1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Iğdır Uçak Bileti

Iğdır Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:35
  1. Club Arena Bar
  2. Rewan Cafe Bar Iğdır
  3. Şahmeran Hotel Disco & Bar
  4. Melekli Nargile
  5. Sanat Kafe
  6. Ottoman Nargile Atölyesi
  7. Çakıl Gazino

1. Club Arena Bar

Iğdır merkez ilçesinde, Melekli'de yer alan Club Arena Bar'a gelerek arkadaşlarınızla eğlenebilir, Iğdır gezinize noktayı Club Arena Bar'da eğlenceli bir ortamda koyabilirsiniz. Müzikleriyle de ünlü olan Club Arena Bar, Iğdır'ın sayılı alkollü mekanları arasında yer alıyor. Burada alkollü içkilerin yanında alkolsüz içecekleri de bulabilir ve damak tadınıza uygun yiyecekleri deneyebilirsiniz.

Club Arena Bar

2. Rewan Cafe Bar Iğdır

Iğdır'ın en iyi barlarından olan Rewan, hem kafe hem de bar olarak müşterilerine hizmet veriyor. Iğdır merkezinde, Cumhuriyet Mahallesi, Rıza Yalçın Caddesi'nde yer alan Rewan Cafe & Bar, hızlı servisi ve ilgili garsonları ile dikkatleri üstüne çekiyor. Gece ikiye kadar hizmet veren Rewan Cafe & Bar'ı eğlenmek için tercih edebilirsiniz.

Rewan Cafe Bar Iğdır

3. Şahmeran Hotel Disco & Bar

Iğdır merkezinde yer alan eğlence mekanlarından olan Şahmeran Hotel Disco & Bar, Iğdır'da hem konaklayabileceğiniz hem de geceleri eğlenebileceğiniz bir yer. Melekli Yolu üzerinde yer alan Şahmeran Hotel Disco & Bar, canlı müzik etkinliğiyle de misafirlerinin keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Güler yüzlü personeli ile Şahmeran Bar'ı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Şahmeran Hotel Disco & Bar

4. Melekli Nargile

Iğdır'da nargile içebileceğiniz en iyi yerlerden olan Melekli Nargile, geç saatlere kadar hizmet vermesiyle gece eğlenebileceğiniz, arkadaşlarınızla oturup sohbet edebileceğiniz mekanlar arasına giriyor. Iğdır merkezinde yer alan Melekli Nargile, Atatürk Caddesi üzerinde, no: 104'te bulunan mekanı ile müşterilerini bekliyor. Melekli Nargile'de Iğdır'ın en iyi nargilesini tadabilir ve koyu sohbetlere dalabilirsiniz.

Melekli Nargile

5. Sanat Kafe

Iğdır'ın en eğlenceli kafelerinden olan Sanat Cafe, geceleri oturabileceğiniz bir mekan olmasının yanı sıra sabahları kahvaltı için de gelebileceğiniz güzel bir yer. Sanat Cafe, özellikle canlı müzik eğlenceleri ile seviliyor. Genellikle Iğdır'ın genç halkı tarafından tercih edilen bu kafede şark köşesi gibi farklı konseptler de yer alıyor. Dilerseniz şark köşesinde, dilerseniz de canlı müzikli alanda oturmayı seçebilirsiniz. Sanat Kafe'yi Cumhuriyet Caddesi'nde bulabilirsiniz.

Sanat Kafe

6. Ottoman Nargile Atölyesi

Iğdır merkezinde, Bağlar'da yer alan Ottoman Nargile Atölyesi, birbirinden güzel nargile seçenekleri ve yiyecekleri, içecekleri ile Iğdır'ın en kaliteli nargile kafeleri arasına girmeyi başarıyor. İki katlı olan Ottoman Nargile Atölyesi'nde geniş arkadaş grubunuz ile rahatlıkla oturabilir, güler yüzlü hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz. Ottoman Nargile Atölyesi'nde müşteri odaklı bir işletme anlayışı bulunuyor.

Ottoman Nargile Atölyesi

7. Çakıl Gazino

Iğdır merkezinden uzakta, Melekli Kasabası'nda yer alan Çakıl Gazino, Iğdır'da alkollü içecek bulunan mekanlardan birisidir. Çakıl Gazino'ya gelerek buradaki çok çeşitli menüden istediğinizi seçebilir, güzel ve kaliteli atmosferi ile Çakıl Gazino'da arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Mezeleriyle de ünlü olan Çakıl Gazino, Iğdır'ın en iyi gece kulüpleri arasında yer almaktadır. Burada içeceklerin yanı sıra yiyecekler de oldukça lezzetlidir.

Çakıl Gazino

Iğdır hakkında daha fazla şey keşfet!

Iğdır Nerede Yenir

Iğdır Nerede Yenir

Iğdır'ın birbirinden lezzetli yöresel yemeklerini tadabileceğiniz pek çok restoran bulunuyor. Genellikle Iğdır merkez ilçesinde bulunan bu restoranlara rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu restoranlardan en kalitelilerini gözden kaçırmamanız için bir araya getirdik.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Iğdır Otel Tavsiye

Iğdır Otel Tavsiye

Iğdır geziniz sırasında konaklayabileceğiniz pek çok otel bulunuyor. Iğdır merkezinde yer alan otelleri konaklamak için seçmeniz, Iğdır'ı daha rahat gezmeniz için size yardımcı olabilir. Her bütçeye uygun Iğdır otellerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Iğdır'da Festivaller | Fuarlar | Önemli Günler

Iğdır'da Festivaller | Fuarlar | Önemli Günler

Iğdır'a bir kültür gezisi yapmayı planlıyorsanız yola çıkacağınız tarihi buradaki festival ve fuarlara denk getirerek dolu dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Iğdır'da düzenlenen festival, fuar ve şenliklerin hiçbirini kaçırmamanız için kapsamlı bir liste hazırladık.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Iğdır Gezilecek Yerler

Iğdır Gezilecek Yerler

Ermenistan, İran ve Azerbaycan'a sınırı olmasıyla Türkiye'nin üç farklı ülkeye sınırı olan tek şehri olan Iğdır'da mutlaka görmeniz gereken bazı yerler bulunuyor. Iğdır'da enfes doğal güzellikler ve Iğdır'ın kültürel mirasını yaşatan tarihi yapılar bulunmaktadır. Mesire alanları, mağaraları ve nehirleriyle Iğdır'ı hiçbir yeri atlamadan gezebilmeniz için bir liste hazırladık.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Iğdır Ne Yenir?

Iğdır Ne Yenir?

Türk geleneklerinden gelen yemek kültürü ile Iğdır, mutfağı pek çok kişinin damak zevkine uyacak oldukça lezzetli yemeklere sahip. Iğdır mutfağında hamur işlerini her öğünde görmek mümkündür. Aynı zamanda et ve içinde et bulunan yemekler de Iğdır'da oldukça popülerdir.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Iğdır Uçak Bileti