1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gezilecek Yerler
  4. Tampa Uçak Bileti

Tampa Gezilecek Yerler

28 Ocak 2021 19:35
  1. Busch Bahçeleri
  2. Sunshine Sky Bridge
  3. Ybor City
  4. Sacred Heart Catholic Church

1. Busch Bahçeleri

Busch Bahçeleri, sizleri Afrika’daki vahşi hayatın içine iten bir hayvanat bahçesidir. Aynı zamanda eğlence parkı olarak hazırlanmış bu yeri görmenizde fayda var. Burada kendinizi adeta safarideymiş gibi hissedebilir, doğa hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

Busch Bahçeleri

2. Sunshine Sky Bridge

Sunshine Sky Bridge, Tampa’nın simgesi haline gelmiş olan yerdir. Tampa Körfezi üzerine kurulmuş olan bu köprü, yaklaşık 7 kilometre uzunluğundadır. Bu köprü size uçuyormuşsunuz hissi verecektir. Köprünün manzarası gerçekten insanı büyüleyen cinsten.

Sunshine Sky Bridge

3. Ybor City

Ybor City’i gezmeden Tampa’dan gitmek olmazdı. Şehrin tarihine ışık tutan Ybor City, manevi açıdan şehrin gözdesi durumunda. Resmi verilere göre bu bölgenin yaklaşık 100 yıllık bir tarihi olduğu belirtiliyor. Nostaljik binalardan oluşan bu bölgenin sokakları arasında bir bisiklet turu fena olmaz.

Ybor City

4. Sacred Heart Catholic Church

Sacred Heart Catholic Church adlı Katolik kilise, şehrin manevi yanını, kültürünü ve mimarisini yansıtıyor. Tarih meraklıları için a keşfe değer bir yer olan bu kilisenin yapımı 400 yıl sürmüş, yapımına 1500’lü yıllarda başlanmış. Yapımına ise epey paralar harcanmış, yaklaşık 300 bin dolardan söz edilmekte.

Sacred Heart Catholic Church

Tampa hakkında daha fazla şey keşfet!

Tampa'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Tampa'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Tampa Ne Yenir?

Tampa Ne Yenir?

Tampa, benim gezmem ve tanımam gereken şehir diyorsanız daha neyi bekliyorsunuz? Hemen online uçak biletinizi alın ve Tampa’ya uçun! Tampa’da ne yerim ne içerim diye hiç endişelenmeyin size tavsiyemiz olan şu Tampa lezzetlerine bir göz atın:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Tampa Uçak Bileti