1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Otel Tavsiye
  4. Abu Dabi Uçak Bileti

Abu Dhabi Otel Tavsiye

28 Ocak 2021 19:35
  1. Marriott Hotel Downtown Abu Dhabi
  2. Ibis Abu Dhabi Gate
  3. Dusit Thani Abu Dhabi
  4. Southern Sun Abu Dhabi

2. Marriott Hotel Downtown Abu Dhabi

Marriot Hotel, Abu Dhabi gezisinden lüks ve kaliteli bir konaklama hizmeti bekleyenlerin tercihi. Birinci sınıf otel hizmeti veren Marriott Hotel, merkezi konumuyla da dikkatleri üstünde topluyor. Özellikle üst katlardan mükemmel bir görünüme sahip olan şehir manzarasıyla bu otel sizi kendisine hayran bırakacak.

Marriott Hotel Downtown Abu Dhabi

2. Ibis Abu Dhabi Gate

Üç yıldızlı bir Abu Dhabi oteli olan Ibis Abu Dhabi Gate, zevkle döşenmiş odaları ve kaliteli hizmeti ile size keyifli bir Abu Dhabi gezisi yapma imkanı sunuyor. Konforlu bir otelde kalmak istiyorsanız Ibis Abu Dhabi Gate'i kesinlikle alternatifleriniz arasına eklemelisiniz. Deniz manzarası bulunan bu otelden havalimanına ulaşmak da oldukça kısa sürüyor. Abu Dhabi Havalimanı ile otelin arası taksi veya özel araba ile sadece 15 dakika.

Ibis Abu Dhabi Gate

3. Dusit Thani Abu Dhabi

Oldukça konforlu bir otel olan Dusit Thani Abu Dhabi, sizlere gerçek otel deneyimini yaşatacak konuksever bir otel. Abu Dhabi gezinizde lüks bir otelde konaklamak isterseniz birbirinden güzel suit odaları, çok sayıda havuzu ve güzel manzarası ile Dusit Thani size çok uygun bir otel. Merkeze yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta olan bu otelde havalimanı servisi de yer alıyor.

Dusit Thani Abu Dhabi

4. Southern Sun Abu Dhabi

Oldukça fazla turist tarafından tercih edilen Southern Sun Abu Dhabi, dört yıldızlı oteller arasında yer alıyor. Her türlü ihtiyacınızı sizden önce düşünen bu otelde fitness gibi imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Zarif bir şekilde dekore edilen odaları ile Southern Sun Abu Dhabi, nefes kesici manzarası ile sizleri bekliyor.

Southern Sun Abu Dhabi

Abu Dhabi hakkında daha fazla şey keşfet!

Abu Dhabi Nerede Yenir

Abu Dhabi Nerede Yenir

Arap dünyasının görülmesi gereken şehirlerinden Abu Dabi'de pek çok restoran bulunuyor. Abu Dabi'ye geziye gittiğinizde kaçırmamanız gereken bazı mekanlar bulunuyor. Bu mekanlara beraber bakalım:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Abu Dabi'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Abu Dabi'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Abu Dabi'de bazı önemli günler bulunmaktadır. Abu Dabi uçuşunuzu mutlaka katılmak istediğiniz festivallere ve fuarlara göre ayarlayarak Abu Dabi kültürünü daha yakından görebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Abu Dhabi Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Abu Dhabi Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Abu Dabi, bir Arap ülkesi olduğundan alkol konusunda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Abu Dabi'de alkol tüketmek yasal olarak yasak olmasa da, yerel halkın alkol konusundaki bakış açısı olumsuz yöndedir. Abu Dabi'ye ziyarete gelen turistlerin burada alkol tüketebilmesi veya satın alması için bir çeşit alkol vizesine sahip olmaları gerekir. Bu vize, yasal olarak gerekli olsa da pratikte vize ya hiç sorulmaz, ya da oldukça nadir sorulur.

Abu Dabi'de gece hayatı için kaldığınız otelin barını tercih edebilirsiniz. Oteller içki servisi konusunda daha rahat edebileceğiniz mekanlardır. Ayrıca Abu Dabi'de alkol fiyatlarının yüksek olduğunu da göz önüne almalısınız.

Abu Dabi'de bulunan pek çok gece kulübünde giysi kuralları bulunur. Örneğin kot pantolonlar genellikle kabul edilebilir giysilerden olsa da 'sıra dışı' kot pantolonlarla gece kulüplerine girmeniz zor olabilir.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Abu Dhabi Gezilecek Yerler

Abu Dhabi Gezilecek Yerler

Abu Dhabi'de görmeniz gereken pek çok mimari yapı, doğal güzellik veya eğlence mekanı bulunuyor. Yüksek binaları ve modern mimarisi ile dikkat çeken Abu Dabi'deki güzellikleri yerinde görmeniz ve hiçbir noktayı pas geçmemeniz için Abu Dhabi'de mutlaka görmeniz gereken yerler listesini çıkardık.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Abu Dhabi Ne Yenir?

Abu Dhabi Ne Yenir?

Abu Dabi'de hem Orta Doğu kültüründen, hem de Avrupa kültüründen gelen yiyecek ve içecekleri bir arada görmek mümkündür. Her damak tadına uygun yiyeceğin ve içeceğin bulunduğu Abu Dabi'de başka yerde göremeyeceğiniz yöresel yemekleri tatmanızı öneriyoruz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Abu Dabi Uçak Bileti