1. Anasayfa
 2. Iğdır Uçak Bileti

Iğdır Uçak Bileti

Iğdır Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Iğdır Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

06 Mart 2021 21:03

Iğdır'a gitmek için şehirlerarası otobüs firmalarını tercih edebilir veya şahsi aracınızı kullanabilirsiniz. Bununla beraber 2012 yılından beri Iğdır'a hava yolları ile ulaşım imkanı da bulunmaktadır.

Iğdır'a daha batıda bulunan bir şehirden gelecekseniz yolculuğunuz oldukça uzun sürebilir. İstanbul Iğdır arası kara yolları ile 18-19 saat arası sürmektedir. Bununla beraber Ankara Iğdır arası arabayla 15 saat sürmektedir. Bu durumda Iğdır uçak bileti alarak hava yollarını kullanmak çok daha hızlı ve konforlu bir tercih olacaktır. İstanbul Iğdır arası uçakla yalnız 2 saat sürerken, Ankara Iğdır arası 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Iğdır'a THY, Anadolu Jet ve Pegasus firmaları ile ulaşabilirsiniz. İstanbul'da Iğdır'a direkt seferler bulunurken Ankara, Adana veya Antalya gibi şehirlerden Iğdır'a aktarmalı uçuşlar ile gidebilirsiniz. Çoğu zaman bir aktarma yapmak yeterliyken bazı günler iki aktarma yapmanız gerekebilir.

Iğdır uçak bileti için ucuz uçak bileti fiyatları karşılaştırmasını Biletbak üzerinden yapabilir, en ucuz uçuşu satın alabilirsiniz.

Iğdır'a Nasıl Gidilir?

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

 1. Iğdır'a Nasıl Gidilir?
 2. Iğdır'daki Havalimanları
 3. Iğdır'a Ne Zaman Gidilir? | Hava Durumu | İklim
 4. Iğdır Genel Bilgiler
 5. Iğdır Ne Yenir?
 6. Iğdır Nerede Yenir
 7. Iğdır Gezilecek Yerler
 8. Iğdır Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 9. Iğdır'da Alışveriş - Ne Alınır?
 10. Iğdır'da Festivaller | Fuarlar | Önemli Günler
 11. Iğdır'da Dikkat Edilmesi Gerekenler | Önemli Bilgiler | Püf Noktalar
 12. Iğdır Otel Tavsiye

Iğdır'daki Havalimanları

Iğdır'a hizmet veren yalnızca bir adet havalimanı bulunmaktadır. 2012'den beri iç hat uçuşlarına hizmet veren Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı'nın açılışı ile Iğdır'a ulaşım kolaylaşmış ve bu güzel şehri görmek isteyenlerin Iğdır'a daha hızlı ulaşmaları sağlanmıştır.

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı

Yapımına 1996 yılında başlanan Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı'nın inşası 2001 yılında durdurulmuştu. Daha sonra 12 Haziran 2010 tarihinde tekrardan temeli atılarak yapımına devam edilen havalimanı, 13 Temmuz 2012 tarihinde kullanıma açıldı. Nisan 2017'de ise havalimanına şu anki ismi verildi.

Şehir merkezinden 16 kilometre uzaklıkta olan Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı'nda merkeze veya otelinize ulaşmak için pek çok ulaşım aracı bulunuyor.

Havalimanı servisleri kullanarak merkeze ulaşabilirsiniz. Servis kullanarak yapacağınız yolculuk yaklaşık olarak 25 dakika sürecektir. Iğdır Havalimanı önünden Gürel Turizm tarafından sağlanan servis araçlarına binebilir ve 20 lira karşılığında Iğdır merkezine gidebilirsiniz.

Araç kiralama hizmetleri ile konforlu bir şekilde merkeze ulaşabilirsiniz. Rimal Oto Kiralama Iğdır Havalimanı'nda şubesi bulunan tek araç kiralama firmasıdır. Dilerseniz Iğdır'a gelmeden önce Özel Rent a Car, Cenk Rent a Car veya Yolcu360 gibi firmalarla iletişime geçerek aracınızı havalimanından alabilirsiniz.

Havalimanı transfer firmalarını da tercih edebilirsiniz. Özel transfer hizmeti veren Progo Travel, Alan Transfer ve AYT Transfer firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Taksi kullanarak da merkeze gidebilirsiniz. Ortalama olarak 20 dakika sürecek bu yolculuk için yaklaşık 60 lira ödemeniz gerekebilir.

Otogar ve havalimanı arasında ulaşım sağlamanız gerekiyorsa belediye halk otobüsü ve daha sonra taksi kullanabilirsiniz. Otogardan şehir merkezine 3 numaralı otobüs ile gidebilir, merkezden taksi tutarak havalimanına ulaşabilirsiniz.

Iğdır'a Ne Zaman Gidilir? | Hava Durumu | İklim

Iğdır hava durumu gezinizi planlayacağınız zaman üzerinde rol oynayabilir Iğdır'ı gezerken havanın turistik aktivitelere uygun olması gezinizi çok daha keyifli bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.

Iğdır'ın iklimi Doğu Anadolu Bölgesi'nde genel olarak görülen karasal iklimdir. Bununla beraber şehirde karasal iklim özellikleri şiddetli görülmez. Bunun birincil sebebi etrafının dağlarla çevrili olması ve Iğdır Ovası'nın kuytuda kalmasıdır. Bu nedenle Iğdır'ın ortalama sıcaklığı, Doğu Anadolu'nun ortalama sıcaklığının üstündedir.

Iğdır'da hava kış aylarında -30 dereceye kadar düşebilirken yazın 40 dereceyi bulabilir. Bu nedenle Iğdır'a ilkbahar veya sonbaharda bir gezi düzenlemek daha iyi olacaktır. Şehir fazla yağış almadığından bahar aylarında yağmura yakalanma riskiniz de çok azdır.

Iğdır'da kış sporlarını gerçekleştirme imkanınız da bulunduğundan burayı kış turizmi için tercih etmeyi düşünebilirsiniz.

Iğdır'a Ne Zaman Gidilir? | Hava Durumu | İklim

Iğdır Genel Bilgiler

Türkiye'de güneş, ilk olarak ülkemizin en doğusunda yer alan Iğdır'da doğar. Azerbaycan, Ermenistan ve İran'la sınırı bulunan Iğdır, Türkiye'de üç farklı ülkeyle birden komşu olan tek şehirdir. Henüz 1992 yılında Kars'tan ayrılarak şehir olan Iğdır Türkiye'nin 76. şehridir. Iğdır'ın önemli özelliklerinden birisi de Türkiye'nin ve Avrupa'nın en yüksek dağı olan Ağrı Dağı'nın bir kısmını sınırları içinde barındırmasıdır. Iğdır'ın her yerinden Ağrı Dağı görülebilirken, Ağrı Dağı eteklerinde yer alan pek çok göl ve mesire alanı da şehre turistleri çeken doğal güzelliklerdendir.

Mesire alanları haricinde Ağrı Dağı ve Pamuk Dağı da sahip oldukları doğa sporları potansiyeli ile buraya ziyaretçileri çekmekte ve özellikle kış aylarında şehre dağ tırmanışı gibi sporları yapmak için gelenleri ağırlamaktadırlar. Sahip olduğu fiziksel güzellikler ile ilkbahardan sonbahara, yazdan kışa gezilebilecek bir bölge olan Iğdır'ın tarihi de bir o kadar dikkat çekicidir. Yontma Taş devrinden kalan tarihi eserlerin bulunduğu Iğdır'ın ilk çağlardan beri insanlar tarafından yerleşim yeri olarak seçildiği bilinmektedir. Zaten bulunduğu coğrafi konumun da etkisiyle pek çok göçe şahit olan Iğdır, değişik kültürlerin buluştuğu ve izlerini bıraktığı bir yer haline gelmiştir.

Iğdır isminin kaynağı oldukça eskiye dayanmaktadır. Oğuz Kağan'ın oğlu olan Cengiz Alp'in en büyük oğlunun ismi Iğdır Bey'dir. İsminin anlamı iyi, sahip ve büyük gibi anlamlara gelen Iğdır Bey'in adı en sonunda burada yaşamaya devam etmiştir.

Iğdır'da milattan önce 1. yüzyıldan itibaren çok sayıda büyük devlet hükümdarlık kurmuştur. Bu devletleri kronolojik olarak şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Persler
 2. Makedonlar
 3. Sleukoslar
 4. Romalılar
 5. Asurlular
 6. Kimmerler
 7. İskitler
 8. Arap devletleri
 9. Selçuklular
 10. Osmanlı Devleti

Bununla beraber Iğdır, tarihinde Rus işgaline de tanık olmuştur. 1737 ve 1746 yıllarındaki ilk işgalden sonra 1878 ve 1918 yılları arasında da Rus hakimiyetinde kalmıştır.14 Kasım 1920 tarihinde Kazım Karabekir komutasında Türk ordusu tarafından geri alınmıştır.

Görece yeni şehirlerimizden olan Iğdır'da Iğdır merkez dahil olmak üzere dört ilçe vardır. Merkez haricindeki Iğdır ilçeleri şu şekildedir:

 1. Aralık
 2. Karakoyunlu
 3. Tuzluca

Türkiye'de keşfedilmemiş güzelliklerle dolu bir gezi planı yapmak istiyorsanız Iğdır'ı mutlaka duraklarınız arasına eklemelisiniz.

Iğdır Ne Yenir?

Türk geleneklerinden gelen yemek kültürü ile Iğdır, mutfağı pek çok kişinin damak zevkine uyacak oldukça lezzetli yemeklere sahip. Iğdır mutfağında hamur işlerini her öğünde görmek mümkündür. Aynı zamanda et ve içinde et bulunan yemekler de Iğdır'da oldukça popülerdir.

Kelecoş

Kelecoş

Genel olarak Doğu Anadolu'da meşhur bir çorba olan kelecoş çorbası kendisini Iğdır'da gösteriyor. Yalnız, Iğdır usulü yapılan kelecoş diğer yörelerdekinden biraz daha farklı. Kelecoşun içine bulgur, kuru erik, lor peyniri ve soğan girmekte ve ortaya sağlıklı, doyurucu bir çorba çıkmaktadır.

Ayranaşı

Ayranaşı

Türk mutfağında büyük bir yeri olan süt ve süt ürünleri, kendisine Iğdır mutfağında da yer buluyor. Pek çok yörede hazırlanan ve nesillerdir sevilen ayranaşı çorbası, besleyici özelliği ile öne çıkan bir yemek. Ayranaşının içine nohut, buğday ve yoğurt girmektedir.

Katık

Katık

Iğdır'ın yöresel çorbalarından birisi de katık çorbasıdır. Yoğurt ve lepeden yapılan katık çorbası Iğdır yöresinde sevilerek tüketiliyor. Servis edilmeden önce tereyağı ile kızdırılmış baharatlar çorbanın üstünden geçirilir ve çorbaya son hali verilir.

Süt Hörresi

Süt Hörresi

Hemen her yörede kendisini gösteren un çorbası, Iğdır yöresinde kendisine 'süt hörresi' ismiyle yer edinmiştir. Özellikle soğuk ve çetin kış aylarının vazgeçilmez, şifa verici çorbası olan süt hörresinin üstüne terayağlı sos gezdirilebilir.

Iğdır Nerede Yenir

Iğdır'ın birbirinden lezzetli yöresel yemeklerini tadabileceğiniz pek çok restoran bulunuyor. Genellikle Iğdır merkez ilçesinde bulunan bu restoranlara rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu restoranlardan en kalitelilerini gözden kaçırmamanız için bir araya getirdik.

İranlılar Saray Lokantası

İranlılar Saray Lokantası

Iğdır merkezinde, İrfan Caddesi'nde yer alan İranlılar Saray Lokantası'nda Iğdır'ın yerel mutfağını tadabilirsiniz. Özellikle bozbaş yemeği ile ünlü olan İranlılar Saray Lokantası genellikle çok kalabalık olmaktadır. Bu nedenle bazı yemek çeşitlerinin erkenden bittiğini fark edebilirsiniz.

Pizza Roma

Pizza Roma

Iğdır'ın en eski yeme içme mekanlarından olan Pizza Roma, Iğdır merkezinde, Hürriyet Caddesi'nde yer alıyor. Hem uygun fiyatları hem de lezzetli yemekleriyle ile Pizza Roma'yı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Pizza Roma'da pizza, lahmacun, köfte gibi yemekleri bulabilirsiniz.

Iğdır Mangal Evi

Iğdır Mangal Evi

Iğdır'da mangal nerede yenir diye merak ediyorsanız, cevabı kesinlikle Iğdır Mangal Evi. Iğdır halkı tarafından da çok sevilen Iğdır Mangal Evi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi'nde bulunuyor. Havadar ve geniş mekanıyla kalabalık grupları ağırlayabilen Mangal Evi'ni mutlaka denemelisiniz.

Narin Kasap ve Restoran

Narin Kasap ve Restoran

Bağlar Mahallesi, Vali Konağı Yolu Caddesi'nde yer alan Narin Kasap ve Restoran bütçeye dost fiyatları ile dikkat çekiyor. Kaliteli hizmeti ve güler yüzlü personeli ile Narin Kasap ve Restoran'ı çok beğeneceğinize eminiz.

Iğdır Gezilecek Yerler

Ermenistan, İran ve Azerbaycan'a sınırı olmasıyla Türkiye'nin üç farklı ülkeye sınırı olan tek şehri olan Iğdır'da mutlaka görmeniz gereken bazı yerler bulunuyor. Iğdır'da enfes doğal güzellikler ve Iğdır'ın kültürel mirasını yaşatan tarihi yapılar bulunmaktadır. Mesire alanları, mağaraları ve nehirleriyle Iğdır'ı hiçbir yeri atlamadan gezebilmeniz için bir liste hazırladık.

Tuzluca Tuz Mağaraları

Tuzluca Tuz Mağaraları

Tuzluca ilçesinde yer alan Tuz Mağaraları, Türkiye'nin neredeyse 100 yıllık tuz ihtiyacını kendi başına karşılayabilecek kadar büyük bir mağara sistemidir. Tam 55 dönümü tuzla kaplı olan mağaraların içindeki havanın solunum yolları hastalıklarını iyileştirdiği, hafiflettiği bilinmektedir. Bu sebeple solunum yollarıyla alakalı rahatsızlıklara sahip olan pek çok vatandaşımız buraya şifa bulmaya gelmektedir.

Şahmeran Tepesi

Şahmeran Tepesi

Melekli ilçesinde yer alan Şahmeran Tepesi, içerisinde yine kendi ismiyle anılan Şahmeran Mağarası'nı da bulundurur. Mağarada Yontma Taş devrinden kalma pek çok kalıntı olduğu anlaşılmıştır.

Iğdır şehir merkezinin 5 kilometre dışında konumlanan Şahmeran Tepesi ve Mağarası pek halk hikayesine konu olmuş efsanevi bir bölgedir. Hikayeye göre tepeye ismini veren yılan hükümdarı Şahmeran, buradaki mağarada yaşamış ve Iğdır yöresindeki bir insana aşık olmuştur. Hikayede Şahmeran'ın aşkının karşılıklı olduğu geçmektedir.

Babek Mağarası

Babek Mağarası

Iğdır'ın tarihi mağaralarından olan Babek Mağarası, Karakoyunlu ilçesinde yer almaktadır. Tarihi anlatılara göre Babekler, kendilerine İslam'ı kabul ettirmek isteyen devletler ile 22 yıl boyunca savaşmış, sonunda Abbasilere yenilmişlerdir. Yenilgiden sonra kaçarak bu mağaraya saklandıklarından mağaranın ismi ''Babek Mağarası'' olarak kalmıştır.

Aras Nehri

Aras Nehri

Kaynağını Erzurum'dan alan Aras Nehri toplamda 1072 kilometre uzunluğunda olmakla beraber yalnızca 548 kilometresi Türkiye sınırları içindedir. Türkiye'de çıktıktan sonra Kura Nehri ile birleşir ve Hazar Denizi'ne dökülür. Iğdır'a yakın bir gezi noktası olan Aras Nehri'nde konaklama imkanı bulabilir ve gezinizin bir bölümünü burada değerlendirebilirsiniz.

Iğdır Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Iğdır, genel olarak tarihi ve kültürüyle dikkatleri çeken bir şehir olduğundan burada gece hayatı ve eğlence mekanları fazla gelişme göstermemiştir. Yine de Iğdır'da eğlenebileceğiniz kaliteli barlar ve diğer mekanlar bulunuyor.

Club Arena Bar

Club Arena Bar

Iğdır merkez ilçesinde, Melekli'de yer alan Club Arena Bar'a gelerek arkadaşlarınızla eğlenebilir, Iğdır gezinize noktayı Club Arena Bar'da eğlenceli bir ortamda koyabilirsiniz. Müzikleriyle de ünlü olan Club Arena Bar, Iğdır'ın sayılı alkollü mekanları arasında yer alıyor. Burada alkollü içkilerin yanında alkolsüz içecekleri de bulabilir ve damak tadınıza uygun yiyecekleri deneyebilirsiniz.

Rewan Cafe Bar Iğdır

Rewan Cafe Bar Iğdır

Iğdır'ın en iyi barlarından olan Rewan, hem kafe hem de bar olarak müşterilerine hizmet veriyor. Iğdır merkezinde, Cumhuriyet Mahallesi, Rıza Yalçın Caddesi'nde yer alan Rewan Cafe & Bar, hızlı servisi ve ilgili garsonları ile dikkatleri üstüne çekiyor. Gece ikiye kadar hizmet veren Rewan Cafe & Bar'ı eğlenmek için tercih edebilirsiniz.

Şahmeran Hotel Disco & Bar

Şahmeran Hotel Disco & Bar

Iğdır merkezinde yer alan eğlence mekanlarından olan Şahmeran Hotel Disco & Bar, Iğdır'da hem konaklayabileceğiniz hem de geceleri eğlenebileceğiniz bir yer. Melekli Yolu üzerinde yer alan Şahmeran Hotel Disco & Bar, canlı müzik etkinliğiyle de misafirlerinin keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Güler yüzlü personeli ile Şahmeran Bar'ı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Melekli Nargile

Melekli Nargile

Iğdır'da nargile içebileceğiniz en iyi yerlerden olan Melekli Nargile, geç saatlere kadar hizmet vermesiyle gece eğlenebileceğiniz, arkadaşlarınızla oturup sohbet edebileceğiniz mekanlar arasına giriyor. Iğdır merkezinde yer alan Melekli Nargile, Atatürk Caddesi üzerinde, no: 104'te bulunan mekanı ile müşterilerini bekliyor. Melekli Nargile'de Iğdır'ın en iyi nargilesini tadabilir ve koyu sohbetlere dalabilirsiniz.

Iğdır'da Alışveriş - Ne Alınır?

Iğdır dönüşünde hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için bu güzel şehri hatırlatacak ufak hediyelikler alabilirsiniz. Iğdır'a ziyarete gelen turistler genellikle el işi hediyeliklere ve buranın yöresel gıda ürünlerine yönelmektedir.

Yünlü çorap hediyelik olarak sıklıkla tercih edilir. Iğdır'ın soğuk kış aylarında soğuktan korunmak için hazırlanan yün çoraplar, size Iğdır gezinizi hatırlatacak güzel bir eşya olabilir. Bunun yanında ailenize, arkadaşlarınıza onları düşündüğünüzü göstermek için el yapımı yün çoraplardan alabilirsiniz.

Nebat şekeri Iğdır'ın meşhur tatlılarındandır. Sancılara iyi gelmesiyle bilinen nebat şekerini aroma verici olarak da kullanabilirsiniz. Ülkemizde Iğdır harici bulmanız zor olan nebat şekerinden yanınızda biraz götürmenizi öneriyoruz.

Kayısı ve şeftali de Iğdır'dan alabileceğiniz tarım ürünlerindendir. Adına festivali bile düzenlenen Iğdır kayısısından alarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Kaya tuzu Iğdır'ın ünlü mağaralarından Tuzluca Tuz Mağaraları'ndan çıkartılmaktadır. Kaya tuzunu yemeklerde kullanabileceğiniz gibi bu tuzdan yapılan estetik, şık lambalardan da satın alabilirsiniz.

Iğdır'ın yöresel kıyafetlerinden alarak buranın kültüründen bir parçayı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Iğdır'da Alışveriş - Ne Alınır?

Iğdır'da Festivaller | Fuarlar | Önemli Günler

Iğdır'a bir kültür gezisi yapmayı planlıyorsanız yola çıkacağınız tarihi buradaki festival ve fuarlara denk getirerek dolu dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Iğdır'da düzenlenen festival, fuar ve şenliklerin hiçbirini kaçırmamanız için kapsamlı bir liste hazırladık.

Tümünü Göster

Iğdır'da Dikkat Edilmesi Gerekenler | Önemli Bilgiler | Püf Noktalar

Iğdır gezinizi ortalama olarak iki günde tamamen bitirmeniz mümkündür. Iğdır'ın şehir merkezi diğer şehirlere göre daha küçük olduğundan merkezde yer alan dükkanları ve çarşıyı gezmek için tek gününüzü ayırmanız yeterli olacaktır. Öte yandan Iğdır'ın doğal güzelliklerini tam anlamıyla görmeniz için ekstradan bir gününüzü daha burada geçirmeniz gerekebilir. Iğdır'a kış sporları için geldiyseniz mevsim koşullarını dikkate alarak hazırlık yapmanızda fayda vardır.

Iğdır'da Dikkat Edilmesi Gerekenler | Önemli Bilgiler | Püf Noktalar

Iğdır Otel Tavsiye

Iğdır geziniz sırasında konaklayabileceğiniz pek çok otel bulunuyor. Iğdır merkezinde yer alan otelleri konaklamak için seçmeniz, Iğdır'ı daha rahat gezmeniz için size yardımcı olabilir. Her bütçeye uygun Iğdır otellerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Hotel Star Royal

Hotel Star Royal

Iğdır'ın en iyi otelleri arasında birinci sırada olan Hotel Star Royal, Iğdır merkezinde yer alıyor. Cumhuriyet Mahallesi içerisinde, Avukat İbrahim Bozyel Caddesi'nde hizmet veren Hotel Star Royal'in fiyatları çevredeki diğer otellere göre biraz daha yüksek olabilir. Temiz ve şık döşenmiş odaları ile Hotel Star Royal, misafirlerine birinci sınıf hizmet sunmaktadır.

Hotel Öz Grand Derya

Hotel Öz Grand Derya

Iğdır merkezinde tercih edebileceğiniz bir başka otel de Hotel Öz Grand Derya'dır. Karaağaç Mahallesi'nde yer alan Hotel Öz Grand Derya, Kazım Karabekir Caddesi'nde bulunmaktadır. Saygılı personelleri ile müşteri memnuniyeti konusunda iyi bir hizmet veren Hotel Öz Grand Derya'da ücretsiz kablosuz internet hizmeti de bulunuyor. Bunun yanında restoran, kahvaltı, çamaşırhane ve otopark gibi olanakları da burada bulabilirsiniz.

Hotel Dedemin 2

Hotel Dedemin 2

Iğdır'da 3 yıldızlı oteller arasında yer alan Hotel Dedemin 2, Iğdır'ın en temiz ve düzenli otelleri arasında sayılıyor. Kahvaltısındaki bol çeşit ile dikkatleri çeken Hotel Dedemin 2, Iğdır Merkez'inde yer alan otellerdendir. Bağlar'da, Atatürk Caddesi'nde müşterilerine hizmet veren Hotel Dedemin 2'yi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Fiyatı, verilen hizmete göre uygun olan Hotel Dedemin 2'de Iğdır geziniz boyunca konaklayabilirsiniz.

Hotel Dedemin 1

Hotel Dedemin 1

Iğdır şehir merkezinde bulunan Hotel Dedemin 1, tesise ait otoparkı ile müşterilerine şahsi ya da kiralık arabalarını güvenli bir şekilde park etme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda ücretsiz, lobide ve odada kablosuz internet hizmeti verilen Hotel Dedemin 1'de günlük oda temizliği ve 24 saat resepsiyon da bulunmaktadır. Temiz ve kullanışlı bir şekilde döşenmiş odaları ile Hotel Dedemin 1'de konaklayabilirsiniz.

Valencia