1. Anasayfa
 2. Erzincan Uçak Bileti

Erzincan Uçak Bileti

Erzincan Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Erzincan Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Erzincan'a kara yollarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Fakat araba veya otobüs ile yolculuk yapmak hem çok uzun sürmekte hem de oldukça zor şartlarda gerçekleşmektedir. Bu sebeple Erzincan'a giderken hava yollarını kullanmanızı öneriyoruz. Biletbak, çok sayıda hava yolları firması ile anlaşmalıdır ve Erzincan'a istediğiniz firma ile, ucuz uçak bileti alarak gitmenizi sağlar.

İstanbul Erzincan uçak bileti almayı düşünüyorsanız bu uçuş 1 saat 45 dakika sürmektedir. Bununla beraber Ankara Erzincan arası uçakla 1 saat 20 dakika sürmektedir. Pek çok Türk hava yolları firması Erzincan'a sefer düzenlemektedir. Erzincan'a en çok seferi düzenleyen hava yolları firması ise Türk Hava Yolları'dır. THY'nin yanında Pegasus ve Anadolu Jet gibi firmaların da Erzincan yönündeki uçak biletlerini Biletbak ile bulabilirsiniz.

Erzincan'a Nasıl Gidilir?

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

 1. Erzincan'a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
 2. Erzincan Hakkında
 3. Erzincan Ne Yenir?
 4. Erzincan Nerede Yenir
 5. Erzincan Gezilecek Yerler
 6. Erzincan Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 7. Erzincan'da Alışveriş - Ne Alınır?
 8. Erzincan'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
 9. Erzincan Otel Tavsiye

Erzincan'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Erzincan'a yapacağınız geziyi planlarken burada yalnızca bir adet havalimanı olduğunu göz önüne almalısınız. Erzincan Havalimanı, uzun senelerdir şehre tek başına hizmet vermektedir.

Erzincan Havalimanı

Erzincan Havalimanı, şehrin tek havalimanıdır ve 1988 yılından beri hizmet vermektedir. Şehir merkezi ile havalimanının arası yalnızca 9 kilometredir. Erzincan Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için bazı alternatifleriniz bulunuyor:

Taksi kullanarak Erzincan Havalimanı'ndan rahatça merkeze gidebilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine yaklaşık 20 dakikada ulaşılabilir. Havalimanından taksi ile Erzincan merkezine ulaşmak için ortalama 30 liralık bir ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Bununla beraber havalimanından Erzincan'ın ilçelerine ulaşmanız gerekiyorsa fiyatlar mesafeye göre 200-300 arasında değişmektedir.

Toplu taşıma kullanmak da alternatifleriniz arasındadır. Havalimanından geçen dolmuşları kullanarak Erzincan merkezine tek vasıta ile ulaşmanız mümkün.

Erzincan Havalimanı önünden kalkan özel halk otobüslerine binerek de kolaylıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Normal şartlar altında Erzinca merkezden havalimanına gelen otobüsler 04.50'de harekete geçmektedir. Havalimanı Özel Halk Otobüsü için güzergah şu şekildedir:

 • Havalimanı - Hilton Inn Otel - Terzibaba Camiisi - Erzincan Eski Otogar - Ermerkez - Çarşı (Merkeze ulaşmak için Hilton Inn önünde otobüsten inebilirsiniz.)


HAVAŞ kullanmak da iyi bir alternatiftir. Erzincan HAVAŞ servisleri gelen yolcu saatlerine göre hareket etmektedir.

Araç kiralama seçeneğini de düşünebilirsiniz. Erzincan araç kiralama firmaları ile yolculuğunuzdan önce iletişime geçerek havalimanından merkeze ulaşımınızı kiraladığınız araçla yapabilirsiniz. Budget Erzincan, Avis, Otorento firmalarıyla araba kiralamak için iletişime geçebilirsiniz.

Erzincan'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Erzincan'a geldiğinizde büyük bir tarihi geçmişi olan bu şehrin her yerini gezmeli ve atmosferini solumalısınız. Yüzölçümü olarak büyük bir şehir olmadığından Erzincan gezinize 1 veya 2 gün ayırmanız yeterli olacaktır. Erzincan'ı daha hızlı gezebilmek için araç kiralamayı düşünebilirsiniz.

Erzincan'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar
Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz