1. Anasayfa
  2. Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Gaziantep Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Gaziantep şehrine, Türkiye'nin pek çok şehrinden direkt ve aktarmalı uçuşlar yapmak mümkündür. İstanbul Ankara, Antalya, Bursa ve İzmir gibi şehirlerden sık uçak seferi bulunabilmektedir. Gaziantep Oğuzeli Havalimanından Anadolujet, Pegasus Havayolları, SunExpres, Türk Hava Yolları gibi uçak firmaları ulaşım sağlamaktadır. Gaziantep ile İstanbul şehri arası yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir. Gaziantep- Ankara arası uçak seferi ise yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir. Bulunduğunuz şehirden Gaziantep’e uçak biletinizi sitemizden uygun fiyata alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Gaziantep'e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Gaziantep Hakkında
  3. Gaziantep Ne Yenir?
  4. Gaziantep Nerede Yenir
  5. Gaziantep Gezilecek Yerler
  6. Gaziantep Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Gaziantep'te Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Gaziantep'te Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Gaziantep Otel Tavsiye

Gaziantep'teki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Gaziantep'te ilçelerine ve komşu illerine hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı bulunmaktadır. Havalimanının eski terminal binasının yanına daha çok kişiye hizmet verilebilmesi için yeni bir terminal binası yapılmaktadır.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı

Gaziantep havalimanı 1976 yılında hizmete açılmıştır. Uluslararası alanda hizmet vermek üzere dış hat uçuşlarına ise 1993 yılında başlanmıştır. Gaziantep Oğuzeli Havalimanı şehirden yaklaşık 20 km uzaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa'ya uçak seferleri yapılmakta, diğer illere ise Ankara aktarmalı uçak seferleri yapılmaktadır. Almanya, Kuzey Kıbrıs ve Erbil'e direkt uçuşlar bulunmaktadır. AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Türk Hava Yolları ve Atlasglobal hava yollarının Gaziantep Oğuzeli Havalimanından sık uçuşları bulunmaktadır. Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç vasıta vardır:

Havaş servisleri, Gaziantep Havalimanı’na inen her uçuş için servis düzenlemektedir. Servisler, uçağın iniş saatinden 25 dakika sonra hareket etmektedir. Havaş servisleri; Oğuzeli Kavşağı, Şehreküstü İtfaiyesi, Şirehan Devlet Hastanesi, Öğretmen Evi ve otogar güzergahında gitmektedir. Havaş servisinin bilet ücreti ise 15 liradır.

Taksi ile de Gaziantep Havalimanı’ndan şehre ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Terminallerin yolcu çıkış kapılarının önünde 24 saat hizmet veren taksileri bulabilirsiniz.

Araç kiralayarak da havalimanından şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Araç kiralama ofislerini havalimanının içinde bulabilirsiniz.

Gaziantep’e gitmek için online uçak biletinizi sitemizden alabilirsiniz.

Gaziantep'te Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Gaziantep’e gelirken müze kartınızı yanınıza almayı unutmayın ve kilo alacağınızı kabul ederek bu şehre gelmelisiniz. Bu şehrin o güzel yemeklerine karşı çıkamayabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz