1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Raleigh Uçak Bileti

Raleigh Durham Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:35
  1. Cortez Seafood and Cocktail
  2. Bida Manda
  3. Dino’s Capri Restaurant
  4. Firebirds Wood Fired Grill

1. Cortez Seafood and Cocktail

Cortez Seafood and Cocktail, şehrin ünlü deniz mahsulleri restoranıdır. Deniz mahsullerinde size eşsiz lezzetler sunan Raleigh’e gittiğinizde mutlaka lezzetli balıklarının tadına bakmalısınız. Lezzetli balığın adresi de şüphesiz bu restorandır. Cortez Seafood and Cocktail’in ferah mekanına da en az yemeklerinin lezzeti kadar bayılacaksınız.

Cortez Seafood and Cocktail

2. Bida Manda

Bida Manda, bir Amerikan haber web sitesi olan Business Insider tarafından Şehrin En İyi Restoranı seçilmiştir. Ülke genelinde oldukça ünlü olan bu restoranda kaliteli yemekleri şık sunumlar halinde yiyebilirsiniz. Bida Manda restoranı ünlü Blount caddesinde bulunmaktadır ve mükemmellik sertifikasına sahiptir.

Bida Manda

3. Dino’s Capri Restaurant

Dino’s Capri Restaurant’ı Raleigh’te farklı bir dünya mutfağı görmek istiyorsanız ziyaret edebilirsiniz. İtalyan yemekleri için bu restoranı ziyaret edebilirsiniz. Sıcak ve samimi olan bu restorana bayılacaksınız.

Dino’s Capri Restaurant

4. Firebirds Wood Fired Grill

Firebirds Wood Fired Grill, Raleigh’de en iyi biftek nerede yenir sorunuza verebileceğimiz ilk cevaptır. Raleigh, biftek restoranlarıyla da ünlü bir şehirdir. En ünlü biftek restoranı ise hiç şüphesiz Firebirds Wood Fired Grill’dir.

Firebirds Wood Fired Grill

Raleigh Durham hakkında daha fazla şey keşfet!

Raleigh'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Raleigh'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Raleigh'de festival ve önemli günlere halk yoğun ilgi gösterir. Seyahat planınızı yaparken Raleigh'deki festival tarihlerine bakmak isterseniz sizin için bir liste hazırladık:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Raleigh Durham Gezilecek Yerler

Raleigh Durham Gezilecek Yerler

Amerika’nın güneyinin incisi Raleigh’e gitmek için siz de sabırsızlanmıyor musunuz? Uzun zamandır bunu bekliyordum diyorsanız Raleigh varışlı online uçak biletinizi hemen alın! Raleigh’e vardığınızda mutlaka görmenizi istediğimiz yerler ise şuralardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Raleigh Uçak Bileti