1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Barselona Uçak Bileti

Barselona Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. Churrería Layetana
  2. Bó de B
  3. A Casa Portuguesa
  4. Bego & Ivan
  5. Story

1. Churrería Layetana

Churrería Layetana, Şehir merkezinde bulunan ünlü bir kafedir ve cumartesi günleri hariç her gün hizmet vermektedir. Geç saatlare kadar açıktır ve özellikle tatlılarıyla ünlüdür. Churros adlı lezzeti yemeniz gereken yer özellikle burasıdır zira bu tatlıyla ünlüdür.

Churrería Layetana

2. Bó de B

Bó de B, Burası da Barselona içerisindeki en ünlü kafelerden biridir. Özellikle tatlıları ve hamur işlerini bulabileceğiniz kafede dünyanın en iyi Bocadillos’larını yiyebilirsiniz. Bunun yanında özellikle sabah kahvaltılarınızı yapabileceğiniz bir yerdir.

 Bó de B

3. A Casa Portuguesa

A Casa Portuguesa, Pazartesi günleri hariç haftanın her günü açık olan pastane küçük ve tatlı atmosferiyle sizi kendine çekecektir. Burada yemenizi özellikle tavsiye ettğimiz yemek ise hamur işleri. Hamur işlerinde oldukça iyi olan pastanede hem sabah kahvaltınızı hem de öğlen yemeğinizi yiyebilirsiniz.

A Casa Portuguesa

4. Bego & Ivan

Bego & Ivan, Akdeniz yemeklerini yiyebileceğiniz aynı zamanda Barselona’nın geleneksel tatlarını bulabileceğiniz yerin en ünlü yemeği Paella’sıdır. Bu yemeği buradan daha iyi yapan bir yer bulmak mümkün değildir.

Bego & Ivan

5. Story

Story, Hem bar hem de restoran olan Story, Barselona’nın yerel yemeklerini yiyebileceğini oldukça ünlü bir restorandır. Akdeniz mutfağının da eşsiz lezzetlerini bulabileceğiniz, güzel içkileri ve ışıltılı atmosferi ile sizi mutlu edebilecek bir mekan.

Story

Barselona hakkında daha fazla şey keşfet!

Barselona'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Barselona'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Barselona'da önemli günler nelerdir?

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Barselona Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Barselona Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Temalı partilerin başkentlerinden biri olan Barselona’da özellikle liman bölgesinde veya Las Ramblas bölgesinde tonlarca gece mekanı bulmanız mümkündür. Eğlence anlayışları o kadar gelişmiştir ki Maremagnum adıyla bilinen AVM’nin içerisinde bile çılgın eğlence mekanları bulunmaktadır.

Gece kulübü, bar, pub ve kafe barlar Barselona’nın yer yerine dağılmış durumdadır ve fiyat aralığı çeşitli tonlarca mekandan birini seçebilirsiniz. Oldukça renkli dizayn edilmiş, temalı partileri ve gece kulüplerini bulmanız oldukça olası.

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Barselona Gezilecek Yerler

Barselona Gezilecek Yerler

Barselona'da gezilecek yerler bitmez! Tarihi sokaklarda kaybolmak isteyebilirsiniz ancak biz yine de sizin için bir gezi rehberi hazırladık. Seyahatinizi planlarken göz atabileceğiniz listemize buradan bakabilirsiniz. İşte Barselona'nın gezilip görülmesi gereken yerleri!

zeynepece
28 Ocak 2021 Perşembe
Barselona Uçak Bileti