1. Anasayfa
  2. Muş Uçak Bileti

Muş Uçak Bileti

Muş Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Muş Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

İstanbul, Ankara ve Bursa şehirlerinden Muş’a direkt uçuş mevcuttur. Diğer şehirlerden ise bir aktarma yaparak Muş’a gidebilirsiniz. Yurt dışından ise bir aktarma yaparak Muş şehrine ulaşabilirsiniz. Muş’a sık sefer düzenleyen hava yolları ise Pegasus, Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet hava yollarıdır. İstanbul ile Muş arası uçuş süresi ortalama 2 saat, Ankara ile Muş arası uçuş süresi ortalama 1 saat 30 dakika ve Bursa ile Muş arası uçuş süresi ise ortalama 1 saat 45 dakika sürmektedir. Muş’a hızlı bir şekilde ulaşımınızı sağlamak istiyorsanız, bulunduğunuz şehir kalkışlı online uçak biletinizi sitemizden alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Muş'a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Muş Hakkında
  3. Muş Ne Yenir?
  4. Muş Nerede Yenir
  5. Muş Gezilecek Yerler
  6. Muş Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Muş’ta Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Muş'ta Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Muş Otel Tavsiye

Muş’taki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Muş’a ve çevresindeki bölgelere Muş Alparslan Havalimanı hizmet vermektedir.

Muş Sultan Alparslan Havalimanı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı, 1992 yılında inşa edilmiş sivil/askeri kategoride bir havalimanıdır. Doğu Anadolu Bölgesi’nin en işlek havalimanlarından biri olan Muş Sultan Alparslan havalimanını sadece 2017 yılında 442 bine yakın kişi ziyaret etmiştir. Muş Sultan Alparslan Havalimanı, Muş’un Merkez ilçesinde yer almaktadır ve Muş şehir merkezine 18 kilometre mesafede bulunmaktadır. Muş Sultan Alparslan Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç vasıta mevcuttur:

Otobüs ile Muş Havalimanı’ndan Bulanık ilçesine gidebilirsiniz. Muş Havalimanı’ndan düzenli olarak Bulanık ilçesine otobüs kalkmaktadır.

Taksi ile Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 

Araç kiralayarak da Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Muş Havalimanı’nın içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden esnek fiyata aracınızı kiralayabilirsiniz.

Muş’ta Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Muş’un eğlence hayatı gelişmemiştir bu nedenle Muş’a giderken dışarıda bir mekanda eğlenmeyi gözden çıkararak gitmelisiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz