1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Abu Dabi Uçak Bileti

Abu Dhabi Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:35
  1. Cabana Beach Bar & Grill
  2. Madang Korean Restaurant
  3. The Terrace On The Corniche
  4. The Grill

1. Cabana Beach Bar & Grill

Nation Riviera Beach Club bünyesinde yer alan Cabana Beach Bar & Grill, deniz manzarası eşliğinde birbirinden lezzetli menüleri sizlere sunuyor. Cabana Beach Bar & Grill'de Avrupa tarzı yiyecek ve içecekleri bulabilir, bar konseptiyle burada keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Cabana Beach Bar & Grill

2. Madang Korean Restaurant

Madang Korean Restaurant, Abu Dabi Uluslararası Havalimanı'nın 2. terminali yakınlarında yer almakta. Al Ghazal Golf Club bünyesinde bulunan restoran Asya mutfağından en güzel örnekleri ve barbeküleri ziyaretçilerine sunuyor. Restoranın oturma düzeni de sizi şaşırtabilir. Burada kullanılan sandalyeler yer seviyesinde. Burada öğle veya akşam yemeklerinizi yemeyi tercih edebilir ve mükemmel mezelerinden tadabilirsiniz.

Madang Korean Restaurant

3. The Terrace On The Corniche

The Terrace On The Corniche The St. Regis Abu Dhabi üzerinde bulunuyor. Bu restoranda orta doğu yemeklerinden tadabilirsiniz. Güzel konumuyla The Terrace On The Corniche, sizlere mükemmel bir manzara eşliğinde lezzetli yemekler yeme imkanı sunuyor.

The Terrace On The Corniche

4. The Grill

Rahat oturma düzeni ile The Grill, aileniz veya sevdiklerinizle kalabalık gruplar halinde gelebileceğiniz bir restoran. Biftek restoranları arasında yer alan The Grill, Abu Dabi'de gidebileceğiniz en iyi et restoranlarından bir tanesi. Burada şık bir atmosfer eşliğinde güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

The Grill

Abu Dhabi hakkında daha fazla şey keşfet!

Abu Dhabi Otel Tavsiye

Abu Dhabi Otel Tavsiye

Abu Dabi'de konaklayabileceğiniz çok sayıda otel bulunuyor. Abu Dabi'de merkezi bölgelerde konaklamanız ulaşımınızı daha rahat gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Böylelikle geziniz sırasında görmek istediğiniz her yere toplu taşıma veya taksiyle/kiralık araçla kolayca ulaşabilirsiniz. Abu Dabi'de çok lüks otellerden bütçe dostu otellere kadar geniş bir yelpazede konaklayabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Abu Dabi'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Abu Dabi'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Abu Dabi'de bazı önemli günler bulunmaktadır. Abu Dabi uçuşunuzu mutlaka katılmak istediğiniz festivallere ve fuarlara göre ayarlayarak Abu Dabi kültürünü daha yakından görebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Abu Dhabi Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Abu Dhabi Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Abu Dabi, bir Arap ülkesi olduğundan alkol konusunda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Abu Dabi'de alkol tüketmek yasal olarak yasak olmasa da, yerel halkın alkol konusundaki bakış açısı olumsuz yöndedir. Abu Dabi'ye ziyarete gelen turistlerin burada alkol tüketebilmesi veya satın alması için bir çeşit alkol vizesine sahip olmaları gerekir. Bu vize, yasal olarak gerekli olsa da pratikte vize ya hiç sorulmaz, ya da oldukça nadir sorulur.

Abu Dabi'de gece hayatı için kaldığınız otelin barını tercih edebilirsiniz. Oteller içki servisi konusunda daha rahat edebileceğiniz mekanlardır. Ayrıca Abu Dabi'de alkol fiyatlarının yüksek olduğunu da göz önüne almalısınız.

Abu Dabi'de bulunan pek çok gece kulübünde giysi kuralları bulunur. Örneğin kot pantolonlar genellikle kabul edilebilir giysilerden olsa da 'sıra dışı' kot pantolonlarla gece kulüplerine girmeniz zor olabilir.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Abu Dhabi Gezilecek Yerler

Abu Dhabi Gezilecek Yerler

Abu Dhabi'de görmeniz gereken pek çok mimari yapı, doğal güzellik veya eğlence mekanı bulunuyor. Yüksek binaları ve modern mimarisi ile dikkat çeken Abu Dabi'deki güzellikleri yerinde görmeniz ve hiçbir noktayı pas geçmemeniz için Abu Dhabi'de mutlaka görmeniz gereken yerler listesini çıkardık.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Abu Dhabi Ne Yenir?

Abu Dhabi Ne Yenir?

Abu Dabi'de hem Orta Doğu kültüründen, hem de Avrupa kültüründen gelen yiyecek ve içecekleri bir arada görmek mümkündür. Her damak tadına uygun yiyeceğin ve içeceğin bulunduğu Abu Dabi'de başka yerde göremeyeceğiniz yöresel yemekleri tatmanızı öneriyoruz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Abu Dabi Uçak Bileti