1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Havana Uçak Bileti

Havana Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:35
  1. Los Naranjos
  2. Riomar
  3. Casa Mia Paladar
  4. Cafe Suiza

1. Los Naranjos

Karayip mutfağından en güzel deniz mahsullerini tadabileceğiniz Los Naranjos, öğle ve akşam yemekleri için ideal bir mekan. Vedado Mahallesi'nde yer alan Los Naranjos, deniz mahsulü haricinde biftek gibi et yemeklerine de menüsünde yer veriyor.

Los Naranjos

2. Riomar

Karayip ve Akdeniz mutfaklarından yiyecekleri tadabileceğiniz Riomar, denize sıfır konumuyla nefes kesici bir manzara sunuyor. Yemeğinizi mükemmel Havana manzarasına karşı yiyebilir ve gününüzü burada güzel bir akşam yemeği ile taçlandırabilirsiniz. 3ra y Final #11, La Puntilla, Miramar, 11 Avenida 3ra adresinde yer alan Riomar'a mutlaka uğramalısınız.

Riomar

3. Casa Mia Paladar

Sıra dışı bir iç mekan tasarımına sahip olan Casa Mia Paladar'da duvarlar kaşık ve çatallar ile süslenmiş. Oldukça iyi bir hizmete ve kaliteli yemeklere sahip olan Casa Mia Paladar, Havana'nın gizli kalmış cevherlerinden birisi. Calle 1ra, No.103, entre C y D adresinde yer alan bu restoranı öğle veya akşam yemeğiniz için tercih edebilirsiniz.

Casa Mia Paladar

4. Cafe Suiza

Temiz ve iyi yemeklere sahip bir kafeye gitmek isterseniz, Cafe Suiza sizi bekliyor. Geziniz sırasında dinlenmek ve serinletici bir şeyler smoothie isterseniz Cafe Suiza'ya gelerek burada keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Cafe Suiza,

Cafe Suiza

Havana hakkında daha fazla şey keşfet!

Havana Otel Tavsiye

Havana Otel Tavsiye

Havana'da karışık bir toplu taşıma sistemi olduğundan mümkün olduğunca merkezde konaklamanız sizin için daha rahat olacaktır. Bu yüzden Eski Havana (Old Havana) bölgesinde yer alan otellerde veya hostellerde konaklamanızı öneriyoruz. Bunun yanında eski askeri bölge olan Vedado bölgesi de konaklamak için uygundur.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Havana'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Havana'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Küba Havana pek çok eğlenceli festivale ev sahipliği yapar. Havana'ya seyahatinizi istediğiniz festival ve fuarların olduğu zamana planlayarak Havana'nın yerel kültürünü daha iyi tanıma imkanı bulabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Havana Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Havana Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Havana gece hayatı oldukça renklidir. Havana'nın güneş batana kadar tam anlamıyla canlanmadığı söylenir. Gün batımından sonra Havana sokakları kalabalıklaşır ve müzik daha yüksek sesli hale gelir.

Gece yarısından sonra Eski Havana bölgesi sessizleşirken, Miramar ve Vedado gibi bölgelerde eğlence sabaha kadar devam eder. Havana'nın ünü her yere yayılmış gece hayatını görmek için buraya gelebilir ve eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Havana Gezilecek Yerler

Havana Gezilecek Yerler

Küba'nın başkenti Havana'da görmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Havana gezinizde bu noktaları gözden kaçırmamanız ve dolu dolu bir gezi planı hazırlayabilmeniz için Havana'nın gezilecek yerlerini listeledik.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Havana Ne Yenir?

Havana Ne Yenir?

Havana'yı ziyarete giden turistler, genel olarak Havana'nın yemek kültüründen memnun kalmadıklarını ve çeşitliliğin çok az olduğunu belirtirler. Aslında, Havana'da denemeniz gereken pek çok yöresel yemek, içecek ve sokak lezzeti bulunuyor. Havana'ya bir gezi düzenleyerek buranın yerel mutfağını kendiniz tadabilir ve Havana yemekleri hakkındaki söylentilerin gerçek olup olmadığına karar verebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Havana Uçak Bileti