1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Otel Tavsiye
  4. Oslo Uçak Bileti

Oslo Otel Tavsiye

28 Ocak 2021 19:34
  1. Grand Hotel
  2. Lysebu Hotel
  3. Scandic Victoria
  4. Hotel Christiana Teater
  5. Citybox Oslo

1. Grand Hotel

Grand Hotel, 5 yıldızlı bir oteldir, yeterince paranız varsa ve lüks yerleri tercih ediyorsanız merkezde olan, tren istasyonuna yürüme mesafesinde olan bu oteli tercih edebilirsiniz. Bedava Wi-Fi olanağınız, evcil hayvanınızı getirebileceğiniz kadar şartlara uygun bir oteldir Grand Hotel. Aynı zamanda yemeklerinin de oldukça iyi olduğu yorumlar arasında. Açık ve kapalı havuzu, saunası da bulunmaktadır.

Grand Hotel

2. Lysebu Hotel

Lysebu Hotel, 4 yıldızlı bir oteldir, Grand Hotel’le fiyatları neredeyse aynı olan cebinizi zorlayabilecek lüks bir oteldir. Norefjell Dağı manzaralı odaları vardır. Kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Lysebu Hotel

3. Scandic Victoria

Scandic Victoria, 4 yıldızlı bir oteldir, merkezde bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi avantajı ve engelli misafirleri için kolaylaştırıcı hizmetleriyle tercih edilebilecek bir oteldir. Aynı zamanda barı ve kahvaltı servisi vardır.

Scandic Victoria

4. Hotel Christiana Teater

Hotel Christiana Teater, 4 yıldızlı bir oteldir, odaları içerisinde sigara içmeye izin yoktur. Ücretsiz Wi-Fi sağlamaktadır.


Hotel Christiana Teater

5. Citybox Oslo

Citybox Oslo, Tercih edilmesinin en büyük sebebi ucuz ama fiyatına göre koşulları oldukça uygun olan odalarıdır. Wi-Fi olanaklarına sahiptir. Aile odaları ve özel banyoları vardır. Aynı zamanda plaja yürüme mesafesindedir aslında sadece plaja değil, şehir merkezindeki birçok yere yürüme mesafesindedir.

Citybox Oslo

Oslo hakkında daha fazla şey keşfet!

Oslo Nerede Yenir

Oslo Nerede Yenir

Oslo'da neler yiyebileceğinizi listeledikten sonra nerede yemek yiyebileceğinizi de sizin için araştırdık. Oslo'da çok farklı konseptlerde, birbirinden güzel mekânlar vardır. Şehir manzarasını izleyebileceğiniz restoranlardan ara sokaklarında ayaküstü yemek yiyebileceğiniz restoranlara kadar birçok yer bulunur. Oslo'da hangi restoranlara gidilir diye merak edenler için Oslo’da şahane yemekler yiyebileceğiniz bazı restoranları sıralayalım:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Oslo'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Oslo'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Oslo'da rock, caz ve metal gibi birçok farklı türde müzik festivali düzenlenmektedir. Müzik festivallerinin yanı sıra film ve kültür etkinliklerinin de düzenlenmektedir. Festivallere önem veren Oslo halkı, etkinliklere yoğun katılım göstermektedir. Şehrin ruhunu yansıtan Oslo festivallerine katılmak istiyorsanız sizin için tarihleriyle birlikte listeledik:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Oslo Gezilecek Yerler

Oslo Gezilecek Yerler

Her mevsim sizi kendine ayrı hayran bırakacak olan Oslo'da gezilecek birçok yer mevcuttur. Oslo'da müzeler, saraylar ve birbirinden güzel caddeler keşfedilmek için sizi bekliyor! Oslo'da ziyaret edebileceğiniz en ilginç müze Viking Gemi Müzesi'dir. Vikingler hakkında bilgi edinmek isteyenler harika bir müzede kazı alanlarından getirilen tarihi eserler de sergilenmektedir. Bunun dışında modern sanat müzelerini gezebilirsiniz. Sizin için Oslo'da gezilecek yerleri listeledik. Oslo'da ne yapılır, nereye gidilir, birlikte bakalım:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Oslo Ne Yenir?

Oslo Ne Yenir?

Deniz ürünleri ve av hayvanları açısından oldukça zengin bir mutfağa sahiptir Norveç mutfağı. İskandinavya ülkelerinde görülen genel bir durumdur bu. Az pişmiş sevilen etler, denizden gelen taze lezzetler... Eğer bunları seviyorsanız Oslo’da rahat edeceksiniz. Yaptıkları Norveç Somonu, beğenebileceğinizi düşündüğümüz tatlardan; bunun yanında geyik etiyle yapılan yemeklerde oldukça iyiler, bunları da deneyebilirsiniz. Norveç türlüsü, çiftçi omleti gibi tatlar da deneyebileceğiniz yerel lezzetlerden.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Oslo Uçak Bileti