1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Havana Uçak Bileti

Havana Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:35
  1. El Gato Tuerto
  2. El Floridita
  3. Tropicana
  4. Jazz Cafe

1. El Gato Tuerto

Calle O # 14 Entre Calle 17 Y 19,Vedado adresinde yer alan El Gato Tuerto, güzel bir günü noktalamak ve belki de diğer güne geçmek için harika bir mekan. Neredeyse 20 yıldır açık olan bu restoran bar, oldukça kaliteli bir canlı müzik eğlencesine sahip.

El Gato Tuerto

2. El Floridita

Obispo'da yer alan El Floridita, ikonik pembe dış mekanı ile mutlaka bir kez karşılaşacağınız bir restoran ve kokteyl mekanı. Ünlü yazar Ernest Hemingway'in de bu restoranda oldukça fazla vakit geçirdiği söylenir. Mekanda Hemingway'in bronz bir heykeli, yazarın en sevdiği masaya yerleştirilmiştir. Ayrıca El Floridita'nın kökenleri eskiye, 1817 yılına dayanır.

El Floridita

3. Tropicana

Muhteşem gösterileri ve aktiviteleri ile ünlü Tropicana, Havana'nın en iyi gece kulübü ve barları arasında yer alıyor. 72 e/ 45 y Línea del Ferrocarril Mariano adresinde bulunan Tropicana, birbirinden renkli açık hava şovlarına ev sahipliği yapıyor. Havana gece hayatı konusunu merak ediyorsanız, Tropicana'yı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Tropicana

4. Jazz Cafe

Avs. Paseo Calle 3 adresinde bulunan Jazz Cafe, dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek için harika bir yer. Bir şeyler içerek aileniz veya arkadaşlarınızla oturabilir, güneş battıktan sonra başlayan canlı müzik etkinliklerine katılabilirsiniz.

Jazz Cafe

Havana hakkında daha fazla şey keşfet!

Havana Nerede Yenir

Havana Nerede Yenir

Birden fazla kültürün bir arada yaşadığı ve geliştiği bir şehir olan Havana'nın yerel mutfağını tadabileceğiniz ve lezzetli tatlılarından yiyebileceğiniz pek çok restoran bulunuyor. Bu restoran ve kafelerden en iyilerini sizler için listeledik.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Havana Otel Tavsiye

Havana Otel Tavsiye

Havana'da karışık bir toplu taşıma sistemi olduğundan mümkün olduğunca merkezde konaklamanız sizin için daha rahat olacaktır. Bu yüzden Eski Havana (Old Havana) bölgesinde yer alan otellerde veya hostellerde konaklamanızı öneriyoruz. Bunun yanında eski askeri bölge olan Vedado bölgesi de konaklamak için uygundur.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Havana'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Havana'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Küba Havana pek çok eğlenceli festivale ev sahipliği yapar. Havana'ya seyahatinizi istediğiniz festival ve fuarların olduğu zamana planlayarak Havana'nın yerel kültürünü daha iyi tanıma imkanı bulabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Havana Gezilecek Yerler

Havana Gezilecek Yerler

Küba'nın başkenti Havana'da görmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Havana gezinizde bu noktaları gözden kaçırmamanız ve dolu dolu bir gezi planı hazırlayabilmeniz için Havana'nın gezilecek yerlerini listeledik.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Havana Ne Yenir?

Havana Ne Yenir?

Havana'yı ziyarete giden turistler, genel olarak Havana'nın yemek kültüründen memnun kalmadıklarını ve çeşitliliğin çok az olduğunu belirtirler. Aslında, Havana'da denemeniz gereken pek çok yöresel yemek, içecek ve sokak lezzeti bulunuyor. Havana'ya bir gezi düzenleyerek buranın yerel mutfağını kendiniz tadabilir ve Havana yemekleri hakkındaki söylentilerin gerçek olup olmadığına karar verebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Havana Uçak Bileti