok yer vardır. Burada sıkılmayacağınızın garantisini verebiliriz. Manastırlar, kaleler, parklar ve meydanlar... Hem tarihi hem de doğa turu yapabileceğiniz Lviv'de gezi listenizi henüz oluşturmadınız mı? O zaman size yardımcı olmak için hazırladığımız, Lviv’in mutlaka görülmesi gereken yerler listesi şöyledir:

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Lviv Uçak Bileti