1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Houston Uçak Bileti

Houston Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:35
  1. Axelrad Beer Garden
  2. Houston Improv
  3. Nightly Spirits
  4. Astroville Tours

1. Axelrad Beer Garden

Houston'da gidebileceğiniz en iyi barlardan birisi de Axelrad Beer Garden'dır. Houston, bira açısından zengindir ve birbirinden farklı bira türlerine ev sahipliği yapar. Bu zenginliği tadabileceğiniz en popüler mekanlar arasında Axelrad Beer Garden da yer alıyor. 1517 Alabama Street konumunda yer alan bar, açık havada oturma ve sohbet etme imkanıyla da ziyaretçileri kendisine çekiyor. Yumuşak bir havada, Houston akşamlarınızı burada oturarak ve laflayarak geçirebilirsiniz. Ayrıca bu mekana evcil hayvanınızla da gelebilirsiniz.

Axelrad Beer Garden

2. Houston Improv

Houston'da ziyaret edebileceğiniz mekanlardan birisi de Houston Improv. Bir komedi mekanı olan Houston Improv, gülmek ve güldürmek isteyenlerin uğrak noktaları arasında yer alıyor. Buraya gelerek sevdiklerinizle uzun bir günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Houston Improv

3. Nightly Spirits

Houston'da gece hayatı turları kapsamında Nightly Spirits ekibine katılabilirsiniz. Etrafı iyi bilen rehberleri ile Nightly Spirits, Houston gece hayatını görmenizi ve eğlenmenizi sağlayacak.

Nightly Spirits

4. Astroville Tours

Katılabileceğiniz bir diğer tur da Astroville Tours. Astroville Tours ile Houston merkezindeki en iyi mekanları, en eğlenceli aktiviteleri keşfedecek ve güzel zaman geçireceksiniz.

Astroville Tours

Houston hakkında daha fazla şey keşfet!

Houston Nerede Yenir

Houston Nerede Yenir

Houston'da çok sayıda ve dünya genelindeki mutfaklardan oluşan menülerle hizmet veren kaliteli restoranlar bulunmaktadır. Houston gezinizi yaparken özellikle denemeniz ve kaçırmamanız gereken bazı restoranları sizler için bir araya getirdik. Bu restoranlara giderek unutulmaz anılara imza atmayı unutmayın.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Houston Otel Tavsiye

Houston Otel Tavsiye

Houston'da konaklayabileceğiniz, her bütçeye uygun çeşitli alternatifler bulunuyor:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Houston'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Houston'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Houston'da pek çok özel gün ve festival bulunur. Bu festival ve fuarlardan, özel gün kutlamalarından şahit olmak istediklerinizi belirleyebilir ve gezinizi bu zamanlara ayarlayarak Houston kültürünü daha yakından görebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Houston Gezilecek Yerler

Houston Gezilecek Yerler

Houston, 1837 yılında kurulmuş, görece yeni bir şehir olsa da kültürel birikim açısından kendisini geliştirmiş bir şehirdir. Houston'da nereleri gezebileceğinizi merak ediyorsanız, çok sayıda alternatifiniz bulunduğunu söylememiz gerek. Kısa süreliğine Houston'a geldiyseniz şehrin tamamını gezmeniz zor olabilir. Bu nedenle mutlaka görmeniz gereken bazı noktaları, müzeleri, parkları bir araya getirdik. Houston gezinizde buraları ailenizle veya arkadaşlarınızla kalabalık gruplar halinde gezebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Houston Ne Yenir?

Houston Ne Yenir?

Houston'da bulunan restoranların sayısının yaklaşık olarak on bin olduğu bilinmekte. Bu yönüyle Houston, çok kültürlü yapısının da etkisiyle yeme içme alanında birçok alternatifin bir arada bulunduğu bir yerdir. Genel olarak ABD'de olduğu gibi Houston'da tek kişilik porsiyonlar, neredeyse iki kişiyi doyuracak kadar büyüktür. Bu detayı da göz önüne alarak siparişlerinizi vermenizi öneriyoruz.

Houston'a farklı kültürlerin getirdiği yemeklerin yanı sıra, fast food kültürü de oldukça gelişmiş durumdadır. Houston gezinizde sokak lezzetlerinden de tatmayı pas geçmeyin.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Houston Uçak Bileti