1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. Metanet Lokantası
  2. Kebapçı Halil Usta
  3. Kurtoğlu Lokantası
  4. Yöresel Yemekler
  5. Kebapçı Mustafa Usta
  6. Koçak Baklava

1. Metanet Lokantası

Metanet Lokantası’na uğrarsanız lezzetli lebeniye çorbasının tadına bakabilirsiniz. Metanet Lokantası, Kozluca Caddesi üzerinde bulunmaktadır.

Metanet Lokantası

2. Kebapçı Halil Usta

Kebapçı Halil Usta, Kebapçı Halil Usta, Gaziantep’te tike kebabında ünlü bir kebap restoranıdır. Kebapçı Halil Usta, Şehit Kamil ilçesine bağlı Tekel caddesi üzerinde bulunmaktadır.

Kebapçı Halil Usta

3. Kurtoğlu Lokantası

Kurtoğlu Lokantası, Cağırtlak kebabı nerede yenir diye sorarsanız burayı size önerebiliriz. Kurtoğlu Lokantası, Şehit Kamil ilçesine bağlı İnönü Caddesi üzerinde bulunmaktadır.

Kurtoğlu Lokantası

4. Yöresel Yemekler

Yöresel Yemekler, Gaziantep’e özgü olan külbastıyı yemeden dönmenizi önermeyiz. Şehit Kamil ilçesinde bulunan bu restoranda bu lezzetin tadına bakabilirsiniz.

Yöresel Yemekler

5. Kebapçı Mustafa Usta

Kebapçı Mustafa Usta, Gaziantep’in lezzetli kebaplarını tadabileceğiniz ünlü bir kebap restoranıdır. Kebapçı Mustafa Usta, Şehit Kamil ilçesine bağlı Şoför Ali Caddesi üzerinde bulunmaktadır.

Kebapçı Mustafa Usta

6. Koçak Baklava

Koçak Baklava, Koçak Baklava tatlı dükkanında yöresel baklavanın tadına bakabilirsiniz. Koçak Baklava, Şehit Kamil ilçesine bağlı Ali Fuat Cebesoy Bulvarı üzerinde bulunmaktadır.


Koçak Baklava

Gaziantep hakkında daha fazla şey keşfet!

Gaziantep Gezilecek Yerler

Gaziantep Gezilecek Yerler

Gaziantep'te gezilecek birçok yer mevcuttur. Şehirde sıkılmayacağınızı garanti edebiliriz. Gaziantep hem doğal güzellikleriyle hem de tarihi dokusuyla göz kamaştıran bir şehirdir. Şehri ziyaret edenlerin mutlaka görmesi gereken yerleri sizin için listeledik. Listeye buradan bakabilirsiniz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Gaziantep Ne Yenir?

Gaziantep Ne Yenir?

Gaziantep mutfağıyla adını duyurmuş bir şehirdir. Hamur işinden et yemeklerine kadar geniş bir yelpazede çok çeşitli ve lezzetli yemekleri mevcuttur. Bu şehrin yemeklerini herkes kendi evinde yapıyor olsa da, bu şehirde yemenin lezzetini hiçbir yerde bulamayacağınızın garantisini veriyoruz. Gaziantep mutfağının ünü sınırlarını aşmıştır. Özellikle de baklavasıyla ün salan bu kentin en güzel yemeklerini şöyle sıralayabiliriz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Gaziantep Uçak Bileti