1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Doha Uçak Bileti

Doha Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. Le Gourmet
  2. Idam
  3. Cucina
  4. Shebastan

1. Le Gourmet

Le Gourmet, tüm bu etkilenilen mutfakların karışımı gibidir. Burada Akdeniz, Lübnan ve Orta Doğu mutfağından tatlar denemeniz mümkündür. Bu restoranda vejetaryen ürünler bulmanız da mümkün. Ayrıca et yemeklerindeki tüm etler helal kesim olması da bu restoranı daha tercih edilebilir kılıyor.

Le Gourmet

2. Idam

Idam, adlı restoranda Akdeniz mutfağından ürünler bulmanız mümkündür. Turistlerin çoğunlukla ziyaret ettiği yerlerden biri ola bu restoran her zaman yemeklerini özenle servis ederek müşterilerinin beğenisini toplamaktadır.

Idam

3. Cucina

Cucina, İtalyan mutfağı ve Katar mutfağının bir karışımını yakalayabileceğiniz bir mekandır. İki mutfağı eşsiz yöntemlerle bir araya getiren restoran şefinin çabalarını takdir etmemek elde değil, gerçekten sadece biz değil mekana gelen tüm ziyaretçiler yemeklerden oldukça hoşnutlardır. Eğer buraya uğramayı düşünüyorsanız gözünüz kapalı gelebilirsiniz.

Cucina

4. Shebastan

Shebastan, özellikle İran mutfağı üzerine usta olsa da diğer Orta Doğu kültürüne ait yemekleri de bulabileceğiniz bir yerdir. Bu restoranın glütensiz yemek gibi seçenekleri mevcuttur.

Shebastan

Doha hakkında daha fazla şey keşfet!

Doha'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Doha'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Doha Gezilecek Yerler

Doha Gezilecek Yerler

Doha’nın gezilecek yerleri çok, bunu bildiğimizden sizler için küçük bir rehber hazırladık. En çok sevilen yerleri görmek isteyeceğinizi düşündük. Yoksa siz hala Doha biletinizi almadınız mı? Neyse dert etmeyin hemen sitemizden uçak biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Doha Ne Yenir?

Doha Ne Yenir?

Sınırlı üretim alanlarına rağmen mutfakları oldukça gelişmiştir. Balık her zaman birincil tüketim malzemesi olmuştur. Zamanla Hint mutfağından tutun, İran, Kuzey Akdeniz gibi yerlerden yemek kültürü olarak etkilenmişlerdir. Örneğin deniz mahsullerini yoğurtla servis ederler; etli ve oldukça baharatlı bir pilav ve koyun etinden oluşan machboos adlı bir yemekleri vardır; haşlanmış koyun veya keçi dolmasını çeşnili pilavla servis ederler; yine pilav ve rostodan oluşan ghuzhi adlı bir yemekleri vardır.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Doha Uçak Bileti