1. Anasayfa
  2. Phuket Uçak Bileti

Phuket Uçak Bileti

Puket Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Puket Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Ülkemiz şehirlerinden hiçbirinden Phuket’e direkt uçuş mevcut değildir. İstanbul, İzmir ve Ankara Phuket’e en sık uçuş yapılan şehirlerdir. Ülkemizden Phuket’e uçan uçak firmaları şöyledir: Türk Hava Yolları, Thai Airways Intl, Qatar Airways, Jetstar Asia ve Singapore Airlines. Phuket için bileti en ucuza bulabileceğiniz aylar ise: Nisan, Haziran ve Mayıs aylarıdır. Bunun yanında Temmuz, Kasım ve Mart ayları Phuket’e gidiş için hiç doğru bir zaman değildir zira bilet fiyatları bu aylarda tavan yapmaktadır. Ancak hiç dert değil, çünkü sitemizde daima ucuz uçak bileti bulabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Phuket’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Phuket Hakkında
  3. Puket Ne Yenir?
  4. Puket Nerede Yenir
  5. Puket Gezilecek Yerler
  6. Puket Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Phuket'te Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Phuket'te Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Puket Otel Tavsiye

Phuket'teki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Phuket’te bir adet uluslararası havalimanı bulunmaktadır. Phuket Uluslararası Havalimanı varışlı uçak biletinizi hala almadıysanız sitemiz üzerinden online olarak üstelik ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz. Ayrıca bu havalimanından şehir merkezine ulaşımda birçok alternatif seçenek mevcuttur.

Phuket Uluslararası Havalimanı

Tayland’ın güneyinde bulunan havalimanı üslü turistik şehir Phuket’in sivil havaalanıdır. Ülkenin belki de en çok yolcu trafiği olan havalimanıdır. Şehir merkeziyle arasında 28,2 km vardır. Ülkemizden bu havalimanına uçuşlar yapılmaktadır eğer henüz uçak bileti almadıysanız sitemiz üzerinden Phuket Uluslarası Havalimanı uçuş biletini online olarak alabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine gitmek için taksi, otobüs ve araç kiralama seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Taksi: Havalimanının hemen dışında bulunan taksilerle şehir merkezine gitmek 59 dakika kadar sürmektedir. Taksiler biraz pahalıya gelmektedir. Normal taksiler, özel klimalı taksiler taksi seçenekleri içindedir.

Araç Kiralama: Araç kiralamak için gerek havalimanındaki bu servisleri gerekse internetteki online siteleri kullanabilirsiniz. Araç kiralama taksiden daha rahat olacaktır. 402 numaralı otoyol üzerinden ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 

Otobüs: Song Taew adı verilen mavi otobüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz diğer seçeneklerden çok daha ucuza gelecektir.

Phuket'te Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Şehir oldukça pahalı. Bunu göz önünde bulundurmanızda fayda var özellikle havalimanından şehir merkezine ulaşım oldukça pahalı. Ulaşımın en pahalı olduğu yerlerden biridir. Uçak biletinizi daha ucuza almak için sitemizden ucuz uçak biletini online olarak alabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz