1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Lviv Uçak Bileti

Lviv Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:34
  1. Malevich
  2. De Luxe Gece Kulübü
  3. Metro Club
  4. 4 Friends Bar

1. Malevich

Lviv’deki çoğu konserin olduğu yerdir. Burada tarihini takip ederek çoğu konsere katılabilir ve sevdiğiniz sanatçının şarkısı eşliğinde doyasıya dans edebilirsiniz. Malevich, özellikle konserlerin yoğun olduğu ilkbahar ve yaz aylarında dolup taşmaktadır.

Malevich

2. De Luxe Gece Kulübü

Lviv'in en popüler gece kulüplerinden biridir. Çoğu ünlü dj bu mekanda konser vermektedir. Bu gece kulübünün eğlenceli atmosferi sizi içine çekecektir.

De Luxe Gece Kulübü

3. Metro Club

Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmenizden asla ödün vermeyeceğiniz bir gece kulübüdür. Üstelik bu gece kulübünde içkiler de oldukça uygun fiyatlıdır. Doyasıya eğlenmek istiyorsanız Metro’ya gitmenizi öneririz

Metro Club

4. 4 Friends Bar

Lviv’e gelen ziyaretçilerin mutlaka uğradığı, yerel halkın ise sıklıkla tercih ettiği bardır. Burada tatmak istediğiniz her türlü içkiyi bulabilirsiniz. Bar oyunları oynayabilir ve açık hava bölümünde ferah ortamda içkinizi yudumlayabilirsiniz.

4 Friends Bar

Lviv hakkında daha fazla şey keşfet!

Lviv Nerede Yenir

Lviv Nerede Yenir

Birbirinden lezzetli yemekleri saydık. Sıra geldi bu yemekleri nerede yiyeceğinize. Lviv’de karnımı nerede doyurabilirim diye elbette düşüneceksiniz. O zaman size önerimiz olan güvenebileceğiniz Lviv restoranlarına göz atabilirsiniz.

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Lviv Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Lviv Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Lviv'de hareketli geçecek Noel dışında katılabileceğiniz birçok etkinlik mevcuttur. Özellikle arkadaş grubunuzla geldiyseniz harika aktiviteler sizi bekliyor! Sizin için Lviv'in katılmak isteyeceğiniz önemli günlerini listeledik. Seyahatinizden önce bu listeye göz atmak isteyebilirsiniz:

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Lviv Gezilecek Yerler

Lviv Gezilecek Yerler

Lviv'de gezilip görülecek birçok yer vardır. Burada sıkılmayacağınızın garantisini verebiliriz. Manastırlar, kaleler, parklar ve meydanlar... Hem tarihi hem de doğa turu yapabileceğiniz Lviv'de gezi listenizi henüz oluşturmadınız mı? O zaman size yardımcı olmak için hazırladığımız, Lviv’in mutlaka görülmesi gereken yerler listesi şöyledir:

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Lviv Uçak Bileti