1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Muş Uçak Bileti

Muş Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. Şark Kebap Salonu
  2. Eyvan
  3. Hancı Restoran
  4. Muş Seyir Tepesi Restoranı

1. Şark Kebap Salonu

Şark Kebap Salonu, kahvaltı hizmeti de sunan ünlü bir restorandır. Lezzetli et yemekleri yemek istiyorsanız bu restoranı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Şark Kebap Salonu Merkez ilçesine bağlı Atatürk Bulvarı üzerinde yer almaktadır.

Şark Kebap Salonu

2. Eyvan

Eyvan, Muş’un lezzetli et yemeklerinin tadına bakabileceğiniz bir restorandır. Açık alanı da bulunan Eyvan restoranında ferah bir şekilde de yemeğinizi yiyebilirsiniz. Eyvan restoran Merkez ilçesine bağlı 75.yıl Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Eyvan

3. Hancı Restoran

Hancı Restoran, şehrin tam merkezinde bulunması nedeniyle sıklıkla tercih edilen bir restorandır. Hancı Restoran merkezde Kültür Mahallesi’nde bulunmaktadır.


Hancı Restoran

4. Muş Seyir Tepesi Restoranı

Muş Seyir Tepesi Restoranı, manzarası ve açık alanı bulunması sebebiyle sıklıkla tercih edilen restoranlardan biridir. Muş Seyir Tepesi Restoranı Merkez ilçesine bağlı Dere Mahallesi üzerinde yer almaktadır.

Muş Seyir Tepesi Restoranı

Muş hakkında daha fazla şey keşfet!

Muş Gezilecek Yerler

Muş Gezilecek Yerler

Muş tarihi mirasları ve doğal güzellikleriyle zengin bir şehirdir. Muş’a gittiğinizde görmeniz gereken önemli yerler ise şuralardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Muş Ne Yenir?

Muş Ne Yenir?

Muş, Doğu Anadolu Bölgesi’nin lezzetli yemekleri bulunan şehirlerinden biridir. Muş’a gittiğinizde yemeden dönmemeniz gereken lezzetler ve uğrayabileceğiniz restoranlar ise şunlardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Muş Uçak Bileti