1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Otel Tavsiye
  4. Batum Uçak Bileti

Batum Otel Tavsiye

04 Aralık 2021 18:19
  1. Hotel Amber
  2. Daire Rooms 17
  3. Hilton Batumi
  4. Piazza Inn

1. Hotel Amber

Ali ve Nino heykellerine yakın sayılabilecek konumda olan otel güzel odalara ve bir bahçeye sahiptir. Bunun dışında ücretsiz Wi-Fi hizmeti, oda servisi hizmeti, ücretsiz otopark gibi hizmetler sunmaktadır.

Hotel Amber

2. Daire Rooms 17

Şahane bir görünüşe sahip olan otelin odaları küçücüktür ancak işlevseldir. Ağaçların arasında kalan ve merkeze yakın olan otel, Batum içerisinde en popüler olan otellerden birisidir. Her odasında klima olan otelin ücretsiz Wi-Fi hizmeti de mevcuttur. Evcil hayvanınızı da sizinle beraber kabul eden Batum içerisindeki en güzel ve normal fiyatlı otellerdendir.

Daire Rooms 17

3. Hilton Batumi

Batum merkezde yer alan, Karadeniz’i rahatlıkla görebileceğiniz bir konuma sahip olan otellerden biridir. Fiyat olarak ortalamadan yüksek olsa da vereceği konfor yeterlidir. Ünlü Hilton otellerinin Batum kolu olan otel, yüzme havuzuna ve çok uzun saatler açık olan bara sahiptir. Aynı zamanda ücretsiz Wi-Fi hizmeti ve havaalanı servisi de mevcuttur.

Hilton Batumi

4. Piazza Inn

Avrupa, özellikle de İtalyan mimarisiyle yükselmiş olan otel, en yüksek puanlı otellerdendir. Genel olarak çift seyahatleri için uygundur. 24 saat açık resepsiyon ve havaalanı servisi gibi hizmetleri vardır. Karnınızı doyurabileceğiniz ve oldukça kaliteli yemekler çıkaran bir restoran ve bir de bara sahiptir. Odalarda ücretsiz kullanabileceğiniz Wi-Fi bağlantınız vardır.

Piazza Inn

Daha Fazlasını Keşfet!

Batum Nerede Yenir

Batum Nerede Yenir

Batum'un en eşsiz restoranlarını sizler için sıraladık!

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Batum'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Batum'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Batumun renkli festivallerini sizler için bir araya getirdik!

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Batum'da Alışveriş - Ne Alınır?

Batum'da Alışveriş - Ne Alınır?

Özellikle elektronik aletlerin fiyatlarının ülkemize göre oldukça ucuz olduğu bu şehirde gelmişken bu yönde ki ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Bunun yanında alkol ve sigara fiyatlarının da oldukça uygun olduğu görülmekte. Sürekli indirim olduğunu hissettiren bu şehre gitmek için online uçak bileti alımınızı sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Batum Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Batum Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Batum gece hayatının yoğun olarak yaşandığı şehirler arasında olmasının yanında kumarında yasal olmasıyla çok ilgi görmektedir. Kumar oynanmasının yasal olmasıyla Karadeniz’in Las Vegas’ı olma yolunda da ilerlemektedir. Bol sayıda disko, bar, kafe olan bu şehir gece hayatının tadını çıkartmak amacıyla tatile çıkanların ilk tercihi olmakta. Tüm bu eğlenceyi kaçırmamak için sitemiz üzerinden ucuza online uçak bileti satın alabilirsiniz.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Batum Gezilecek Yerler

Batum Gezilecek Yerler

Batum çok güzel ve her köşesinde sizi yeniden şaşırtacak özellikler bulunduran bir kent. Eğer bu yapılarla kendinizi şaşırtmak isterseniz sitemiz üzerinden ucuz uçak bileti satın alarak tatil planınızın ilk adımını atabilirsiniz. Şehri yürüyerek gezmek çok keyif verici olsa da bisiklet kiralamak da güzel bir seçenek oluşturmaktadır. Bisiklet kiralamayı alacağınız akıllı kart ile pek çok noktadan yapabilirsiniz saatine ise 2 Lari gibi oldukça uygun bir ödeme yapılması yeterli olmaktadır. Şehir neredeyse bir uçtan bir uca plajlar ile kaplı ve her yerden denize girmek mümkün olmakta. Şehrin düzenli yapısı ile gideceğiniz noktaları bulma konusunda da sorun yaşamazsınız.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Batum Ne Yenir?

Batum Ne Yenir?

Türk mutfağına benzerliği ile dikkatleri çeken Gürcü mutfağı buraya ziyarete gittiğiniz de yeme içme konusunda sorun yaşamanızı önlemektedir. Batum’a gelmişken yöresel tatları da mutlaka denemeniz gerekmektedir.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Batum'a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim

Batum'a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim

Küçük Kafkas Dağlarının eteklerinde ve Karadeniz kıyısında bulunan Batum tam bir tatil şehri olması ile turizm açısından hızla gelişmektedir. Ilıman iklimi ile her mevsim ziyaret edilmesi mümkün olsa da şehre gitmek için en çok tercih edilen mevsim ise yazdır. Yaz aylarında uzun plajlarında deniz turizmi olan Batum’da kış aylarında hava çok aşırı soğuk olmasa da kar yağışının da olmasıyla pek iyi bir seçenek oluşturmamaktadır. Kış aylarında gitmeyi isteyen kişiler için mevsime uygun kalın giysileri yanlarına almaları tavsiye edilmektedir. Tüm dünyada iklimlerin değiştiği günümüzde Batum seyahatini planlamadan önce hava durumu tahminlerini incelemeniz yararlı olacaktır.

Yaz tatiliniz için uçak biletinizi almadıysanız sitemiz üzerinden online uçak bileti satın alabilirsiniz.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Batum Hakkında

Batum Hakkında

Batum Gürcistan’ın Karadeniz kıyısında bulunan üçüncü büyük şehridir. Karadeniz kıyısında olan Batum'un arkasında da Kafkas dağları yer almaktadır. Kentte uzun ve geniş plajlar olması, ayrıca yaz mevsimlerinde sıcaklığın yükselmesiyle yaz turizmi de oldukça önemlidir. Kış aylarında ise karla kaplanan Batum, ayrı bir güzelliğe bürünmektedir. Batum’da kumar, gece hayatı ve turizm önemli bir endüstri oluşturmakla birlikte Karadeniz’e kıyısı olması ve sahip olduğu liman ile deniz ticareti, gemi inşaatı gibi pek çok sektöründe hızla geliştiği bir yerdir. Eski bir tarihe sahip olan kent son yıllarda önemli bir gelişme göstermiş tarihe tarihi dokusunu veren yapıların yanında çok katlı binalar yükselmeye başlamıştır.

Türkiye’ye yakın olması, buraya gitmek için vizeye hatta pasaporta gerek olmaması ile de yurt dışında tatil yapmak isteyenler için önemli bir seçenek oluşturmaktadır. Batum'un rahat ve eğlenceli ortamında bulunmak için buraya gitmek isterseniz sitemiz üzerinizden uçak biletinizi online satın alabilirsiniz. Batum'da ülkenin resmi dili olarak Gürcüce konuşulmakla birlikte eski Sovyetler Birliği ülkesi olmasıyla da Rusça bütün halk tarafından bilinmektedir. Batum bir Gürcistan şehri olarak Gürcülerin yoğun olmasının yanında Ermeniler, Ruslar, Azeriler, Acarla, Abhazlar gibi çok farklı etnik kökenli kişilerde burada yaşamaktadır. Batum suç oranının düşük olmasıyla güvenilir bir yerde tatil yapmak isteyenler için iyi bir seçenek oluşturmaktadır. Gündüzleri olduğu gibi geceleri de Batum caddelerinde güvenli bir şekilde dolaşmak mümkün olmakta.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Batum Uçak Bileti

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz