1. Anasayfa
 2. Keşfet
 3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 4. Erzincan Uçak Bileti

Erzincan Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:35
 1. Mozaik Cafe Bar
 2. Eriza Boutique Otel Teras Bar
 3. Taksim Bar
 4. Mahzen Restaurant Türkü Evi
 5. Capitol Cafe & Bar
 6. Okyanus Cafe & Bar
 7. Wavy Bistro, Cafe & Club
 8. Balcoon Cafe

1. Mozaik Cafe Bar

Erzincan'da geceleri eğlenmek için tercih edebileceğiniz kafeler ve barlar arasında yer alan Mozaik Cafe Bar, Erzincan merkez konumunda yer almaktadır. Gürültülü eğlenceler yerine daha sakin ve sessiz gece eğlencelerini tercih ediyorsanız burayı çok seveceksiniz. Kaliteli ve temiz mekanlar arasında bulunan Mozaik Cafe'de güler yüzlü hizmet ve lezzetli bir menü bulunmakta. Mozaik Cafe Bar'da alkollü ve alkolsüz içecekler tüketebilirsiniz.

Mozaik Cafe Bar

2. Eriza Boutique Otel Teras Bar

13 Şubat Caddesi üzerinde yer alan Eriza Otel Teras Bar, bira çeşitleri açısından oldukça zengin bir mekan. Erzincan'ı tepeden gören konumu ile güzel bir manzara eşliğinde alkollü veya alkolsüz içeceklerinizi yudumlayabilir, arkadaşlarınızla, ailenizle güzel sohbetlere dalabilirsiniz. Eriza Boutique Otel Teras Bar genellikle kalabalık bir mekan olduğundan rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.

Eriza Boutique Otel Teras Bar

3. Taksim Bar

Erzincan'ın en lüks gece hayatı mekanlarından olan Taksim Bar, kaliteli atmosferi ve işini severek yapan personeliyle dikkat çekiyor. Ordu Mahallesi'nde yer alan Taksim Bar, Yenimahalle'deki en iyi gece mekanlarından birisi. Gece 2'ye kadar hizmet veren Taksim Bar'a gelerek dilediğiniz gibi eğlenebilir ve Erzincan gezinizi taçlandırabilirsiniz. Taksim Bar, merkezde konumlanmasıyla da kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Taksim Bar

4. Mahzen Restaurant Türkü Evi

Mahzen Restaurant & Türkü Evi, Erzincan'ın en sevilen gece hayatı mekanları arasında gösterilmektedir. Genellikle Erzincan'ın genç kesiminin geldiği Mahzen Türkü Evi, Ulalar Beldesi'nde yer alıyor. Emek Caddesi üzerinde bulunan Mahzen'e gelerek Ulalar'da gece hayatına katılabilir ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirme imkanı bulabilirsiniz. Mahzen Türkü Evi hem alkollü hem de alkolsüz içecekler bulunmaktadır.

Mahzen Restaurant Türkü Evi

5. Capitol Cafe & Bar

Erzincan Merkez, Atatürk Mahallesi konumunda yer alan Capitol Cafe & Bar, Erzincan'da genellikle genç yaştaki kişilerin gittiği mekanlar arasındadır. Canlı müzik eğlencesine sahip olan Capitol Cafe & Bar, genellikle Doğu Anadolu yöresinden türküleri seslendiren sanatçıları ağırlamaktadır. Buraya gelerek Erzincan'daki gününüzü noktalayabilir ve buradan güzel anılarla ayrılabilirsiniz. Capitol Cafe & Bar 2013 yılından beri hizmet vermektedir.

Capitol Cafe & Bar

6. Okyanus Cafe & Bar

Erzincan Okyanus Cafe & Bar, Ordu Caddesi üzerinde yer alan gece mekanlarındadır. Erzincan merkezinde bulunmasıyla pek çok yere yakın olan Okyanus Cafe & Bar, güzel atmosferi ve kaliteli hizmetiyle misafirlerini Kazım Karabekir'de ağırlamaktadır. Gece 2'ye kadar hizmet veren Okyanus Cafe & Bar, haftanın her günü saat öğlen 12'de kapılarını misafirlerine açmaktadır.

Okyanus Cafe & Bar

7. Wavy Bistro, Cafe & Club

Erzincan'da hizmet veren gece kulüplerinden birisi de Wavy Bistro, Cafe & Club'dır. Wavy Club, Atatürk Mahallesi Ordu Caddesi üzerinde bulunan mekanıyla müşterilerini ağırlamakta ve oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Alkollü alkolsüz içecek seçenekleri ve lezzetli yiyecekleri, atıştırmalıkları ve mezeleriyle Wavy Bistro, Cafe & Club'ı çok beğeneceksiniz. Wavy Club'da kimi zaman konseptli partiler de yapılmaktadır.

Wavy Bistro, Cafe & Club

8. Balcoon Cafe

Erzincan'da geniş ve ferah bir mekana sahip olan Balcoon Cafe, özellikle canlı müziği ile çok sevilmektedir. Erzincan'ın görece yeni canlı müzik mekanlarından olan Balcoon Cafe'ye gelerek aileniz ve arkadaşlarınızla koyu sohbetlere dalabilir, kaliteli canlı müziğin keyfini çıkartarak Erzincan gezinize unutulmaz anılar ekleyebilirsiniz. İlgili personeliyle de dikkat çeken Balcoon Cafe'yi kesinlikle öneriyoruz.

Balcoon Cafe

Erzincan hakkında daha fazla şey keşfet!

Erzincan Nerede Yenir

Erzincan Nerede Yenir

Erzincan'ın zengin mutfağını yerinde tatmak isterseniz deneyebileceğiniz pek çok restoran bulunuyor. Yaprak dönerden yalancı köfteye kadar tüm Erzincan yemeklerini bulabileceğiniz bu restoran ve kafelerden en kaliteli olanları sizler için derledik.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Erzincan Otel Tavsiye

Erzincan Otel Tavsiye

Erzincan'da kalacağınız bölge, Erzincan'ı istediğiniz gibi gezebilmeniz için oldukça önemli bir noktadır. Erzincan'ın merkezinde konaklamanız gezinizi daha rahat planlamanızı sağlayacaktır. Merkezden çeşitli otobüsler veya dolmuşlarla görmek istediğiniz yerlere kolaylıkla gidebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Erzincan'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Erzincan'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Kültürlerin buluşma noktası olan Erzincan'da kutlanan bazı özel günler ve festivalleri fuarlar bulunmaktadır. Erzincan seyahatinizi bu festivallerin veya fuarların gerçekleşeceği günlere denk getirerek Erzincan kültürünü ve buranın yerel insanını, alışkanlıklarıyla geleneklerini daha yakından tanıma fırsatını elde edebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Erzincan Gezilecek Yerler

Erzincan Gezilecek Yerler

Tarihinde pek çok medeniyetin egemenliği altına girmiş olan Erzincan'da hem doğal, hem de tarihi güzellikler bulunmaktadır. Ülkemizin saklı cevherlerinden olan Erzincan'da gezilecek ve görülecek çok fazla yer olduğunu görecek ve daha önce bu noktaları keşfetmediğiniz için üzüleceksiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Erzincan Ne Yenir?

Erzincan Ne Yenir?

Tarihi MÖ 900'lü yıllara dek giden Erzincan'da köklü bir yemek kültürü bulunmaktadır. Erzincan'ın İpek Yolu üzerinde bulunması da yemeklerinin çeşitliliğinde büyük bir rol oynamıştır. Doğu Anadolu mutfağının kilit malzemelerinden olan et, Erzincan mutfağında da kendisini göstermektedir. Yemyeşil yaylalarının ve temiz havasının da etkisiyle Erzincan'da yetişen sebzelerden çok güzel sebze yemekleri yapılmaktadır. Bununla beraber Erzincan'da hamur işlerinin de çok sevildiğini ve tarihi boyunca burada pek çok hamur işinin yapıldığını görüyoruz. Kısacası, Erzincan mutfağı her damak tadına uygun, zengin bir yöre mutfağıdır.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Erzincan Uçak Bileti