1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Otel Tavsiye
  4. Ottawa Uçak Bileti

Ottawa Otel Tavsiye

28 Ocak 2021 19:35
  1. Lord Elgin Hotel
  2. The Metcalfe Hotel
  3. Arc The Hotel
  4. Sheraton Ottawa Hotel

1. Lord Elgin Hotel

Lord Elgin Hotel: Ulusal Sanat Merkezi’nin hemen karşısında bulunur. Merkez otellerinden biridir. Tesis içinde küçük bir hediyelik eşya dükkanı vardır. 24 saat açık fitness salonu ve kapalı havuzu mevcuttur. Verdikleri hizmetler arasında ücretsiz Wi-Fi hizmeti de var. Otel merkezde olmasıyla popülerliği artmış bir yapıdır.

Lord Elgin Hotel

2. The Metcalfe Hotel

The Metcalfe Hotel: Süper bir mimarisi olan otel olanaklar bakımından da oldukça gelişmiştir. Ottawa’nın merkez otellerinden birisidir. Spa merkezine ve yüzme havuzuna sahip otel içinde 24 saat açık bir fitness merkezi ve iş merkezi vardır. Wi-Fi hizmetleri ücretsizdir. Otel içinde bir de klas bir bar bulunmaktadır. Özellikle çift olarak tatile çıkanların tercih ettiği bir oteldir.

The Metcalfe Hotel

3. Arc The Hotel

Arc The Hotel: Ücretsiz bir otoparkı ve bölge içindeki oteller arasında en iyi fitness merkezine sahiptir. ARC Lounge adı verilen küçük bir bara sahiptir ve burası gece geç saatlere kadar açıktır. Evcil hayvanlarınızı getirebileceğiniz ve sigara içilmeyen odalar bulabileceğiniz bir oteldir. Merkez otelleri içerisinde yer almaktadır birçok noktaya da yürüme mesafesindedir.

Arc The Hotel

4. Sheraton Ottawa Hotel

Sheraton Ottawa Hotel: Ünlü bir otel zincirinin bir parçası olan otel konforuyla ön plana çıkmış bir oteldir. Kahve barı, yemek restoranı gibi hizmetleri konuklarına sağlamaktadır. Yüzme havuzu vardır. Ücretsiz Wi-Fi hizmeti sağlamaktalar. Evcil hayvanlarınızı getirebileceğiniz odaları mevcuttur. Merkez otellerinden biridir.

Sheraton Ottawa Hotel

Ottawa hakkında daha fazla şey keşfet!

Ottawa'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Ottawa'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Her yıl Ottawa'da birçok etkinlik düzenlenir. Festivaller, fuarlar ve katılabileceğiniz daha birçok aktiviteyi sizin için derledik. Ottawa ziyaret tarihlerinizin denk geldiği festivallere buradan bakabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Ottawa Gezilecek Yerler

Ottawa Gezilecek Yerler

Kanada ve dünya tarihi açısından önemli yerleri bulunmaktadır. Bunun yanında park ve bahçelerinin bolluğuyla bilinir. Ottawa’yı gezmek için henüz bilet almadıysanız sitemiz üzerinden ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Ottawa Ne Yenir?

Ottawa Ne Yenir?

Ottawa, etnik yapısı oldukça karışık olduğu için yemek kültürü de oldukça gelişmiştir. Yerel ürünler içerisinde en çok geyik eti ve deniz ürünleri tüketilmektedir. Bunun yanında somon balığı, istiridye, ren geyiği eti ve özel yapılan Kanada peynirleri de tercih edilen tatlardandır. Bunun yanında Fransız mutfağı, İtalyan mutfağı ve Çin mutfağı en çok tercih edilen mutfaklardandır.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Ottawa Uçak Bileti