1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Houston Uçak Bileti

Houston Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:35
  1. Pappas Bros. Steakhouse
  2. La Griglia
  3. Taste of Texas
  4. Eddie V's Prime Seafood

1. Pappas Bros. Steakhouse

Bifteğin Houston'da, genel olarak Teksas'da çok sevildiğinden bahsetmiştik. Houston'a geldiğinizde lezzetli, doyurucu bir biftek yemek isterseniz Pappas Bros. Steakhouse sizin için ideal bir seçim olacaktır. 5839 Westheimer Rd. üstünde yer alan Pappas Bros. Steakhouse, birbirinden lezzetli biftek ve et yemekleri ile ziyafet çekebileceğiniz bir mekan.

Pappas Bros. Steakhouse

2. La Griglia

İtalyan mutfağından menüleri bulabileceğiniz La Griglia, Houston'da öğle veya akşam yemekleri için gidebileceğiniz bir yer. 2001 West Gray Street üstünde bulunan La Griglia, oldukça lüks ve kaliteli bir mekan. Burada mekana ait olan özel içeceklerden de tadabilirsiniz.

La Griglia

3. Taste of Texas

Taste of Texas, 1505 Katy Fwy adresinde yer alan, Teksas usulü yemekleri tadabileceğiniz bir mekan. Biftek ve et yemekleri konusunda zengin bir menü sunan Taste of Texas, Teksas eyaletinin yeme içme kültürüne aşina olmak için uğrayabileceğiniz bir mekan. Taste of Texas'ın iç tasarımı da oldukça ilgi çekici.

Taste of Texas

4. Eddie V's Prime Seafood

Houston'da deniz mahsullerinden yemek için Eddie V's Prime Seafood en iyi tercihlerden birisidir. Bir liman kenti olan Houston'da deniz mahsulleri kullanılarak yapılan yemekler de oldukça popüler olmuştur. 12848 Queensbury Ln Kirby Drive adresinde bulunan bu restoran, mükemmel lezzetteki yemekleri ve harika servisi ile biliniyor. Kaliteli bir akşam yemeği için Eddie V's Prime Seafood'u rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Eddie V's Prime Seafood

Houston hakkında daha fazla şey keşfet!

Houston Otel Tavsiye

Houston Otel Tavsiye

Houston'da konaklayabileceğiniz, her bütçeye uygun çeşitli alternatifler bulunuyor:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Houston'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Houston'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Houston'da pek çok özel gün ve festival bulunur. Bu festival ve fuarlardan, özel gün kutlamalarından şahit olmak istediklerinizi belirleyebilir ve gezinizi bu zamanlara ayarlayarak Houston kültürünü daha yakından görebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Houston Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Houston Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Houston'da gece hayatını görebileceğiniz birbirinden eğlenceli mekanlar bulunuyor. Dilerseniz gece eğlencesi için düzenlenen tur ekiplerine de katılabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Houston Gezilecek Yerler

Houston Gezilecek Yerler

Houston, 1837 yılında kurulmuş, görece yeni bir şehir olsa da kültürel birikim açısından kendisini geliştirmiş bir şehirdir. Houston'da nereleri gezebileceğinizi merak ediyorsanız, çok sayıda alternatifiniz bulunduğunu söylememiz gerek. Kısa süreliğine Houston'a geldiyseniz şehrin tamamını gezmeniz zor olabilir. Bu nedenle mutlaka görmeniz gereken bazı noktaları, müzeleri, parkları bir araya getirdik. Houston gezinizde buraları ailenizle veya arkadaşlarınızla kalabalık gruplar halinde gezebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Houston Ne Yenir?

Houston Ne Yenir?

Houston'da bulunan restoranların sayısının yaklaşık olarak on bin olduğu bilinmekte. Bu yönüyle Houston, çok kültürlü yapısının da etkisiyle yeme içme alanında birçok alternatifin bir arada bulunduğu bir yerdir. Genel olarak ABD'de olduğu gibi Houston'da tek kişilik porsiyonlar, neredeyse iki kişiyi doyuracak kadar büyüktür. Bu detayı da göz önüne alarak siparişlerinizi vermenizi öneriyoruz.

Houston'a farklı kültürlerin getirdiği yemeklerin yanı sıra, fast food kültürü de oldukça gelişmiş durumdadır. Houston gezinizde sokak lezzetlerinden de tatmayı pas geçmeyin.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Houston Uçak Bileti