1. Anasayfa
  2. Yeni Delhi Uçak Bileti

Yeni Delhi Uçak Bileti

Yeni Delhi Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Yeni Delhi Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Türkiye’den Yeni Delhi aktarmasız uçuş bulunmamaktadır. Ancak bir veya iki aktarma yaparak Yeni Delhi’ye gidebilirsiniz. İstanbul ve Antalya gibi Yeni Delhi’ye sık sefer düzenleyen şehirlerden bir aktarma yaparak uçuşunuzu tamamlayabilirsiniz. Bir aktarmalı uçuşlarda uçuş süreniz yaklaşık 19 saat civarı sürecektir. Diğer şehirlerdeki havalimanlarından ise iki aktarma yaparak uçuşunuzu tamamlayabilirsiniz. Türkiye-Yeni Delhi güzergahında en sık sefer düzenleyen hava yolu şirketleri ise Aeroflot, Pegasus ve Türk Hava Yolları’dır.

İstanbul ile Yeni Delhi arasında yıl boyunca sık sefer düzenlenmektedir. Bu uçuş seferlerinin birinde siz de olmak istemez misiniz? Hemen online Yeni Delhi uçak biletinizi sitemizden alabilir ve uçuşunuzu uçak biletinizi aldığınız tarihte gerçekleştirerek bu maceraya siz de katılabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Yeni Delhi'ye Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Yeni Delhi Hakkında
  3. Yeni Delhi Ne Yenir?
  4. Yeni Delhi Nerede Yenir
  5. Yeni Delhi Gezilecek Yerler
  6. Yeni Delhi Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Yeni Delhi’de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Yeni Delhi'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Yeni Delhi Otel Tavsiye

Yeni Delhi'deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Yeni Delhi’nin uçuş alanında dünyaya açılan kapısı olma niteliğinde bir havalimanı vardır. O da Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı’dır. Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı varış noktası olan online uçak biletinizi en kolay şekilde, hiç beklemeden sitemizden alabilirsiniz.

Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı

Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı adını, Hindistan başbakanlığı yapmış olan siyasetçi Indira Gandhi’den almaktadır. Bu havalimanının en önemli özelliği, ülkenin en yoğun, en işlek havalimanı olmasıdır. 2019 yılı istatistik verilerine göre, 68 milyon 491 bine yakın yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanı, Yeni Delhi şehir merkezine 16 kilometre mesafede yer almaktadır. Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı’ndan Yeni Delhi şehir merkezine gitmek için şu vasıtalardan birini kullanabilirsiniz:

Otobüs ile aktarmalı bir şekilde Yeni Delhi şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanından otobüse binmek için öncelikle Domestic Airport durağına gitmeniz gerekmektedir. Buradan Airport Ex-Press-4I.S.B.T. Kashmere Gate otobüsüne binerek yaklaşık bir saatin ardından Subhash Park durağında inmeniz gerekmektedir. Subhash Park durağından bineceğiniz 753 numaralı Mori Gate otobüsüyle yapacağınız yaklaşık 10 dakikalık yolculuğun ardından Yeni Delhi şehir merkezinin durağı olan Mori Gate durağında inebilirsiniz.

Taksi ile biraz pahalıya gitmiş olsanız da oldukça konforlu bir şekilde havalimanı-şehir merkezi arası yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı içerisindeki taksi duraklarından veya yoldan çevireceğiniz taksilerle ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Araç kiralayarak da hem havalimanı-şehir merkezi arası yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz hem de şehrin uzak yerlerine gezmeye giderken kiraladığınız aracı kullanarak daha rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı çevresindeki Hertz, Avis ve Europcar gibi araç kiralama ofislerinden esnek fiyata bütçenize en uygun gele aracı kiralayabilirsiniz. En kestirme yoldan şehir merkezine gitmek için ise Sardar Patel Marg yolunu kullanabilirsiniz.

Yeni Delhi'de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Yeni Delhi güzel, renkli bir kent ama kentin nüfus yoğunluğundan ve bazı sebeplerden dolayı ciddi bir hava kirliliği var. Ayrıca burada yaşayabileceğiniz en önemli sorunlardan bir tanesi de temizlik sorunu olacaktır. Yeni Delhi hakkında şaşıracağınız bir bilgi de, şehre günde yalnızca bir saat su verilmesidir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz