1. Anasayfa
 2. Keşfet
 3. Otel Tavsiye
 4. Rio de Janerio Uçak Bileti

Rio De Janeiro Otel Tavsiye

28 Ocak 2021 19:34
 1. Belmond Copacapana Hotel
 2. Fasano Hotel
 3. Mama Ruisa
 4. Casa Mosquito

1. Belmond Copacapana Hotel

1923 yılında yapılmış olan otel tarihi ve ihtişamı bir arada sunmaktadır. Sahile yakın bir hoteldir ve bunun yanında içerisinde yüzme havuzu da bulunmaktadır. Otoparkı, barı ve ücretsiz Wi-Fi hizmeti sağlamasıyla gönüllere taht kurmuştur.

Belmond Copacapana Hotel

2. Fasano Hotel

Denize sıfır olan otel lüksten vaz geçmeyenler için ilk tercih olmakta. Aynı zamanda bazı odalarının balkonunda şahane bir manzaraya bakan havuzları bulunmaktadır. Genellikçe çift seyahatleri için tercih edilen otel yüzme havuzu ve havaalanı servisi gibi hizmetler verir.

Fasano Hotel

3. Mama Ruisa

Lüksü daha uygun fiyatlar ile bulmak isteyen kişilerin tercih ettiği kaliteli bir otel. Burası romantizmin yuvası gibidir bu nedenle de çiftler arasında popüler bir oteldir. Yüzme havuzu, ücretsiz Wi-Fi hizmeti ve biraz ek ücretle masaj hizmeti dahi veren şahane bir butik oteldir.

Mama Ruisa

4. Casa Mosquito

Tatilini butik otelde geçirmek isteyenler için tasarlanmış bölgenin en çok ilgi çeken konaklama mekanları arasında yer almakta. Açık bir barı olması ve tüm öğünleri servis etmesi oldukça çekicidir. Bunların yanında ise istenirse belirli saatlerde oda servisi hizmeti sunarlar. Açık bir yüzme havuzuna sahiptir ve spa salonu vardır. Ücretsiz Wi-Fi hizmeti vermektedir.

Casa Mosquito

Rio De Janeiro hakkında daha fazla şey keşfet!

Rio de Janerio'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Rio de Janerio'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Rio de Janerio’da resmi tatiller aşağıda belirtilmiştir. Bunlar dışında festival tarihleri de yer almaktadır.

 • Kutsal Cuma – 25 Mart
 • Tiradentes Günü – 21 Nisan
 • İşçi Bayramı – 1 Mayıs
 • Bağımsızlık Günü – 7 Eylül
 • Çocuklar Günü – 12 Ekim
 • Ruhlar Günü – 2 Kasım
 • Cumhuriyetin İlanı – 15 Kasım
 • Noel – 25 Aralık
berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Rio De Janeiro Gezilecek Yerler

Rio De Janeiro Gezilecek Yerler

Rio de Janerio karnavalı ile ünlü olmasının yanında ayrıca tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile de ilgi çekmektedir. Bu şehri ziyaret ettiğinizde görmeniz gereken yerler arasında Hz İsa Heykel, Maracana Stadı, Şeker Tepesi ve daha pek çok yer bulunmaktadır.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Rio De Janeiro Ne Yenir?

Rio De Janeiro Ne Yenir?

Güney Amerika Kıtasında bulunan Brezilya’nın en çok bilinen şehri Rio de Janerio’ya gittiğinizde elbette ilk denemeniz gereken şey buraya özgü kahveler olmalıdır. İyi bir kahve tiryakisi olsanız dahi burada kahve içmeden bu konuda iddialı olmamalısınız. Brezilyalılar için vazgeçilmez yemekler arasında fasulye ve pilav bulunmaktaysa da onların fasulyesinin buradakinden farklı olduğunu söylemek gerekiyor.

Bizim gibi birer kahve tutkunuysanız online uçak biletini sitemizden satın alın ve damağınız şenlensin. Afiyet olsun.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Rio de Janerio Uçak Bileti