1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Oslo Uçak Bileti

Oslo Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. hos Thea
  2. Statholdergaarden
  3. Fjord Restaurant
  4. Fiskeriet Youngstorget

1. hos Thea

hos Thea, Akşam yemeği için oldukça şık bir yerdir, aynı zamanda veganlar için çeşitleri de bulunmaktadır.

hos Thea

2. Statholdergaarden

Statholdergaarden, Akşam yemekleriniz ve gece eğlenceleriniz için tercih edebileceğiniz bir yerdir. vegan seçenekleri de mevcuttur.

Statholdergaarden

3. Fjord Restaurant

Fjord Restaurant (akşam yemeği, öğlen yemeği ve gece eğlenceleriniz için tercih edebileceğiniz bir restorandır. Deniz mahsulleri konusunda oldukça iyidir. Aynı zamanda menüde uluslararası tatlar da mevcuttur.

Fjord Restaurant

4. Fiskeriet Youngstorget

Fiskeriet Youngstorget, öğle yemekleri, akşam yemekleri ve brunch için tercih edebileceğiniz bir mekandır; deniz mahsulleriyle ünlüdür.

Fiskeriet Youngstorget

Oslo hakkında daha fazla şey keşfet!

Oslo Otel Tavsiye

Oslo Otel Tavsiye

"Norveç'in başkenti Oslo'ya kadar geldim fakat nerede kalacağım" diyorsanız hiç endişe etmeyin. Oslo'da konaklamanızı tavsiye ettiğimiz yerleri sizin için bir araya getirdik. Oslo'da nerede kalınır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Oslo'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Oslo'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Oslo'da rock, caz ve metal gibi birçok farklı türde müzik festivali düzenlenmektedir. Müzik festivallerinin yanı sıra film ve kültür etkinliklerinin de düzenlenmektedir. Festivallere önem veren Oslo halkı, etkinliklere yoğun katılım göstermektedir. Şehrin ruhunu yansıtan Oslo festivallerine katılmak istiyorsanız sizin için tarihleriyle birlikte listeledik:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Oslo Gezilecek Yerler

Oslo Gezilecek Yerler

Her mevsim sizi kendine ayrı hayran bırakacak olan Oslo'da gezilecek birçok yer mevcuttur. Oslo'da müzeler, saraylar ve birbirinden güzel caddeler keşfedilmek için sizi bekliyor! Oslo'da ziyaret edebileceğiniz en ilginç müze Viking Gemi Müzesi'dir. Vikingler hakkında bilgi edinmek isteyenler harika bir müzede kazı alanlarından getirilen tarihi eserler de sergilenmektedir. Bunun dışında modern sanat müzelerini gezebilirsiniz. Sizin için Oslo'da gezilecek yerleri listeledik. Oslo'da ne yapılır, nereye gidilir, birlikte bakalım:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Oslo Ne Yenir?

Oslo Ne Yenir?

Deniz ürünleri ve av hayvanları açısından oldukça zengin bir mutfağa sahiptir Norveç mutfağı. İskandinavya ülkelerinde görülen genel bir durumdur bu. Az pişmiş sevilen etler, denizden gelen taze lezzetler... Eğer bunları seviyorsanız Oslo’da rahat edeceksiniz. Yaptıkları Norveç Somonu, beğenebileceğinizi düşündüğümüz tatlardan; bunun yanında geyik etiyle yapılan yemeklerde oldukça iyiler, bunları da deneyebilirsiniz. Norveç türlüsü, çiftçi omleti gibi tatlar da deneyebileceğiniz yerel lezzetlerden.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Oslo Uçak Bileti