1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Otel Tavsiye
  4. Budapeşte Uçak Bileti

Budapeşte Otel Tavsiye

28 Ocak 2021 19:34
  1. Krisco Apartments
  2. St King 11 by Hi5 Apartments
  3. Monastery Boutique Hotel
  4. Castle Court Apartment

1. Krisco Apartments

Krisco Apartments (7. Bölge), Bölgede bulunan oteller arasında en ucuzlar kategorisine girmekte olan otel, Budapeşte’nin merkezinde bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz Wi-Fi hizmetleri vardır. Genellikle çift olarak yapılan seyahatlerde tercih edilen bir oteldir.

Krisco Apartments

2. St King 11 by Hi5 Apartments

St King 11 by Hi5 Apartments (8. Bölge), Bölgedeki en ucuz otellerden biridir ve yine çift olarak ettiğiniz seyahatlerde tercih edebileceğiniz bir yerdir. Ücretsiz Wi-Fi hizmeti ve havaalanına özel transfer hizmeti bulunmaktadır. Bu transfer hizmetiyle 30 dakikada otelden haalimanına ulaşabiliyorsunuz.

St King 11 by Hi5 Apartments

3. Monastery Boutique Hotel

Monastery Boutique Hotel (Budavar Bölgesi), Budin ve Pest şehirlerini birleştiren Chain Bridge ile arasında 700 metre kadar bir mesafe bulunan bu otel, konuların en yüksek yıldızları verdiği otellerden biridir. Açık büfe kahvaltı, ücretsiz Wi-Fi ve 7/24 resepsiyon hizmeti veren oteli genellikle aile tatili yapanlar tercih etmektedir.

Monastery Boutique Hotel

4. Castle Court Apartment

Castle Court Apartment, Tarihi bölgedeki konumuyla öne çıkan mekanın odaları tam teçhizatlıdır. Mikrodalgadan çamaşır makinesine her şeyin bulunduğu odalara sahip otel ücretsiz Wi-Fi hizmeti de vermektedir. Aynı zamanda genellikle çocuklu aileler tercih ettiği için otelin sınırları içerisinde çocuklar için oyun alanları bulunmaktadır.

Castle Court Apartment

Budapeşte hakkında daha fazla şey keşfet!

Budapeşte Nerede Yenir

Budapeşte Nerede Yenir

Özellikle Osmanlı döneminden kalan oldukça fazla yemek olması Budapeşte’de asla aç kalmayacağınız ve üzerine zevkle yemek yiyebileceğiniz anlamına gelmektedir zira nereye giderseniz gidin günlük hayatta tükettiğiniz birçok yiyeceği buradaki restoranlarda da bulabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Budapeşte'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Budapeşte'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Budapeşte Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Budapeşte Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Budapeşte’nin gece hayatı oldukça renkli olmakla beraber mekanların dışında insanların eğlenmek için tercih ettiği yerler arasında tekne turları vardır. Tekne turları aslında Budapeşte’nin hem gece hayatını hem de gündüz turlarını ayakta tutan bir yapıya sahiptir. Kişi başı 16 Euro’dan başlayan fiyatlarla tekne turu yapmanız mümkün olmaktadır. Bar ve kulüp hayatı da oldukça zengindir ve bunların yanında sanatsal aktivitelere katılarak gece hayatınızı geçirebileceğiniz yerler vardır. Canlı konserler, lazer ışıkları altında dans eden insanlar görmek için Budapeşte’yi ziyaret edebilirsiniz. 

Eğlence için tercih edebileceğiniz mekanların başında klasik müzik konserleriyle kulaklarınızın pasını silen Devlet Operası gelir. Fiyatları 16 – 24 Euro arasında değişen biletleri hem internet üzerinden hem de binaya giderek satın alabilir ve oldukça kaliteli bir akşam geçirebilirsiniz.

Değişik bar kültürüne de burada adım atabilirsiniz. Ruin Bar kültürü dedikleri yıkıntı barlar özellikle gençlerin eğlenmek için en çok tercih ettiği mekanlar arasında. Bunlara alternatif olarak ise termal su kaynaklarıyla ünlenmiş ve turistik olarak bu konuda kendine birçok insan çeken Budapeşte’de hamam partileri de gece hayatı için tercih edilebilecek aktiviteler arasındadır.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Budapeşte Gezilecek Yerler

Budapeşte Gezilecek Yerler

Kaleler, tepeler, meydanlar... Budapeşte'de gezilecek yerler bitmez. Harika bir gezinin sizi beklediğine emin olarak sizin için hazırladığımız Budapeşte'de gezilecek yerler listesine göz atmanızı öneririz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Budapeşte Uçak Bileti