1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Toronto Uçak Bileti

Toronto Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:35
  1. Horseshoe Tavern
  2. Rex Jazz & Blues Bar
  3. Lula Lounge
  4. Artful Dodger

1. Horseshoe Tavern

Horseshoe Tavern, canlı müzikten hoşlananlar için Toronto'daki en ideal mekanlardan birisidir. Queen Street West bölgesinde yer alır.

Horseshoe Tavern

2. Rex Jazz & Blues Bar

Rex Jazz & Blues Bar, Toronto'nun en ikonik yapıları arasında yer alıyor. Caz müzikten hoşlananları bir araya getiren bar, aynı zamanda konuk odaları ile otel hizmeti de sunuyor.

Rex Jazz & Blues Bar

3. Lula Lounge

Canlı müzik eşliğinde dans edebileceğiniz bir mekan arıyorsanız, Lula Lounge size en uygun mekan alternatifi olabilir.

Lula Lounge

4. Artful Dodger

Toronto'da gidebileceğiniz bir diğer bar ise Artful Dodger. Bu mekan, 10 Isabelle St. bölgesinde konumlanmıştır. Restoran olarak da hizmet veren bu barda güzel bir akşam yemeği ardından gece hayatına geçiş yapabilirsiniz.

Artful Dodger

Toronto hakkında daha fazla şey keşfet!

Toronto Nerede Yenir

Toronto Nerede Yenir

Kanada'nın en büyük şehri olan Toronto'da yemek - içmek için tercih edebileceğiniz çok sayıda mekan bulunuyor. Bunlardan en popüler olanları ve en sevilenleri sizler için bir araya getirdik.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Toronto Otel Tavsiye

Toronto Otel Tavsiye

Toronto’da her bütçeye uygun oteller bulmak mümkündür. Bu sebeple Toronto’da konaklayacak yer ararken zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Ayrıca otellere seyahatinizden yaklaşık iki veya üç önce rezervasyon yaptırmanız yerinde olacaktır.

Şehir merkezinde konaklamak istiyorsanız, Old Toronto bölgesini tercih edebilirsiniz. Burası Toronto’nun merkezidir. Old Toronto bölgesinde farklı kategorilerde ve farklı fiyatlarda çok sayıda otel bulabilirsiniz. Ayrıca ulaşım açısından rahat bir konumda bulunmak istiyorsanız Old Toronto sizin için en iyi tercih olacaktır. Old Toronto bölgesinde alışveriş konusunda da zengin alternatifler olduğunu göreceksiniz.

Toronto’da kalmayı tercih edebileceğiniz bazı oteller:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Toronto'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Toronto'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Toronto ziyaretinizi önemli günlere veya festivallere denk getirebilir, Toronto'nun geleneklerini ve kültürünü çok daha yakından görme şansına sahip olabilirsiniz. Sizler içi Toronto'nun en güzel ve eğlenceli festivallerini bir araya getirdik.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Toronto Gezilecek Yerler

Toronto Gezilecek Yerler

Toronto, hareketli bir kültürel ve sosyal hayata sahiptir. Bu yanıyla Toronto gezinizde gezip, görmeniz gereken yerlerin sayısı da bir hayli fazladır. Sizler için bu listeyi biraz daralttık ve Toronto'da mutlaka gezmeniz gereken dört lokasyonu belirledik.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Toronto Ne Yenir?

Toronto Ne Yenir?

Çok kültürlü yapısı ile Toronto’da farklı ülkelerin mutfaklarından yiyecekleri ve içecekleri tatmanız mümkün. İtalyan, Yunan, Çin, Hint, Vietnam gibi çeşitli ülkelerin mutfaklarından en güzel menüleri Toronto’da bulabilirsiniz. Bunun yanında Toronto’da fast food sektörü de gelişmiştir. Dilerseniz gezinizde hız kaybetmeden, ayak üstü fast food yiyeceklerinden yemeyi tercih edebilirsiniz. Toronto’da ülke mutfaklarını tatmak için gidebileceğiniz bölgeler şu şekildedir:

Greektown – Burası için Yunan mahallesi denilebilir.

Chinatown – Aynı şekilde Çin mahallesi olarak nitelendirebileceğimiz bir bölgedir.

Church Caddesi – Burada yer alan dükkanlardan Etiyopya mutfağını tadabilirsiniz.

Downtown – Karma halde pek çok farklı kültürden mutfakları bir arada bulabilirsiniz.

Uygun fiyatları ile dikkat çeken bir yeme içme bölgesi de College Caddesi’dir. Bu cadde, şehrin üniversitesine yakın olduğundan diğer bölgelere göre daha cüzi miktarlarda hizmet vermektedir.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Toronto Uçak Bileti