1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Toronto Uçak Bileti

Toronto Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:35
  1. 7 West Cafe
  2. New Orleans Seafood & Steakhouse
  3. Bindia Indian Bistro
  4. Kintaro Izakaya

1. 7 West Cafe

Kahvaltı, brunch, öğle yemeği, akşam yemeği veya hafif bir şeyler yemek, içmek için tercih edebileceğiniz 7 West Cafe, 7 Charles St. West konumunda bulunuyor.

7 West Cafe

2. New Orleans Seafood & Steakhouse

New Orleans Seafood & Steakhouse, özellikle deniz mahsulerinden hoşlananlar için ideal bir mekan tercihi olacaktır. Bu mekanı öğle ve akşam yemekleriniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. New Orleans Seafood & Steakhouse, 267 Scarlett Rd. konumunda yer alıyor. Bu mekan Toronto'nun York bölgesinde bulunuyor.

New Orleans Seafood & Steakhouse

3. Bindia Indian Bistro

Hint mutfağını denemek istiyorsanız, bu mekanı size kesinlikle önerebiliriz. Bindia Indian Bistro, 16 Market St. konumunda hizmete devam etmektedir. 

Bindia Indian Bistro

4. Kintaro Izakaya

Toronto'da iyi bir suşi restoranı arıyorsanız Kintaro Izakaya restoranını sizlere önerebiliriz. Church Caddesi'nde yer alan bu suşi restoranı, sizi Japon mutfağının en popüler lezzetlerinden suşinin en iyi örnekleri ile buluşturuyor. Suşi haricinde diğer pek çok Japon mutfağı lezzetini de burada tadabilirsiniz.

Kintaro Izakaya

Toronto hakkında daha fazla şey keşfet!

Toronto Otel Tavsiye

Toronto Otel Tavsiye

Toronto’da her bütçeye uygun oteller bulmak mümkündür. Bu sebeple Toronto’da konaklayacak yer ararken zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Ayrıca otellere seyahatinizden yaklaşık iki veya üç önce rezervasyon yaptırmanız yerinde olacaktır.

Şehir merkezinde konaklamak istiyorsanız, Old Toronto bölgesini tercih edebilirsiniz. Burası Toronto’nun merkezidir. Old Toronto bölgesinde farklı kategorilerde ve farklı fiyatlarda çok sayıda otel bulabilirsiniz. Ayrıca ulaşım açısından rahat bir konumda bulunmak istiyorsanız Old Toronto sizin için en iyi tercih olacaktır. Old Toronto bölgesinde alışveriş konusunda da zengin alternatifler olduğunu göreceksiniz.

Toronto’da kalmayı tercih edebileceğiniz bazı oteller:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Toronto'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Toronto'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Toronto ziyaretinizi önemli günlere veya festivallere denk getirebilir, Toronto'nun geleneklerini ve kültürünü çok daha yakından görme şansına sahip olabilirsiniz. Sizler içi Toronto'nun en güzel ve eğlenceli festivallerini bir araya getirdik.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Toronto Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Toronto Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Toronto'da gece aktiviteleri bulma konusunda hiç zorluk yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Toronto, günün her saati olduğu gibi geceleri de oldukça aktif bir kenttir. İşte Toronto'nun en iyi gece hayatı mekanları:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Toronto Gezilecek Yerler

Toronto Gezilecek Yerler

Toronto, hareketli bir kültürel ve sosyal hayata sahiptir. Bu yanıyla Toronto gezinizde gezip, görmeniz gereken yerlerin sayısı da bir hayli fazladır. Sizler için bu listeyi biraz daralttık ve Toronto'da mutlaka gezmeniz gereken dört lokasyonu belirledik.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Toronto Ne Yenir?

Toronto Ne Yenir?

Çok kültürlü yapısı ile Toronto’da farklı ülkelerin mutfaklarından yiyecekleri ve içecekleri tatmanız mümkün. İtalyan, Yunan, Çin, Hint, Vietnam gibi çeşitli ülkelerin mutfaklarından en güzel menüleri Toronto’da bulabilirsiniz. Bunun yanında Toronto’da fast food sektörü de gelişmiştir. Dilerseniz gezinizde hız kaybetmeden, ayak üstü fast food yiyeceklerinden yemeyi tercih edebilirsiniz. Toronto’da ülke mutfaklarını tatmak için gidebileceğiniz bölgeler şu şekildedir:

Greektown – Burası için Yunan mahallesi denilebilir.

Chinatown – Aynı şekilde Çin mahallesi olarak nitelendirebileceğimiz bir bölgedir.

Church Caddesi – Burada yer alan dükkanlardan Etiyopya mutfağını tadabilirsiniz.

Downtown – Karma halde pek çok farklı kültürden mutfakları bir arada bulabilirsiniz.

Uygun fiyatları ile dikkat çeken bir yeme içme bölgesi de College Caddesi’dir. Bu cadde, şehrin üniversitesine yakın olduğundan diğer bölgelere göre daha cüzi miktarlarda hizmet vermektedir.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Toronto Uçak Bileti