1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Budapeşte Uçak Bileti

Budapeşte Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:34
  1. Szimpla Kert
  2. Instant
  3. A38
  4. Studio – Ultimate Club

1. Szimpla Kert

Szimpla Kert, Ruin Bar kültürünün en önemli kalelerinden olan bu mekanın tasarımı oldukça marjinaldir. Gündüzleri sakin bir kafe olmakla beraber günün ilerleyen saatlerinde müzikler, ışıklar olaya renk katarlar. Self servis bir mekandır. Alkollü ve alkolsüz içecek ve yiyecek menüsüyle, akşam da elektronik müziğin can bulduğu bir yerdir. Fiyatları oldukça uygundur.

Szimpla Kert

2. Instant

Instant, Fantastik bir Ruin Bar’dır. Konseptinin ilgi çekicilii ve mekanın büyüklüğüyle ön plana çıkmıştır. Üç katlı bir apartman içine kurulmuştur ve Budapeşte’nin belki de en büyük Ruin Barı burasıdır. Burada yalnızca odalar arasında dolanarak bile ilginç figürlerle eğlenebilirsiniz.

Instant

3. A38

A38, Ukrayna’dan uzun zaman önce gelmiş bir yük taşıma gemisi içerisine kurulmuş bir gece kulübüdür. Mekan özellikle ünlü dj ve müzik sanatçılarının konserleri, kaliteli içkileriyle adından bahsettirmiştir. Demir atmış bir şekilde her gece ışıklı eğlencelere hizmetini sunar. Fiyatları biraz pahalıdır ancak Budapeşte’nin de en kaliteli mekanlarından biridir. Ödediğiniz fiyata değecektir.

A38

4. Studio – Ultimate Club

Studio – Ultimate Club, Dünyanın en büyük üçüncü gece kulübü unvanını üstünde taşıyan bir mekandır ve genellikle kış aylarında tıklım tıklım dolmaktadır. Üç katlıdır ve 8 bin kişilik kapasitesi vardır. Tuna nehri üzerindeki bir adanın üzerinde yükselmektedir. Dünyaca ünlü bu mekana gitmek için oldukça uzun süre evvel bulunduğunuz yerden çıkmanız gerekmektedir zira bazen kapasitesinin büyüklüğüne rağmen içeride adım atacak yer kalmamaktadır.

Studio – Ultimate Club

Budapeşte hakkında daha fazla şey keşfet!

Budapeşte Nerede Yenir

Budapeşte Nerede Yenir

Özellikle Osmanlı döneminden kalan oldukça fazla yemek olması Budapeşte’de asla aç kalmayacağınız ve üzerine zevkle yemek yiyebileceğiniz anlamına gelmektedir zira nereye giderseniz gidin günlük hayatta tükettiğiniz birçok yiyeceği buradaki restoranlarda da bulabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Budapeşte Otel Tavsiye

Budapeşte Otel Tavsiye

Budapeşte'de konaklama seçenekleri fazladır. Yoğun olmayan dönemler hariç otel veya pansiyon bulamamak düşük bir ihtimaldir. Biz de sizin için Budapeşte'de konaklanması tavsiye edilen mekanlardan bazılarını listeledik:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Budapeşte'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Budapeşte'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Budapeşte Gezilecek Yerler

Budapeşte Gezilecek Yerler

Kaleler, tepeler, meydanlar... Budapeşte'de gezilecek yerler bitmez. Harika bir gezinin sizi beklediğine emin olarak sizin için hazırladığımız Budapeşte'de gezilecek yerler listesine göz atmanızı öneririz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Budapeşte Uçak Bileti