1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Otel Tavsiye
  4. Batum Uçak Bileti

Batum Otel Tavsiye

28 Ocak 2021 19:34
  1. Hotel Amber
  2. Daire Rooms 17
  3. Hilton Batumi
  4. Piazza Inn

1. Hotel Amber

Ali ve Nino heykellerine yakın sayılabilecek konumda olan otel güzel odalara ve bir bahçeye sahiptir. Bunun dışında ücretsiz Wi-Fi hizmeti, oda servisi hizmeti, ücretsiz otopark gibi hizmetler sunmaktadır.

Hotel Amber

2. Daire Rooms 17

Şahane bir görünüşe sahip olan otelin odaları küçücüktür ancak işlevseldir. Ağaçların arasında kalan ve merkeze yakın olan otel, Batum içerisinde en popüler olan otellerden birisidir. Her odasında klima olan otelin ücretsiz Wi-Fi hizmeti de mevcuttur. Evcil hayvanınızı da sizinle beraber kabul eden Batum içerisindeki en güzel ve normal fiyatlı otellerdendir.

Daire Rooms 17

3. Hilton Batumi

Batum merkezde yer alan, Karadeniz’i rahatlıkla görebileceğiniz bir konuma sahip olan otellerden biridir. Fiyat olarak ortalamadan yüksek olsa da vereceği konfor yeterlidir. Ünlü Hilton otellerinin Batum kolu olan otel, yüzme havuzuna ve çok uzun saatler açık olan bara sahiptir. Aynı zamanda ücretsiz Wi-Fi hizmeti ve havaalanı servisi de mevcuttur.

Hilton Batumi

4. Piazza Inn

Avrupa, özellikle de İtalyan mimarisiyle yükselmiş olan otel, en yüksek puanlı otellerdendir. Genel olarak çift seyahatleri için uygundur. 24 saat açık resepsiyon ve havaalanı servisi gibi hizmetleri vardır. Karnınızı doyurabileceğiniz ve oldukça kaliteli yemekler çıkaran bir restoran ve bir de bara sahiptir. Odalarda ücretsiz kullanabileceğiniz Wi-Fi bağlantınız vardır.

Piazza Inn

Batum hakkında daha fazla şey keşfet!

Batum Gezilecek Yerler

Batum Gezilecek Yerler

Batum çok güzel ve her köşesinde sizi yeniden şaşırtacak özellikler bulunduran bir kent. Eğer bu yapılarla kendinizi şaşırtmak isterseniz sitemiz üzerinden ucuz uçak bileti satın alarak tatil planınızın ilk adımını atabilirsiniz. Şehri yürüyerek gezmek çok keyif verici olsa da bisiklet kiralamak da güzel bir seçenek oluşturmaktadır. Bisiklet kiralamayı alacağınız akıllı kart ile pek çok noktadan yapabilirsiniz saatine ise 2 Lari gibi oldukça uygun bir ödeme yapılması yeterli olmaktadır. Şehir neredeyse bir uçtan bir uca plajlar ile kaplı ve her yerden denize girmek mümkün olmakta. Şehrin düzenli yapısı ile gideceğiniz noktaları bulma konusunda da sorun yaşamazsınız.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Batum Ne Yenir?

Batum Ne Yenir?

Türk mutfağına benzerliği ile dikkatleri çeken Gürcü mutfağı buraya ziyarete gittiğiniz de yeme içme konusunda sorun yaşamanızı önlemektedir. Batum’a gelmişken yöresel tatları da mutlaka denemeniz gerekmektedir.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Batum Uçak Bileti