1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Vancouver Uçak Bileti

Vancouver Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. 1931 Gallery Bistro
  2. Five Sails Restaurant
  3. Wildebeest
  4. Miku Vancouver

1. 1931 Gallery Bistro

2. Five Sails Restaurant

Five Sails Restaurant, Vancouver şehrinin en lüks restoranıdır. Tam bir gurme restoranı olan bu restoranda yemeğinizi en özel sunumlar eşliğinde yiyebilirsiniz. Sevdiğinizle romantik bir akşam yemeği yemek istiyorsanız, ortam olarak sizin için en uygun restoran da yine Five Sails Restaurant olacaktır.

Five Sails Restaurant

3. Wildebeest

Wildebeest, Kuzeybatı Pasifik’in en özel deniz ürünlerini ziyaretçilerine sunan restorandır. Wildebeest’e ısrarla uğramanızı tavsiye ediyoruz çünkü okyanusun eşsiz deniz ürünlerini en iyi burada yiyebilir ve samimi ortamı sayesinde kendinizi burada evinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Wildebeest

4. Miku Vancouver

Miku Vancouver ise şehrin en çok ziyaret edilen restoranıdır. Gün boyu dolup taşan Miku Vancouver, daha çok suşi ve Japon mutfağı tarzı yemekleri ziyaretçilerine sunmaktadır. Bu restoranın bu kadar popüler olmasının önemli bir nedeni de Kuzeybatı Pasifik Okyanusu bölümünü ziyaretçilerinin ayaklarının altına sermesidir.

Miku Vancouver

Vancouver hakkında daha fazla şey keşfet!

Vancouver'daki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Vancouver'daki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Vancouver’ın önemli günlerini kaçırmamak için uçak biletinizi bu günlere ayarlayarak hemen alın! Uçak biletinizi ucuza almak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Vancouver Gezilecek Yerler

Vancouver Gezilecek Yerler

Vancouver seyahat planlamanızı oluşturup ucuz uçak bileti arayışına girdiyseniz, bu arayış içinde fazla vakit kaybetmeden sitemize uğramanızı tavsiye ederiz. Sitemizde Vancouver varışlı ucuz uçak biletlerini bulabilir ve kısa sürede temin edebilirsiniz. Vancouver seyahatiniz sırasında mutlaka uğramanızı tavsiye ettiğimiz yerler ise şuralardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Vancouver Uçak Bileti