1. Anasayfa
  2. Hatay Uçak Bileti

Hatay Uçak Bileti

Hatay Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Hatay Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Hatay’a İstanbul, İzmir ve Ankara’dan direkt uçuş bulunmaktadır. Türkiye’deki diğer şehirlerden ise bir aktarma yaparak Hatay’a gidebilirsiniz. Yurt dışından ise Kıbrıs Lefkoşa’dan Hatay’a direkt uçuş bulunmaktadır. Yurt dışındaki diğer şehirlerden ise bir veya iki aktarma yaparak Hatay’a gidebilirsiniz. Hatay’a sık uçuş düzenleyen hava yolları ise Pegasus ve Türk Hava Yolları’dır. İstanbul ile Hatay arası uçuş süresi ortalama 1 saat 50 dakika sürmektedir. Ankara ile Hatay arası uçuş süresi ise ortalama 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Online uçak biletinizi sitemizden alarak Hatay’a uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik her dönemde ucuz uçak bileti bulabileceğiniz sitemizden yapacağınız bilet rezervasyonları ile daha uygun fiyatlara uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Hatay'a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Hatay Hakkında
  3. Hatay Ne Yenir?
  4. Hatay Nerede Yenir
  5. Hatay Gezilecek Yerler
  6. Hatay Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Hatay'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Hatay'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Hatay Otel Tavsiye

Hatay'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Hatay’a ve çevresindeki bölgelere Hatay Havalimanı hizmet vermektedir.

Hatay Havalimanı

Hatay Havalimanı, sivil kategoride bir havalimanıdır. 2007 yılında inşa edilmiş bu havalimanı, Türkiye'nin en güneyindeki havalimanı olma özelliğindedir. Yolcu trafiği ise oldukça yoğun olan Hatay Havalimanı, Antakya ilçesine bağlı Havalimanı Caddesi üzerinde yer almaktadır. Hatay şehir merkezine ise 25 kilometre uzaklıktadır. Hatay Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç vasıta mevcuttur:

Havaş servisleri ile Hatay Havalimanı’ndan şehir merkezine gidebilirsiniz. Havaş servisleri, uçak iniş saatinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Havaş ile şehir merkezine yolculuğunuz ortalama 40 dakika sürecektir ve havaş servislerinin bilet fiyatı ise 15 liradır.

Taksi ile Hatay Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı rahat ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kiraladığınız araç ile de şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden esnek fiyata aracınızı kiralayabilirsiniz.


Hatay'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Hatay, birçok kültürün bir arada yaşadığı bir şehrimizdir. Hatay’a gittiğinizde sık sık Arapça konuşmalar duyduğunuzda şaşırmamalısınız.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz