1. Anasayfa
  2. Ağrı Uçak Bileti

Ağrı Uçak Bileti

Ağrı Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Ağrı Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Ağrı’ya İstanbul ve Ankara’dan direkt uçuş yaparak ulaşabilirsiniz. Diğer şehirlerden ise bir aktarma yaparak Ağrı’ya gidebilirsiniz. Yurt dışından ise 1 veya 2 aktarma yaparak Ağrı’ya gidebilirsiniz. Ağrı’ya en sık sefer düzenleyen hava yolları ise Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet’tir. İstanbul ile Ağrı arası uçuş süresi ortalama 2 saat sürmektedir. Ankara ile Ağrı arası uçuş süresi ise ortalama 1 saat 30 dakika sürmektedir. Bulunduğunuz her şehirden Ağrı’ya direkt veya aktarmalı online uçak biletinizi sitemizde bulabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Ağrı’ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Ağrı Hakkında
  3. Ağrı Ne Yenir?
  4. Ağrı Nerede Yenir
  5. Ağrı Gezilecek Yerler
  6. Ağrı Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Ağrı’da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Ağrı'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Ağrı Otel Tavsiye

Ağrı'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Ağrı şehrine ve çevresindeki bölgelere Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı hizmet vermektedir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı

Ahmed-i Hani Havalimanına sitemizden alacağınız online uçak bileti sayesinde oldukça ucuza gidebilirsiniz. Ahmed-i Hani Havalimanı, 1997 yılında hizmete açılmış olan sivil kategoride bir havalimanıdır. Yolcu trafiği yoğun değildir, 2017 yılında toplamda 284 bin kişi Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’nı ziyaret etmiştir. Kurulduğu tarihte Ağrı Havalimanı olarak kurulanbu havalimanının adı 2015 yılında değiştirilerek Ahmed-i Hani Havalimanı yapılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı, Merkez ilçesinde 100. Yıl Mahallesi üzerinde yer almaktadır. Ağrı şehir merkezine olan uzaklığı ise 9 kilometredir. Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç vasıta mevcuttur:

Otobüs ile şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ağrı Belediyesi’ne ait bu otobüsler uçağın iniş saatine göre hareket etmektedir. Otobüsün bilet fiyatı ise 3 liradır.

Taksi ile şehir merkezine ulaşımınızı zaman kaybetmeden sağlayabilirsiniz. Terminalin yolcu çıkışının önünde taksileri bulabilirsiniz. Ağrı merkezine taksi ücreti ortalama 30-35 lira arasında tutmaktadır.

Kiralayacağınız araç ile de şehir merkezine gidebilirsiniz. Aydınoğlu ve Azizoğlu araç kiralama şirketleri Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’nda bulunmaktadır.

Ağrı’da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Ağrı, çevresindeki şehirlere göre daha az gelişmiş bir şehirdir. Özellikle gece hayatı ve eğlence konusunda Ağrı’da aradığınızı bulamayabilirsiniz. Ağrı’da yolunuzu kaybederseniz çekinmeden birine sorabilirsiniz. Ağrı şehrinin yerlileri oldukça samimi ve yardımseverlerdir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz