1. Anasayfa
  2. Atlanta Uçak Bileti

Atlanta Uçak Bileti

Atlanta Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Atlanta Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Atlanta’ya Türk Hava Yolları, United Airlines, Delta Air Lines, American Airlines ve KLM Royal Dutch Airlines hava yolları firmalarını kullanarak gidebilirsiniz. Ülkemiz içinde İstanbul’da bulunan havalimanlarından Atlanta’ya direkt uçuş mevcut. Haftanın yaklaşık 4 günü ülkemizden Atlanta’ya uçuş seferi vardır. Atlanta’ya gitmek için sitemizden ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Atlanta’ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Atlanta Hakkında
  3. Atlanta Ne Yenir?
  4. Atlanta Nerede Yenir
  5. Atlanta Gezilecek Yerler
  6. Atlanta Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Atlanta’da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Atlanta'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Atlanta Otel Tavsiye

Atlanta'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Georgia eyaletinin başkentinde bulunan uluslararası havalimanı Atlanta Hartsfield-Jackson Uluslararası Havalimanı’dır. Atlanta Hartsfield-Jackson Uluslararası Havalimanı varışlı online uçak biletinizi sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz veya rezervasyonunuzu şimdiden yaptırabilirsiniz.

Atlanta Hartsfield-Jackson Uluslararası Havalimanı

Atlanta’da bulunan havalimanı 1998 yılından beri dünyanın en işlek havalimanı olmaya adaydır. Şehir merkezi ile havalimanı arasında yaklaşık 17 kilometre mesafe bulunmaktadır. 1926 yılında, sivil havacılığa hizmet etmek amaçlı açılmıştır. Atlanta’ya gitmek için Atlanta varışlı uçak biletinizi sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine varış için kullanabileceğiniz ulaşım yöntemlerini de sizin için derledik:

Otobüs ve Tren, Marta firmasına ait olan otobüs veya trenlerle şehir merkezine gitmek mümkün. Bu toplu taşıma araçlarıyla merkeze varmanız en fazla 15 dakika sürmektedir. 2,50 USD gibi bir fiyata şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Hemen havalimanı içinden kalkan otobüsler ve havalimanı yakınındaki tren istasyonundan kalkan trenler, merkeze ulaşmanız için en ucuz yol. Aynı zamanda havalimanı servislerini de kullanabilirsiniz. Bu servisler 6 USD gibi bir fiyatla kullanılabiliyor ve yaklaşık 10 dakika içinde merkeze varabiliyorsunuz.

Taksi ile otobüs ve trenden daha rahat şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 32 USD gibi bir ücrete şehir merkezine gitmeniz mümkündür. 10 dakikaya yakın sürmektedir. 

Araç kiralama da kullanılabilecek ulaşım yöntemlerinden biridir. Gerek havalimanı içerisindeki araç kiralama firmalarından gerekse internetteki online sitelerden araç kiralama için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Atlanta'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Ülkenin suç oranlarının en yüksek olduğu şehirlerden biridir zira bölgedeki evsiz nüfusun çoğunluğu Atlanta’da yaşamaktadır. Bu sebeple dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Uçak biletinizi en az 80 gün önce almanız bütçeniz için çok daha iyi olacaktır. Biletinizin daha ucuza gelmesini sağlayacaktır. Uçak biletinizi ucuz almak istiyorsanız sitemizde ucuz Atlanta uçak bileti sizi bekliyor.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz