1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Ne Yenir?
  4. Atlanta Uçak Bileti

Atlanta Ne Yenir?

28 Ocak 2021 19:35
  1. Avocado Tacos
  2. Foie Gras
  3. Lobster Fried Rice
  4. Donut

1. Avocado Tacos

Avocado Tacos, görsel olarak gerçekten iştah açıcı olan bu yiyecek aslında Taco, Meksika mutfağına ait bir yemektir. Ancak kullanılan malzemeler ve tarzı dolayısıyla Kore ve Meksika mutfağının karışımı denebilecek bir yemek türüdür.

Avocado Tacos

2. Foie Gras

Foie Gras, Bask tarzı bir yemektir. Kaz ciğeri olarak çevrilen yemek gerçekten kaz ciğerini ve bolca karabiberi birleştirerek oluşturulmuş bir yemektir. Atlanta’da en iyisini yiyebileceğiniz bir lezzet.

Foie Gras

3. Lobster Fried Rice

Lobster Fried Rice, denemenizi kesinlikle tavsiye ettiğimiz, bizim için alışılmışın dışında kalan bir yemek. Deniz ürünlerini seviyorsanız yemeden Atlanta’dan gitmemelisiniz. Islakoz ve kızarmış pilavdan oluşan yemek, en lezzetlisini bu şehir sınırları içinde yiyebileceğiniz bir lezzettir.

Lobster Fried Rice

4. Donut

Donut, bildiğiniz gibi Amerika içerisindeki en popüler tatlı. Aslında çörek grubuna girebilecek olan bu lezzetin aklınıza gelebilecek her türlüsü Amerika’nın her yerinde bulunabilir ancak Atlanta’daki şahane bake fırınlarından bu lezzetin en şahanelerinden bulabilirsiniz.

Donut

Atlanta hakkında daha fazla şey keşfet!

Atlanta'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Atlanta'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Atlanta Gezilecek Yerler

Atlanta Gezilecek Yerler

Atlanta, ait olduğu eyaletin kuvvetli tarihi geçmişinden etkilenmiş bir şehirdir. Özellikle tarih alanında görmeniz gereken birçok şey vardır. Atlanta’da gezmek istediğiniz yerlere gitmek için sitemizden ucuz Atlanta uçak biletinizi satın alabilirsiniz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Atlanta Uçak Bileti